Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U11
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8157 T.C. ZAFFELARE B 8148 TENNIS 2000 2-1 / 4-2 / 20-12 Afgerond
wo 24/04/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 24/04/2019 8038 T.C. SPORTINA 8121 T.C. ZOTTEGEM A 1-2 / 3-5 / 21-27 Afgerond
wo 01/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE B 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 1-2 / 2-4 / 10-19 Afgerond
wo 01/05/2019 8148 TENNIS 2000 8121 T.C. ZOTTEGEM A 1-2 / 2-4 / 12-22 Afgerond
wo 01/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8038 T.C. SPORTINA 2-1 / 4-3 / 17-20 Afgerond
wo 08/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8148 TENNIS 2000 3-0 / 6-0 / 24-12 Afgerond
wo 08/05/2019 8038 T.C. SPORTINA 8157 T.C. ZAFFELARE B 1-2 / 2-4 / 14-20 Afgerond
wo 08/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
wo 15/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE B 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-0 / 6-1 / 26-13 Afgerond
wo 15/05/2019 8148 TENNIS 2000 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 15/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8038 T.C. SPORTINA 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 22/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8157 T.C. ZAFFELARE B 1-2 / 2-4 / 14-20 Afgerond
wo 22/05/2019 8038 T.C. SPORTINA 8148 TENNIS 2000 1-2 / 2-4 / 12-17 Afgerond
wo 22/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 1-2 / 3-4 / 17-23 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8010 GANTOISE A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 24/04/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 8121 T.C. ZOTTEGEM B 3-0 / 6-0 / 24-13 Afgerond
wo 24/04/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8057 T.C. MERELBEKE C 2-1 / 4-2 / 19-10 Afgerond
wo 01/05/2019 8010 GANTOISE A 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 01/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8057 T.C. MERELBEKE C 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 01/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 08/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 0-3 / 1-6 / 9-27 Afgerond
wo 08/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8010 GANTOISE A 0-3 / 1-6 / 19-25 Afgerond
wo 08/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE C 8121 T.C. ZOTTEGEM B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 15/05/2019 8010 GANTOISE A 8057 T.C. MERELBEKE C 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 15/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8121 T.C. ZOTTEGEM B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 15/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 0-3 / 1-6 / 14-27 Afgerond
wo 22/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8010 GANTOISE A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 22/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 1-2 / 2-5 / 17-25 Afgerond
wo 22/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE C 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 2-1 / 4-3 / 19-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8143 T.C. FOR EVER 8057 T.C. MERELBEKE A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 24/04/2019 8072 T.C. STEKENE 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 24/04/2019 8022 T.C. EEKLO 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 1-2 / 3-5 / 25-26 Afgerond
wo 01/05/2019 8143 T.C. FOR EVER 8072 T.C. STEKENE 1-2 / 2-5 / 8-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE A 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 2-1 / 4-2 / 21-12 Afgerond
wo 01/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8022 T.C. EEKLO 2-1 / 4-2 / 20-13 Afgerond
wo 08/05/2019 8072 T.C. STEKENE 8057 T.C. MERELBEKE A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 08/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8143 T.C. FOR EVER 1-2 / 2-4 / 16-19 Afgerond
wo 08/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 1-2 / 3-4 / 20-16 Afgerond
wo 15/05/2019 8143 T.C. FOR EVER 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 1-2 / 4-4 / 26-23 Afgerond
wo 15/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 3-0 / 6-1 / 27-14 Afgerond
wo 15/05/2019 8072 T.C. STEKENE 8022 T.C. EEKLO 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 22/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8143 T.C. FOR EVER 2-1 / 4-2 / 20-12 Afgerond
wo 22/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8057 T.C. MERELBEKE A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 22/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8072 T.C. STEKENE 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8145 TS KENTA 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 2-1 / 5-2 / 24-17 Afgerond
wo 24/04/2019 8066 T.C. TOBIAS 8098 T.C. LAEREVELD 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 24/04/2019 8154 DE VALLEI 8093 T.C. RACSO 2-1 / 5-2 / 22-15 Afgerond
wo 01/05/2019 8145 TS KENTA 8066 T.C. TOBIAS 2-1 / 5-3 / 24-20 Afgerond
wo 01/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8093 T.C. RACSO 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8098 T.C. LAEREVELD 8154 DE VALLEI 1-2 / 2-4 / 12-18 Afgerond
wo 08/05/2019 8066 T.C. TOBIAS 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 1-2 / 2-5 / 18-26 Afgerond
wo 08/05/2019 8154 DE VALLEI 8145 TS KENTA 0-3 / 1-6 / 6-27 Afgerond
wo 08/05/2019 8093 T.C. RACSO 8098 T.C. LAEREVELD 1-2 / 3-5 / 17-26 Afgerond
wo 15/05/2019 8145 TS KENTA 8093 T.C. RACSO 2-1 / 4-2 / 17-14 Afgerond
wo 15/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8098 T.C. LAEREVELD 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 15/05/2019 8066 T.C. TOBIAS 8154 DE VALLEI 1-2 / 2-4 / 11-18 Afgerond
wo 22/05/2019 8098 T.C. LAEREVELD 8145 TS KENTA 1-2 / 4-4 / 26-20 Afgerond
wo 22/05/2019 8154 DE VALLEI 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 2-1 / 4-3 / 20-15 Afgerond
wo 22/05/2019 8093 T.C. RACSO 8066 T.C. TOBIAS 3-0 / 6-2 / 30-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 8079 T.H.C. INDIANA B 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 24/04/2019 8117 T.C. PLAYERS B 8159 T.C. ELEVEN 2-1 / 4-3 / 20-16 Afgerond
wo 24/04/2019 8114 T.C. MADISON 8136 T.C. TOPSPIN 3-0 / 6-1 / 26-11 Afgerond
wo 01/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 8117 T.C. PLAYERS B 2-1 / 4-2 / 18-9 Afgerond
wo 01/05/2019 8079 T.H.C. INDIANA B 8136 T.C. TOPSPIN 3-0 / 6-1 / 25-8 Afgerond
wo 01/05/2019 8159 T.C. ELEVEN 8114 T.C. MADISON 1-2 / 3-4 / 20-17 Afgerond
wo 08/05/2019 8117 T.C. PLAYERS B 8079 T.H.C. INDIANA B 2-1 / 4-2 / 18-13 Afgerond
wo 08/05/2019 8114 T.C. MADISON 8057 T.C. MERELBEKE B 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 08/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8159 T.C. ELEVEN 1-2 / 2-4 / 12-18 Afgerond
wo 15/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 8136 T.C. TOPSPIN 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 15/05/2019 8079 T.H.C. INDIANA B 8159 T.C. ELEVEN 1-2 / 2-4 / 16-19 Afgerond
wo 15/05/2019 8117 T.C. PLAYERS B 8114 T.C. MADISON 1-2 / 4-4 / 21-20 Afgerond
wo 22/05/2019 8159 T.C. ELEVEN 8057 T.C. MERELBEKE B 1-2 / 3-4 / 19-23 Afgerond
wo 22/05/2019 8114 T.C. MADISON 8079 T.H.C. INDIANA B 2-1 / 4-3 / 24-16 Afgerond
wo 22/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8117 T.C. PLAYERS B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 24/04/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8157 T.C. ZAFFELARE A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 24/04/2019 8079 T.H.C. INDIANA A 8010 GANTOISE B 2-1 / 4-4 / 22-23 Afgerond
wo 01/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 2-1 / 5-3 / 24-21 Afgerond
wo 01/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8010 GANTOISE B 3-0 / 6-2 / 27-17 Afgerond
wo 01/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE A 8079 T.H.C. INDIANA A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 08/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2-1 / 5-2 / 24-13 Afgerond
wo 08/05/2019 8079 T.H.C. INDIANA A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 08/05/2019 8010 GANTOISE B 8157 T.C. ZAFFELARE A 3-0 / 6-1 / 27-7 Afgerond
wo 15/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8010 GANTOISE B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 15/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8157 T.C. ZAFFELARE A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 15/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8079 T.H.C. INDIANA A 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
wo 22/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 22/05/2019 8079 T.H.C. INDIANA A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-3 / 1-6 / 13-24 Afgerond
wo 22/05/2019 8010 GANTOISE B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 1-2 / 2-5 / 14-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8056 T.C. OUDENAARDE B 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 1-2 / 3-5 / 20-27 Afgerond
wo 24/04/2019 8045 T.C. BRAKEL 8172 VZW TC STERRENBOS 2-1 / 4-2 / 19-10 Afgerond
wo 24/04/2019 8082 T.C. DENDERLEEUW 8052 T.C. NOBEL 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 01/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE B 8045 T.C. BRAKEL 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 8052 T.C. NOBEL 1-2 / 2-4 / 16-20 Afgerond
wo 01/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS 8082 T.C. DENDERLEEUW 1-2 / 3-4 / 17-21 Afgerond
wo 08/05/2019 8045 T.C. BRAKEL 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 1-2 / 3-4 / 19-20 Afgerond
wo 08/05/2019 8082 T.C. DENDERLEEUW 8056 T.C. OUDENAARDE B 1-2 / 2-4 / 14-17 Afgerond
wo 08/05/2019 8052 T.C. NOBEL 8172 VZW TC STERRENBOS 2-1 / 4-2 / 17-13 Afgerond
wo 15/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE B 8052 T.C. NOBEL 2-1 / 4-3 / 17-18 Afgerond
wo 15/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 8172 VZW TC STERRENBOS 2-1 / 4-2 / 20-18 Afgerond
wo 15/05/2019 8045 T.C. BRAKEL 8082 T.C. DENDERLEEUW 2-1 / 4-2 / 16-11 Afgerond
wo 22/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS 8056 T.C. OUDENAARDE B 0-3 / 1-6 / 10-26 Afgerond
wo 22/05/2019 8082 T.C. DENDERLEEUW 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 1-2 / 2-4 / 13-20 Afgerond
wo 22/05/2019 8052 T.C. NOBEL 8045 T.C. BRAKEL 2-1 / 4-3 / 19-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8117 T.C. PLAYERS A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 1-2 / 2-4 / 12-19 Afgerond
wo 24/04/2019 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8107 T.C. DEN BRUEL 1-2 / 2-4 / 14-20 Afgerond
wo 01/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 01/05/2019 8140 T.C. BECKHAND 8117 T.C. PLAYERS A 0-3 / 1-6 / 17-27 Afgerond
wo 08/05/2019 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8140 T.C. BECKHAND 1-2 / 2-4 / 13-20 Afgerond
wo 08/05/2019 8107 T.C. DEN BRUEL 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 15/05/2019 8117 T.C. PLAYERS A 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 15/05/2019 8140 T.C. BECKHAND 8107 T.C. DEN BRUEL 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 22/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8140 T.C. BECKHAND 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 22/05/2019 8107 T.C. DEN BRUEL 8117 T.C. PLAYERS A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde