Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U15
  • Afdeling: 4 (6 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8056 T.C. OUDENAARDE A 0-3 / 1-6 / 19-42 Afgerond
za 27/04/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8010 GANTOISE A 1-2 / 2-5 / 34-40 Afgerond
za 27/04/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-1 / 4-2 / 31-17 Afgerond
wo 01/05/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8118 T.C. LOVENDEGEM B 1-2 / 4-4 / 39-38 Afgerond
wo 01/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 0-3 / 0-6 / 10-37 Afgerond
wo 01/05/2019 8010 GANTOISE A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 2-1 / 4-2 / 29-19 Afgerond
za 04/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8056 T.C. OUDENAARDE A 2-1 / 5-2 / 36-20 Afgerond
za 04/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8065 T.C. WACHTEBEKE 1-2 / 4-4 / 39-34 Afgerond
za 04/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8010 GANTOISE A 2-1 / 4-2 / 30-19 Afgerond
za 11/05/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8121 T.C. ZOTTEGEM A 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 11/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE A 8010 GANTOISE A 1-2 / 2-4 / 20-26 Afgerond
za 11/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 0-3 / 1-6 / 22-37 Afgerond
za 18/05/2019 8010 GANTOISE A 8065 T.C. WACHTEBEKE 3-0 / 6-1 / 41-16 Afgerond
za 18/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8056 T.C. OUDENAARDE A 3-0 / 6-0 / 38-18 Afgerond
za 18/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8118 T.C. LOVENDEGEM B 3-0 / 6-1 / 41-23 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8052 T.C. NOBEL B 8140 T.C. BECKHAND B 3-0 / 6-1 / 40-20 Afgerond
za 27/04/2019 8159 T.C. ELEVEN B 8063 T.C. MOERBEKE 3-0 / 6-0 / 37-11 Afgerond
za 27/04/2019 8028 T.C. ORBIS 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 1-2 / 2-5 / 28-36 Afgerond
wo 01/05/2019 8052 T.C. NOBEL B 8159 T.C. ELEVEN B 3-0 / 6-1 / 42-32 Afgerond
wo 01/05/2019 8140 T.C. BECKHAND B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 2-1 / 5-2 / 35-28 Afgerond
wo 01/05/2019 8063 T.C. MOERBEKE 8028 T.C. ORBIS 2-1 / 4-3 / 30-28 Afgerond
za 04/05/2019 8159 T.C. ELEVEN B 8140 T.C. BECKHAND B 1-2 / 3-4 / 28-39 Afgerond
za 04/05/2019 8028 T.C. ORBIS 8052 T.C. NOBEL B 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 04/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8063 T.C. MOERBEKE 2-1 / 4-3 / 34-35 Afgerond
za 11/05/2019 8052 T.C. NOBEL B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 2-1 / 5-3 / 41-33 Afgerond
za 11/05/2019 8140 T.C. BECKHAND B 8063 T.C. MOERBEKE 3-0 / 6-2 / 45-36 Afgerond
za 11/05/2019 8159 T.C. ELEVEN B 8028 T.C. ORBIS 3-0 / 6-1 / 40-20 Afgerond
za 18/05/2019 8063 T.C. MOERBEKE 8052 T.C. NOBEL B 0-3 / 1-6 / 22-40 Afgerond
za 18/05/2019 8028 T.C. ORBIS 8140 T.C. BECKHAND B 2-1 / 4-3 / 33-36 Afgerond
za 18/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8159 T.C. ELEVEN B 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8045 T.C. BRAKEL 8114 T.C. MADISON 2-1 / 4-2 / 31-19 Afgerond
za 27/04/2019 8066 T.C. TOBIAS 8055 T.C. DE PINTE 0-3 / 1-6 / 13-41 Afgerond
za 27/04/2019 8082 T.C. DENDERLEEUW 8172 VZW TC STERRENBOS 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
wo 01/05/2019 8045 T.C. BRAKEL 8066 T.C. TOBIAS 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
wo 01/05/2019 8114 T.C. MADISON 8172 VZW TC STERRENBOS 2-1 / 4-2 / 29-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8055 T.C. DE PINTE 8082 T.C. DENDERLEEUW 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 04/05/2019 8066 T.C. TOBIAS 8114 T.C. MADISON 2-1 / 4-3 / 33-35 Afgerond
za 04/05/2019 8082 T.C. DENDERLEEUW 8045 T.C. BRAKEL 1-2 / 2-5 / 29-35 Afgerond
za 04/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS 8055 T.C. DE PINTE 0-3 / 1-6 / 11-40 Afgerond
za 11/05/2019 8045 T.C. BRAKEL 8172 VZW TC STERRENBOS 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 11/05/2019 8114 T.C. MADISON 8055 T.C. DE PINTE 0-3 / 0-6 / 7-37 Afgerond
za 11/05/2019 8066 T.C. TOBIAS 8082 T.C. DENDERLEEUW 1-2 / 2-4 / 28-32 Afgerond
za 18/05/2019 8055 T.C. DE PINTE 8045 T.C. BRAKEL 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 18/05/2019 8082 T.C. DENDERLEEUW 8114 T.C. MADISON 3-0 / 6-1 / 40-20 Afgerond
za 18/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS 8066 T.C. TOBIAS 1-2 / 2-4 / 22-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8148 TENNIS 2000 B 2-1 / 4-2 / 33-29 Afgerond
za 27/04/2019 8140 T.C. BECKHAND A 8034 T.C. REINAERT 1-2 / 2-4 / 24-28 Afgerond
za 27/04/2019 8093 T.C. RACSO B 8079 T.H.C. INDIANA 2-1 / 4-3 / 28-34 Afgerond
wo 01/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8140 T.C. BECKHAND A 0-3 / 0-6 / 16-36 Afgerond
wo 01/05/2019 8148 TENNIS 2000 B 8079 T.H.C. INDIANA 1-2 / 3-4 / 35-37 Afgerond
wo 01/05/2019 8034 T.C. REINAERT 8093 T.C. RACSO B 2-1 / 4-3 / 32-33 Afgerond
za 04/05/2019 8140 T.C. BECKHAND A 8148 TENNIS 2000 B 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 04/05/2019 8093 T.C. RACSO B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 2-1 / 4-3 / 38-34 Afgerond
za 04/05/2019 8079 T.H.C. INDIANA 8034 T.C. REINAERT 2-1 / 4-2 / 25-22 Afgerond
za 11/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8079 T.H.C. INDIANA 1-2 / 3-4 / 30-33 Afgerond
za 11/05/2019 8148 TENNIS 2000 B 8034 T.C. REINAERT 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 11/05/2019 8140 T.C. BECKHAND A 8093 T.C. RACSO B 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
za 18/05/2019 8034 T.C. REINAERT 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 3-0 / 6-0 / 38-23 Afgerond
za 18/05/2019 8093 T.C. RACSO B 8148 TENNIS 2000 B 2-1 / 5-3 / 42-37 Afgerond
za 18/05/2019 8079 T.H.C. INDIANA 8140 T.C. BECKHAND A 1-2 / 2-4 / 22-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8093 T.C. RACSO A 0-3 / 0-6 / 10-37 Afgerond
za 27/04/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8148 TENNIS 2000 A 1-2 / 3-5 / 33-39 Afgerond
za 27/04/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8154 DE VALLEI 2-1 / 5-2 / 40-29 Afgerond
wo 01/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8118 T.C. LOVENDEGEM A 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
wo 01/05/2019 8093 T.C. RACSO A 8154 DE VALLEI 2-1 / 5-2 / 34-21 Afgerond
wo 01/05/2019 8148 TENNIS 2000 A 8121 T.C. ZOTTEGEM C 1-2 / 2-5 / 25-40 Afgerond
za 04/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8093 T.C. RACSO A 0-3 / 0-6 / 9-37 Afgerond
za 04/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 3-0 / 6-1 / 39-15 Afgerond
za 04/05/2019 8154 DE VALLEI 8148 TENNIS 2000 A 2-1 / 4-2 / 27-18 Afgerond
za 11/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8154 DE VALLEI 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
za 11/05/2019 8093 T.C. RACSO A 8148 TENNIS 2000 A 3-0 / 6-1 / 44-29 Afgerond
za 11/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8121 T.C. ZOTTEGEM C 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
za 18/05/2019 8148 TENNIS 2000 A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 18/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8093 T.C. RACSO A 0-3 / 1-6 / 17-38 Afgerond
za 18/05/2019 8154 DE VALLEI 8118 T.C. LOVENDEGEM A 3-0 / 6-0 / 37-8 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8107 T.C. DEN BRUEL A 8056 T.C. OUDENAARDE B 2-1 / 5-2 / 37-28 Afgerond
za 27/04/2019 8052 T.C. NOBEL A 8010 GANTOISE B 2-1 / 4-2 / 33-21 Afgerond
za 27/04/2019 8105 TC VELINA 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 2-1 / 4-3 / 31-30 Afgerond
wo 01/05/2019 8107 T.C. DEN BRUEL A 8052 T.C. NOBEL A 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
wo 01/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 3-0 / 6-1 / 38-20 Afgerond
wo 01/05/2019 8010 GANTOISE B 8105 TC VELINA 2-1 / 4-3 / 33-29 Afgerond
za 04/05/2019 8052 T.C. NOBEL A 8056 T.C. OUDENAARDE B 1-2 / 2-5 / 26-42 Afgerond
za 04/05/2019 8105 TC VELINA 8107 T.C. DEN BRUEL A 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 04/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8010 GANTOISE B 3-0 / 6-0 / 38-22 Afgerond
za 11/05/2019 8107 T.C. DEN BRUEL A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 3-0 / 6-0 / 39-22 Afgerond
za 11/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE B 8010 GANTOISE B 2-1 / 4-2 / 32-13 Afgerond
za 11/05/2019 8052 T.C. NOBEL A 8105 TC VELINA 0-3 / 1-6 / 16-37 Afgerond
za 18/05/2019 8010 GANTOISE B 8107 T.C. DEN BRUEL A 2-1 / 4-3 / 29-31 Afgerond
za 18/05/2019 8105 TC VELINA 8056 T.C. OUDENAARDE B 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 18/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8052 T.C. NOBEL A 3-0 / 6-1 / 40-12 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8093 T.C. RACSO C 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 2-1 / 4-2 / 27-19 Afgerond
za 27/04/2019 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 3-0 / 6-1 / 40-15 Afgerond
za 27/04/2019 8022 T.C. EEKLO 8143 T.C. FOR EVER 1-2 / 2-4 / 21-25 Afgerond
wo 01/05/2019 8093 T.C. RACSO C 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 1-2 / 3-4 / 35-38 Afgerond
wo 01/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8143 T.C. FOR EVER 0-3 / 1-6 / 22-44 Afgerond
wo 01/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8022 T.C. EEKLO 2-1 / 4-2 / 32-19 Afgerond
za 04/05/2019 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 3-0 / 6-1 / 41-17 Afgerond
za 04/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8093 T.C. RACSO C 2-1 / 4-3 / 30-27 Afgerond
za 04/05/2019 8143 T.C. FOR EVER 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 3-0 / 6-1 / 41-25 Afgerond
za 11/05/2019 8093 T.C. RACSO C 8143 T.C. FOR EVER 3-0 / 6-0 / 37-19 Afgerond
za 11/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2-1 / 5-2 / 39-23 Afgerond
za 11/05/2019 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8022 T.C. EEKLO 2-1 / 4-2 / 31-25 Afgerond
za 18/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8093 T.C. RACSO C 0-3 / 0-6 / 19-38 Afgerond
za 18/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 0-3 / 2-6 / 26-43 Afgerond
za 18/05/2019 8143 T.C. FOR EVER 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 1-2 / 2-4 / 21-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8107 T.C. DEN BRUEL B 8159 T.C. ELEVEN A 0-3 / 1-6 / 21-42 Afgerond
za 27/04/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8083 G.T.C. GAVERE 2-1 / 5-2 / 35-23 Afgerond
wo 01/05/2019 8159 T.C. ELEVEN A 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 1-2 / 2-4 / 21-31 Afgerond
wo 01/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8107 T.C. DEN BRUEL B 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
za 04/05/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 0-3 / 1-6 / 24-39 Afgerond
za 04/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8159 T.C. ELEVEN A 3-0 / 6-0 / 37-11 Afgerond
za 11/05/2019 8107 T.C. DEN BRUEL B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 0-3 / 1-6 / 26-42 Afgerond
za 11/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8083 G.T.C. GAVERE 2-1 / 4-2 / 35-27 Afgerond
za 18/05/2019 8159 T.C. ELEVEN A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 1-2 / 2-4 / 25-31 Afgerond
za 18/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8107 T.C. DEN BRUEL B 2-1 / 5-2 / 42-23 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 1-2 / 3-4 / 28-35 Afgerond
za 27/04/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
wo 01/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8005 KON. DEINZE T.C. 1-2 / 3-4 / 33-41 Afgerond
wo 01/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8121 T.C. ZOTTEGEM B 1-2 / 2-4 / 27-32 Afgerond
za 04/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8136 T.C. TOPSPIN 2-1 / 5-2 / 39-25 Afgerond
za 04/05/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 3-0 / 6-0 / 37-24 Afgerond
za 11/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8005 KON. DEINZE T.C. 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 11/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 18/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8136 T.C. TOPSPIN 3-0 / 6-0 / 37-10 Afgerond
za 18/05/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8121 T.C. ZOTTEGEM B 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde