Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8056 T.C. OUDENAARDE B 2-1 / 5-2 / 42-29 Afgerond
za 27/04/2019 8079 T.H.C. INDIANA 8065 T.C. WACHTEBEKE B 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
za 27/04/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN B 8172 VZW TC STERRENBOS C 3-0 / 6-1 / 43-29 Afgerond
wo 01/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8079 T.H.C. INDIANA 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
wo 01/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE B 8172 VZW TC STERRENBOS C 2-1 / 4-2 / 28-21 Afgerond
wo 01/05/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE B 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN B 2-1 / 5-2 / 37-25 Afgerond
za 04/05/2019 8079 T.H.C. INDIANA 8056 T.C. OUDENAARDE B 2-1 / 4-2 / 26-16 Afgerond
za 04/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN B 8121 T.C. ZOTTEGEM B 3-0 / 6-1 / 42-20 Afgerond
za 04/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS C 8065 T.C. WACHTEBEKE B 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 11/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8172 VZW TC STERRENBOS C 1-2 / 4-5 / 46-50 Afgerond
za 11/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE B 8065 T.C. WACHTEBEKE B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 11/05/2019 8079 T.H.C. INDIANA 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 18/05/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE B 8121 T.C. ZOTTEGEM B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 18/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN B 8056 T.C. OUDENAARDE B 1-2 / 2-4 / 20-26 Afgerond
za 18/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS C 8079 T.H.C. INDIANA 0-3 / 1-6 / 28-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8028 T.C. ORBIS 8140 T.C. BECKHAND B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 27/04/2019 8154 DE VALLEI B 8005 KON. DEINZE T.C. 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 27/04/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 1-2 / 3-4 / 33-40 Afgerond
wo 01/05/2019 8028 T.C. ORBIS 8154 DE VALLEI B 0-3 / 1-6 / 34-44 Afgerond
wo 01/05/2019 8140 T.C. BECKHAND B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 1-2 / 2-4 / 19-31 Afgerond
wo 01/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 2-1 / 4-2 / 33-26 Afgerond
za 04/05/2019 8154 DE VALLEI B 8140 T.C. BECKHAND B 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
za 04/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8028 T.C. ORBIS 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 04/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8005 KON. DEINZE T.C. 0-3 / 1-6 / 21-36 Afgerond
za 11/05/2019 8028 T.C. ORBIS 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 2-1 / 4-2 / 27-18 Afgerond
za 11/05/2019 8140 T.C. BECKHAND B 8005 KON. DEINZE T.C. 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 11/05/2019 8154 DE VALLEI B 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 18/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8028 T.C. ORBIS 2-1 / 4-3 / 39-33 Afgerond
za 18/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8140 T.C. BECKHAND B 2-1 / 4-2 / 24-17 Afgerond
za 18/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8154 DE VALLEI B 2-1 / 4-2 / 31-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8072 T.C. STEKENE A 8154 DE VALLEI A 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 27/04/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8145 TS KENTA B 0-3 / 1-6 / 19-42 Afgerond
za 27/04/2019 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8057 T.C. MERELBEKE 1-2 / 2-4 / 18-27 Afgerond
wo 01/05/2019 8072 T.C. STEKENE A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 0-3 / 1-6 / 18-40 Afgerond
wo 01/05/2019 8154 DE VALLEI A 8057 T.C. MERELBEKE 1-2 / 2-5 / 18-32 Afgerond
wo 01/05/2019 8145 TS KENTA B 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 2-1 / 4-2 / 29-24 Afgerond
za 04/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8154 DE VALLEI A 1-2 / 2-4 / 21-27 Afgerond
za 04/05/2019 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8072 T.C. STEKENE A 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 04/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8145 TS KENTA B 2-1 / 4-2 / 28-25 Afgerond
za 11/05/2019 8072 T.C. STEKENE A 8057 T.C. MERELBEKE 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
za 11/05/2019 8154 DE VALLEI A 8145 TS KENTA B 1-2 / 2-4 / 21-34 Afgerond
za 11/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 18/05/2019 8145 TS KENTA B 8072 T.C. STEKENE A 3-0 / 6-1 / 42-21 Afgerond
za 18/05/2019 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8154 DE VALLEI A 2-1 / 4-3 / 32-26 Afgerond
za 18/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8064 T.C. SCHELDEDREEF 0-3 / 2-6 / 35-45 Afgerond
za 27/04/2019 8072 T.C. STEKENE B 8093 T.C. RACSO 0-3 / 0-6 / 14-38 Afgerond
za 27/04/2019 8056 T.C. OUDENAARDE A 8022 T.C. EEKLO A 3-0 / 6-1 / 39-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8072 T.C. STEKENE B 3-0 / 6-0 / 37-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8022 T.C. EEKLO A 2-1 / 5-2 / 35-28 Afgerond
wo 01/05/2019 8093 T.C. RACSO 8056 T.C. OUDENAARDE A 1-2 / 2-5 / 28-36 Afgerond
za 04/05/2019 8072 T.C. STEKENE B 8064 T.C. SCHELDEDREEF 1-2 / 2-4 / 28-34 Afgerond
za 04/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE A 8174 HAAGSE TENNISHOEK 3-0 / 6-1 / 40-23 Afgerond
za 04/05/2019 8022 T.C. EEKLO A 8093 T.C. RACSO 1-2 / 3-5 / 31-43 Afgerond
za 11/05/2019 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8022 T.C. EEKLO A 1-2 / 2-5 / 32-38 Afgerond
za 11/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8093 T.C. RACSO 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
za 11/05/2019 8072 T.C. STEKENE B 8056 T.C. OUDENAARDE A 1-2 / 2-4 / 25-26 Afgerond
za 18/05/2019 8093 T.C. RACSO 8174 HAAGSE TENNISHOEK 2-1 / 4-2 / 33-20 Afgerond
za 18/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE A 8064 T.C. SCHELDEDREEF 2-1 / 5-2 / 35-28 Afgerond
za 18/05/2019 8022 T.C. EEKLO A 8072 T.C. STEKENE B 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8172 VZW TC STERRENBOS D 8157 T.C. ZAFFELARE 2-1 / 5-2 / 35-20 Afgerond
za 27/04/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8107 T.C. DEN BRUEL 3-0 / 6-0 / 37-11 Afgerond
za 27/04/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 1-2 / 2-4 / 17-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS D 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 1-2 / 2-5 / 25-37 Afgerond
wo 01/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 1-2 / 2-4 / 17-27 Afgerond
wo 01/05/2019 8107 T.C. DEN BRUEL 8118 T.C. LOVENDEGEM 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 04/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8157 T.C. ZAFFELARE 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 04/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM 8172 VZW TC STERRENBOS D 1-2 / 2-4 / 14-28 Afgerond
za 04/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 8107 T.C. DEN BRUEL 2-1 / 4-3 / 31-30 Afgerond
za 11/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS D 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 0-3 / 2-6 / 34-41 Afgerond
za 11/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE 8107 T.C. DEN BRUEL 1-2 / 3-5 / 43-45 Afgerond
za 11/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8118 T.C. LOVENDEGEM 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 18/05/2019 8107 T.C. DEN BRUEL 8172 VZW TC STERRENBOS D 1-2 / 2-5 / 26-35 Afgerond
za 18/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM 8157 T.C. ZAFFELARE 0-3 / 1-6 / 32-40 Afgerond
za 18/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 2-1 / 4-3 / 34-33 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8022 T.C. EEKLO B 8105 TC VELINA A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 27/04/2019 8140 T.C. BECKHAND A 8117 T.C. PLAYERS 1-2 / 3-4 / 27-33 Afgerond
wo 01/05/2019 8105 TC VELINA A 8140 T.C. BECKHAND A 1-2 / 3-4 / 32-30 Afgerond
wo 01/05/2019 8102 T.C. HERZELE 8022 T.C. EEKLO B 1-2 / 3-4 / 30-35 Afgerond
za 04/05/2019 8140 T.C. BECKHAND A 8102 T.C. HERZELE 0-3 / 0-6 / 18-37 Afgerond
za 04/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8105 TC VELINA A 2-1 / 4-3 / 32-33 Afgerond
za 11/05/2019 8022 T.C. EEKLO B 8140 T.C. BECKHAND A 1-2 / 2-4 / 21-26 Afgerond
za 11/05/2019 8102 T.C. HERZELE 8117 T.C. PLAYERS 3-0 / 6-1 / 41-23 Afgerond
za 18/05/2019 8105 TC VELINA A 8102 T.C. HERZELE 2-1 / 5-2 / 42-29 Afgerond
za 18/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8022 T.C. EEKLO B 1-2 / 2-4 / 21-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8172 VZW TC STERRENBOS A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-1 / 4-2 / 34-25 Afgerond
za 27/04/2019 8145 TS KENTA A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 1-2 / 2-4 / 22-28 Afgerond
wo 01/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8145 TS KENTA A 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
wo 01/05/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8172 VZW TC STERRENBOS A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 04/05/2019 8145 TS KENTA A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 2-1 / 5-2 / 35-35 Afgerond
za 04/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-1 / 4-4 / 49-43 Afgerond
za 11/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS A 8145 TS KENTA A 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 11/05/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 18/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 18/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8172 VZW TC STERRENBOS A 2-1 / 4-2 / 30-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8086 T.C. DUBBELOO 8105 TC VELINA B 1-2 / 3-4 / 30-33 Afgerond
za 27/04/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 0-3 / 0-6 / 10-37 Afgerond
wo 01/05/2019 8105 TC VELINA B 8065 T.C. WACHTEBEKE A 2-1 / 4-2 / 34-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8159 T.C. ELEVEN 8086 T.C. DUBBELOO 1-2 / 2-4 / 29-31 Afgerond
za 04/05/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE A 8159 T.C. ELEVEN 1-2 / 2-5 / 25-42 Afgerond
za 04/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8105 TC VELINA B 2-1 / 4-2 / 32-15 Afgerond
za 11/05/2019 8086 T.C. DUBBELOO 8065 T.C. WACHTEBEKE A 1-2 / 3-4 / 33-35 Afgerond
za 11/05/2019 8159 T.C. ELEVEN 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 1-2 / 3-4 / 41-38 Afgerond
za 18/05/2019 8105 TC VELINA B 8159 T.C. ELEVEN 1-2 / 3-4 / 33-35 Afgerond
za 18/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8086 T.C. DUBBELOO 2-1 / 4-2 / 34-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 8136 T.C. TOPSPIN A 2-1 / 5-2 / 33-21 Afgerond
za 27/04/2019 8055 T.C. DE PINTE 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
wo 01/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN A 8055 T.C. DE PINTE 3-0 / 6-1 / 40-19 Afgerond
wo 01/05/2019 8010 GANTOISE 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 2-1 / 4-2 / 31-22 Afgerond
za 04/05/2019 8055 T.C. DE PINTE 8010 GANTOISE 1-2 / 3-4 / 27-35 Afgerond
za 04/05/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8136 T.C. TOPSPIN A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 11/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 8055 T.C. DE PINTE 0-3 / 1-6 / 20-42 Afgerond
za 11/05/2019 8010 GANTOISE 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 18/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN A 8010 GANTOISE 1-2 / 3-4 / 30-32 Afgerond
za 18/05/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 0-3 / 1-6 / 21-42 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
Nog te spelen (za 01/06/2019)
Nog te spelen (za 01/06/2019)
Nog te spelen (za 01/06/2019)
Nog te spelen (za 01/06/2019)
Nog te spelen (za 08/06/2019)
Nog te spelen (za 08/06/2019)