Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U13
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 8140 T.C. BECKHAND 1-2 / 2-5 / 22-37 Afgerond
za 27/04/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8045 T.C. BRAKEL 3-0 / 6-2 / 42-29 Afgerond
za 27/04/2019 8107 T.C. DEN BRUEL 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 2-1 / 4-2 / 32-23 Afgerond
wo 01/05/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
wo 01/05/2019 8140 T.C. BECKHAND 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 2-1 / 4-3 / 33-27 Afgerond
wo 01/05/2019 8045 T.C. BRAKEL 8107 T.C. DEN BRUEL 2-1 / 4-2 / 30-26 Afgerond
za 04/05/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8140 T.C. BECKHAND 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 04/05/2019 8107 T.C. DEN BRUEL 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 2-1 / 4-2 / 30-16 Afgerond
za 04/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8045 T.C. BRAKEL 2-1 / 4-3 / 37-33 Afgerond
za 11/05/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 11/05/2019 8140 T.C. BECKHAND 8045 T.C. BRAKEL 3-0 / 6-0 / 38-23 Afgerond
za 11/05/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8107 T.C. DEN BRUEL 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 18/05/2019 8045 T.C. BRAKEL 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 3-0 / 6-1 / 39-20 Afgerond
za 18/05/2019 8107 T.C. DEN BRUEL 8140 T.C. BECKHAND 0-3 / 2-6 / 29-46 Afgerond
za 18/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 2-1 / 4-2 / 29-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8017 T.C. HAMME 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM B 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
za 27/04/2019 8105 TC VELINA 8118 T.C. LOVENDEGEM A 0-3 / 1-6 / 19-40 Afgerond
za 27/04/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8143 T.C. FOR EVER 2-1 / 4-2 / 27-21 Afgerond
wo 01/05/2019 8017 T.C. HAMME 8105 TC VELINA 3-0 / 6-2 / 41-32 Afgerond
wo 01/05/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM B 8143 T.C. FOR EVER 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
wo 01/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 1-2 / 3-4 / 27-27 Afgerond
za 04/05/2019 8105 TC VELINA 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM B 2-1 / 5-2 / 36-27 Afgerond
za 04/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8017 T.C. HAMME 3-0 / 6-2 / 47-37 Afgerond
za 04/05/2019 8143 T.C. FOR EVER 8118 T.C. LOVENDEGEM A 1-2 / 3-5 / 33-43 Afgerond
za 11/05/2019 8017 T.C. HAMME 8143 T.C. FOR EVER 2-1 / 4-3 / 35-22 Afgerond
za 11/05/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM B 8118 T.C. LOVENDEGEM A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 11/05/2019 8105 TC VELINA 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 1-2 / 2-5 / 30-40 Afgerond
za 18/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8017 T.C. HAMME 3-0 / 6-0 / 37-15 Afgerond
za 18/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM B 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 18/05/2019 8143 T.C. FOR EVER 8105 TC VELINA 2-1 / 4-2 / 30-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8083 G.T.C. GAVERE 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 27/04/2019 8136 T.C. TOPSPIN B 8117 T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 27/04/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8159 T.C. ELEVEN 3-0 / 6-1 / 41-26 Afgerond
wo 01/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8136 T.C. TOPSPIN B 3-0 / 6-1 / 37-20 Afgerond
wo 01/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8159 T.C. ELEVEN 2-1 / 5-3 / 45-34 Afgerond
wo 01/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8056 T.C. OUDENAARDE 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
za 04/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN B 8083 G.T.C. GAVERE 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 04/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8057 T.C. MERELBEKE 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 04/05/2019 8159 T.C. ELEVEN 8117 T.C. PLAYERS 2-1 / 4-3 / 38-33 Afgerond
za 11/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8159 T.C. ELEVEN 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 11/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8117 T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 11/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN B 8056 T.C. OUDENAARDE 2-1 / 5-2 / 39-28 Afgerond
za 18/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8057 T.C. MERELBEKE 2-1 / 4-2 / 31-21 Afgerond
za 18/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8083 G.T.C. GAVERE 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
za 18/05/2019 8159 T.C. ELEVEN 8136 T.C. TOPSPIN B 0-3 / 1-6 / 18-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8010 GANTOISE 8118 T.C. LOVENDEGEM B 1-2 / 2-4 / 24-26 Afgerond
za 27/04/2019 8136 T.C. TOPSPIN A 8093 T.C. RACSO 0-3 / 2-6 / 26-44 Afgerond
wo 01/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8136 T.C. TOPSPIN A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
wo 01/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8010 GANTOISE 2-1 / 4-2 / 30-21 Afgerond
za 04/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN A 8076 T.C. 'T LOBBEKE 1-2 / 2-5 / 23-39 Afgerond
za 04/05/2019 8093 T.C. RACSO 8118 T.C. LOVENDEGEM B 1-2 / 2-4 / 19-28 Afgerond
za 11/05/2019 8010 GANTOISE 8136 T.C. TOPSPIN A 2-1 / 5-2 / 39-26 Afgerond
za 11/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8093 T.C. RACSO 3-0 / 6-0 / 37-15 Afgerond
za 18/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8076 T.C. 'T LOBBEKE 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
za 18/05/2019 8093 T.C. RACSO 8010 GANTOISE 1-2 / 2-5 / 27-35 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde