Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: U09
  • Afdeling: 3 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8114 T.C. MADISON 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 24/04/2019 8159 T.C. ELEVEN 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 2-1 / 4-4 / 21-24 Afgerond
wo 24/04/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8159 T.C. ELEVEN 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8114 T.C. MADISON 8052 T.C. NOBEL A 2-1 / 4-3 / 23-16 Afgerond
wo 01/05/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8064 T.C. SCHELDEDREEF 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 08/05/2019 8159 T.C. ELEVEN 8114 T.C. MADISON 2-1 / 5-3 / 27-21 Afgerond
wo 08/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 3-0 / 6-1 / 27-9 Afgerond
wo 08/05/2019 8052 T.C. NOBEL A 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 15/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 15/05/2019 8114 T.C. MADISON 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 0-3 / 2-6 / 21-30 Afgerond
wo 15/05/2019 8159 T.C. ELEVEN 8064 T.C. SCHELDEDREEF 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 22/05/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 22/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8114 T.C. MADISON 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 22/05/2019 8052 T.C. NOBEL A 8159 T.C. ELEVEN 1-2 / 2-4 / 14-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8010 GANTOISE A 8093 T.C. RACSO A 1-2 / 2-4 / 13-20 Afgerond
wo 24/04/2019 8052 T.C. NOBEL B 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 24/04/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8154 DE VALLEI 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 01/05/2019 8010 GANTOISE A 8052 T.C. NOBEL B 1-2 / 2-4 / 8-17 Afgerond
wo 01/05/2019 8093 T.C. RACSO A 8154 DE VALLEI 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 01/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 08/05/2019 8052 T.C. NOBEL B 8093 T.C. RACSO A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 08/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8010 GANTOISE A 3-0 / 6-1 / 25-9 Afgerond
wo 08/05/2019 8154 DE VALLEI 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 15/05/2019 8010 GANTOISE A 8154 DE VALLEI 3-0 / 6-1 / 24-10 Afgerond
wo 15/05/2019 8093 T.C. RACSO A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 15/05/2019 8052 T.C. NOBEL B 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 22/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8010 GANTOISE A 2-1 / 5-3 / 29-19 Afgerond
wo 22/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8093 T.C. RACSO A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 22/05/2019 8154 DE VALLEI 8052 T.C. NOBEL B 0-3 / 1-6 / 12-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8022 T.C. EEKLO A 8066 T.C. TOBIAS B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 24/04/2019 8079 T.H.C. INDIANA B 8126 T.C. HOF TER BURST 3-0 / 6-1 / 26-13 Afgerond
wo 24/04/2019 8148 TENNIS 2000 8140 T.C. BECKHAND A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8022 T.C. EEKLO A 8079 T.H.C. INDIANA B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 01/05/2019 8066 T.C. TOBIAS B 8140 T.C. BECKHAND A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 8148 TENNIS 2000 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 08/05/2019 8079 T.H.C. INDIANA B 8066 T.C. TOBIAS B 2-1 / 4-2 / 16-8 Afgerond
wo 08/05/2019 8148 TENNIS 2000 8022 T.C. EEKLO A 3-0 / 6-1 / 27-17 Afgerond
wo 08/05/2019 8140 T.C. BECKHAND A 8126 T.C. HOF TER BURST 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 15/05/2019 8022 T.C. EEKLO A 8140 T.C. BECKHAND A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 15/05/2019 8066 T.C. TOBIAS B 8126 T.C. HOF TER BURST 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 15/05/2019 8079 T.H.C. INDIANA B 8148 TENNIS 2000 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 22/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 8022 T.C. EEKLO A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 22/05/2019 8148 TENNIS 2000 8066 T.C. TOBIAS B 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 22/05/2019 8140 T.C. BECKHAND A 8079 T.H.C. INDIANA B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8022 T.C. EEKLO B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM C 1-2 / 2-4 / 14-16 Afgerond
wo 24/04/2019 8010 GANTOISE B 8072 T.C. STEKENE 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 24/04/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8056 T.C. OUDENAARDE 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 01/05/2019 8022 T.C. EEKLO B 8010 GANTOISE B 2-1 / 4-2 / 18-12 Afgerond
wo 01/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM C 8056 T.C. OUDENAARDE 1-2 / 2-4 / 18-16 Afgerond
wo 01/05/2019 8072 T.C. STEKENE 8076 T.C. 'T LOBBEKE 3-0 / 6-0 / 24-13 Afgerond
wo 08/05/2019 8010 GANTOISE B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM C 2-1 / 4-2 / 16-16 Afgerond
wo 08/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8022 T.C. EEKLO B 2-1 / 4-2 / 18-14 Afgerond
wo 08/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8072 T.C. STEKENE 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 15/05/2019 8022 T.C. EEKLO B 8056 T.C. OUDENAARDE 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 15/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM C 8072 T.C. STEKENE 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 15/05/2019 8010 GANTOISE B 8076 T.C. 'T LOBBEKE 1-2 / 2-4 / 10-18 Afgerond
wo 22/05/2019 8072 T.C. STEKENE 8022 T.C. EEKLO B 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 22/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM C 2-1 / 4-3 / 22-18 Afgerond
wo 22/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8010 GANTOISE B 0-3 / 1-6 / 12-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8136 T.C. TOPSPIN A 1-2 / 2-4 / 16-21 Afgerond
wo 24/04/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8117 T.C. PLAYERS 3-0 / 6-1 / 26-10 Afgerond
wo 24/04/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 01/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 01/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8057 T.C. MERELBEKE 1-2 / 2-5 / 15-23 Afgerond
wo 08/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8136 T.C. TOPSPIN A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 08/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 1-2 / 3-4 / 24-21 Afgerond
wo 08/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8117 T.C. PLAYERS 2-1 / 4-4 / 23-22 Afgerond
wo 15/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 15/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN A 8117 T.C. PLAYERS 2-1 / 4-2 / 21-11 Afgerond
wo 15/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8057 T.C. MERELBEKE 3-0 / 6-1 / 27-7 Afgerond
wo 22/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 2-1 / 4-2 / 17-10 Afgerond
wo 22/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8136 T.C. TOPSPIN A 2-1 / 4-4 / 22-26 Afgerond
wo 22/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8093 T.C. RACSO B 8140 T.C. BECKHAND B 1-2 / 2-4 / 15-16 Afgerond
wo 24/04/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8105 TC VELINA 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8140 T.C. BECKHAND B 8121 T.C. ZOTTEGEM 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 01/05/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8093 T.C. RACSO B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 08/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 1-2 / 2-4 / 12-19 Afgerond
wo 08/05/2019 8105 TC VELINA 8140 T.C. BECKHAND B 3-0 / 6-2 / 28-13 Afgerond
wo 15/05/2019 8093 T.C. RACSO B 8121 T.C. ZOTTEGEM 3-0 / 6-1 / 26-9 Afgerond
wo 15/05/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8105 TC VELINA 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 22/05/2019 8140 T.C. BECKHAND B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 2-1 / 4-2 / 17-9 Afgerond
wo 22/05/2019 8105 TC VELINA 8093 T.C. RACSO B 1-2 / 2-4 / 11-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE C 8066 T.C. TOBIAS A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 24/04/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 8157 T.C. ZAFFELARE 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8066 T.C. TOBIAS A 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 2-1 / 4-3 / 18-19 Afgerond
wo 01/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE C 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 08/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 8083 G.T.C. GAVERE 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 08/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE 8066 T.C. TOBIAS A 1-2 / 3-4 / 22-19 Afgerond
wo 15/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE C 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 15/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8157 T.C. ZAFFELARE 1-2 / 2-4 / 11-19 Afgerond
wo 22/05/2019 8066 T.C. TOBIAS A 8083 G.T.C. GAVERE 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 22/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE C 2-1 / 5-2 / 23-16 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde