Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 2 (2 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8106 T.C. SOKS 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 2-1 / 5-2 / 37-28 Afgerond
za 27/04/2019 8010 GANTOISE 8028 T.C. ORBIS 0-3 / 2-6 / 28-41 Afgerond
za 27/04/2019 8066 T.C. TOBIAS 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 3-0 / 6-1 / 39-23 Afgerond
wo 01/05/2019 8106 T.C. SOKS 8010 GANTOISE 1-2 / 3-5 / 34-40 Afgerond
wo 01/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2-1 / 4-3 / 35-31 Afgerond
wo 01/05/2019 8028 T.C. ORBIS 8066 T.C. TOBIAS 3-0 / 6-1 / 44-35 Afgerond
za 04/05/2019 8010 GANTOISE 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 1-2 / 2-4 / 26-31 Afgerond
za 04/05/2019 8066 T.C. TOBIAS 8106 T.C. SOKS 2-1 / 4-2 / 30-21 Afgerond
za 04/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8028 T.C. ORBIS 2-1 / 4-2 / 26-25 Afgerond
za 11/05/2019 8106 T.C. SOKS 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 1-2 / 3-4 / 28-31 Afgerond
za 11/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8028 T.C. ORBIS 2-1 / 5-2 / 35-25 Afgerond
za 11/05/2019 8010 GANTOISE 8066 T.C. TOBIAS 1-2 / 4-4 / 40-39 Afgerond
za 18/05/2019 8028 T.C. ORBIS 8106 T.C. SOKS 3-0 / 6-0 / 37-19 Afgerond
za 18/05/2019 8066 T.C. TOBIAS 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-3 / 1-6 / 21-41 Afgerond
za 18/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8010 GANTOISE 1-2 / 3-4 / 30-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8022 T.C. EEKLO 1-2 / 3-4 / 24-40 Afgerond
za 27/04/2019 8105 TC VELINA 8117 T.C. PLAYERS 0-3 / 1-6 / 25-41 Afgerond
za 27/04/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8057 T.C. MERELBEKE 2-1 / 4-2 / 28-20 Afgerond
wo 01/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8105 TC VELINA 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
wo 01/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8057 T.C. MERELBEKE 2-1 / 4-4 / 36-43 Afgerond
wo 01/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-3 / 0-6 / 15-36 Afgerond
za 04/05/2019 8105 TC VELINA 8022 T.C. EEKLO 0-3 / 1-6 / 14-38 Afgerond
za 04/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 2-1 / 4-2 / 27-19 Afgerond
za 04/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8117 T.C. PLAYERS 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 11/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8057 T.C. MERELBEKE 1-2 / 3-4 / 37-38 Afgerond
za 11/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8117 T.C. PLAYERS 3-0 / 6-2 / 42-31 Afgerond
za 11/05/2019 8105 TC VELINA 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 1-2 / 3-5 / 31-47 Afgerond
za 18/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 1-2 / 2-5 / 29-35 Afgerond
za 18/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8022 T.C. EEKLO 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 18/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8105 TC VELINA 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde