Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U15
  • Afdeling: 4 (6 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8079 T.H.C. INDIANA 8093 T.C. RACSO 1-2 / 2-4 / 31-31 Afgerond
za 27/04/2019 8157 T.C. ZAFFELARE 8056 T.C. OUDENAARDE A 3-0 / 6-1 / 41-18 Afgerond
za 27/04/2019 8010 GANTOISE 8102 T.C. HERZELE 1-2 / 3-4 / 32-34 Afgerond
wo 01/05/2019 8079 T.H.C. INDIANA 8157 T.C. ZAFFELARE 1-2 / 2-4 / 19-32 Afgerond
wo 01/05/2019 8093 T.C. RACSO 8102 T.C. HERZELE 2-1 / 5-2 / 33-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE A 8010 GANTOISE 2-1 / 5-2 / 38-24 Afgerond
za 04/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE 8093 T.C. RACSO 1-2 / 2-4 / 23-28 Afgerond
za 04/05/2019 8010 GANTOISE 8079 T.H.C. INDIANA 1-2 / 2-4 / 26-32 Afgerond
za 04/05/2019 8102 T.C. HERZELE 8056 T.C. OUDENAARDE A 2-1 / 4-3 / 33-36 Afgerond
za 11/05/2019 8079 T.H.C. INDIANA 8102 T.C. HERZELE 1-2 / 2-4 / 24-30 Afgerond
za 11/05/2019 8093 T.C. RACSO 8056 T.C. OUDENAARDE A 1-2 / 2-5 / 27-37 Afgerond
za 11/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE 8010 GANTOISE 2-1 / 4-2 / 30-22 Afgerond
za 18/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE A 8079 T.H.C. INDIANA 1-2 / 2-4 / 23-26 Afgerond
za 18/05/2019 8010 GANTOISE 8093 T.C. RACSO 0-3 / 1-6 / 19-37 Afgerond
za 18/05/2019 8102 T.C. HERZELE 8157 T.C. ZAFFELARE 1-2 / 3-4 / 29-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8056 T.C. OUDENAARDE B 8052 T.C. NOBEL A 3-0 / 6-2 / 44-35 Afgerond
za 27/04/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8148 TENNIS 2000 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
wo 01/05/2019 8052 T.C. NOBEL A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 2-1 / 4-2 / 35-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8134 T.C. DEN BOS 8056 T.C. OUDENAARDE B 2-1 / 4-3 / 36-36 Afgerond
za 04/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8134 T.C. DEN BOS 1-2 / 3-5 / 29-45 Afgerond
za 04/05/2019 8148 TENNIS 2000 8052 T.C. NOBEL A 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 11/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 2-1 / 4-2 / 34-18 Afgerond
za 11/05/2019 8134 T.C. DEN BOS 8148 TENNIS 2000 0-3 / 1-6 / 18-39 Afgerond
za 18/05/2019 8052 T.C. NOBEL A 8134 T.C. DEN BOS 1-2 / 3-4 / 31-35 Afgerond
za 18/05/2019 8148 TENNIS 2000 8056 T.C. OUDENAARDE B 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8052 T.C. NOBEL B 1-2 / 3-4 / 35-35 Afgerond
za 27/04/2019 8140 T.C. BECKHAND 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 3-0 / 6-2 / 41-33 Afgerond
wo 01/05/2019 8052 T.C. NOBEL B 8140 T.C. BECKHAND 2-1 / 4-3 / 29-30 Afgerond
wo 01/05/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 0-3 / 0-6 / 17-36 Afgerond
za 04/05/2019 8140 T.C. BECKHAND 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 04/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8052 T.C. NOBEL B 1-2 / 2-4 / 18-28 Afgerond
za 11/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8140 T.C. BECKHAND 0-3 / 2-6 / 22-41 Afgerond
za 11/05/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 1-2 / 3-4 / 29-33 Afgerond
za 18/05/2019 8052 T.C. NOBEL B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 3-0 / 6-1 / 38-12 Afgerond
za 18/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 1-2 / 2-4 / 27-31 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8154 DE VALLEI 2-1 / 4-3 / 34-39 Afgerond
za 27/04/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8065 T.C. WACHTEBEKE 2-1 / 4-2 / 26-18 Afgerond
wo 01/05/2019 8154 DE VALLEI 8057 T.C. MERELBEKE 3-0 / 6-1 / 41-22 Afgerond
wo 01/05/2019 8082 T.C. DENDERLEEUW 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 1-2 / 2-4 / 24-25 Afgerond
za 04/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8082 T.C. DENDERLEEUW 2-1 / 4-3 / 31-31 Afgerond
za 04/05/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8154 DE VALLEI 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 11/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8057 T.C. MERELBEKE 1-2 / 2-4 / 24-31 Afgerond
za 11/05/2019 8082 T.C. DENDERLEEUW 8065 T.C. WACHTEBEKE 3-0 / 6-1 / 41-21 Afgerond
za 18/05/2019 8154 DE VALLEI 8082 T.C. DENDERLEEUW 3-0 / 6-0 / 40-28 Afgerond
za 18/05/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 0-3 / 0-6 / 19-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8072 T.C. STEKENE 1-2 / 2-4 / 25-28 Afgerond
za 27/04/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8136 T.C. TOPSPIN 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
wo 01/05/2019 8072 T.C. STEKENE 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 2-1 / 5-3 / 47-32 Afgerond
wo 01/05/2019 8105 TC VELINA 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 04/05/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8105 TC VELINA 3-0 / 6-1 / 41-26 Afgerond
za 04/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8072 T.C. STEKENE 1-2 / 2-4 / 26-29 Afgerond
za 11/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 2-1 / 5-2 / 42-27 Afgerond
za 11/05/2019 8105 TC VELINA 8136 T.C. TOPSPIN 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 18/05/2019 8072 T.C. STEKENE 8105 TC VELINA 2-1 / 4-2 / 31-16 Afgerond
za 18/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde