Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U11
  • Afdeling: 3 (2 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8034 T.C. REINAERT 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 24/04/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 8038 T.C. SPORTINA 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 24/04/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8093 T.C. RACSO 3-0 / 6-0 / 24-11 Afgerond
wo 01/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8057 T.C. MERELBEKE B 1-2 / 2-5 / 14-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8034 T.C. REINAERT 8093 T.C. RACSO 1-2 / 2-4 / 13-21 Afgerond
wo 01/05/2019 8038 T.C. SPORTINA 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 08/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 8034 T.C. REINAERT 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 08/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8121 T.C. ZOTTEGEM 2-1 / 4-4 / 25-23 Afgerond
wo 08/05/2019 8093 T.C. RACSO 8038 T.C. SPORTINA 1-2 / 4-4 / 22-21 Afgerond
wo 15/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8093 T.C. RACSO 3-0 / 6-1 / 27-9 Afgerond
wo 15/05/2019 8034 T.C. REINAERT 8038 T.C. SPORTINA 2-1 / 5-2 / 25-15 Afgerond
wo 15/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 3-0 / 6-2 / 30-15 Afgerond
wo 22/05/2019 8038 T.C. SPORTINA 8121 T.C. ZOTTEGEM 2-1 / 4-3 / 18-20 Afgerond
wo 22/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8034 T.C. REINAERT 3-0 / 6-1 / 24-15 Afgerond
wo 22/05/2019 8093 T.C. RACSO 8057 T.C. MERELBEKE B 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8102 T.C. HERZELE 8055 T.C. DE PINTE A 2-1 / 5-2 / 21-16 Afgerond
wo 24/04/2019 8028 T.C. ORBIS 8010 GANTOISE 3-0 / 6-2 / 29-18 Afgerond
wo 24/04/2019 8106 T.C. SOKS 8072 T.C. STEKENE 1-2 / 3-4 / 17-21 Afgerond
wo 01/05/2019 8102 T.C. HERZELE 8028 T.C. ORBIS 1-2 / 3-5 / 18-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8055 T.C. DE PINTE A 8072 T.C. STEKENE 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8010 GANTOISE 8106 T.C. SOKS 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 08/05/2019 8028 T.C. ORBIS 8055 T.C. DE PINTE A 3-0 / 6-1 / 27-11 Afgerond
wo 08/05/2019 8106 T.C. SOKS 8102 T.C. HERZELE 2-1 / 4-2 / 17-9 Afgerond
wo 08/05/2019 8072 T.C. STEKENE 8010 GANTOISE 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 15/05/2019 8102 T.C. HERZELE 8072 T.C. STEKENE 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 15/05/2019 8055 T.C. DE PINTE A 8010 GANTOISE 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 15/05/2019 8028 T.C. ORBIS 8106 T.C. SOKS 2-1 / 4-4 / 20-23 Afgerond
wo 22/05/2019 8010 GANTOISE 8102 T.C. HERZELE 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 22/05/2019 8106 T.C. SOKS 8055 T.C. DE PINTE A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 22/05/2019 8072 T.C. STEKENE 8028 T.C. ORBIS 2-1 / 5-3 / 24-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 1-2 / 3-5 / 18-27 Afgerond
wo 24/04/2019 8005 KON. DEINZE T.C. A 8079 T.H.C. INDIANA 1-2 / 2-4 / 12-20 Afgerond
wo 24/04/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8057 T.C. MERELBEKE A 1-2 / 3-4 / 16-23 Afgerond
wo 01/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8005 KON. DEINZE T.C. A 3-0 / 6-1 / 27-17 Afgerond
wo 01/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8057 T.C. MERELBEKE A 2-1 / 5-2 / 23-14 Afgerond
wo 01/05/2019 8079 T.H.C. INDIANA 8056 T.C. OUDENAARDE 2-1 / 5-3 / 27-19 Afgerond
wo 08/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. A 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 1-2 / 2-4 / 9-18 Afgerond
wo 08/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 0-3 / 1-6 / 12-25 Afgerond
wo 08/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE A 8079 T.H.C. INDIANA 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 15/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8057 T.C. MERELBEKE A 0-3 / 1-6 / 15-26 Afgerond
wo 15/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8079 T.H.C. INDIANA 2-1 / 4-2 / 18-10 Afgerond
wo 15/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. A 8056 T.C. OUDENAARDE 1-2 / 4-5 / 25-30 Afgerond
wo 22/05/2019 8079 T.H.C. INDIANA 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 2-1 / 4-3 / 22-19 Afgerond
wo 22/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 0-3 / 1-6 / 10-25 Afgerond
wo 22/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE A 8005 KON. DEINZE T.C. A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8140 T.C. BECKHAND 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 24/04/2019 8098 T.C. LAEREVELD 8126 T.C. HOF TER BURST 2-1 / 4-3 / 20-21 Afgerond
wo 24/04/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8022 T.C. EEKLO 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 01/05/2019 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8098 T.C. LAEREVELD 1-2 / 3-4 / 19-22 Afgerond
wo 01/05/2019 8140 T.C. BECKHAND 8022 T.C. EEKLO 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 01/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 08/05/2019 8098 T.C. LAEREVELD 8140 T.C. BECKHAND 1-2 / 2-5 / 15-22 Afgerond
wo 08/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 08/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8126 T.C. HOF TER BURST 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
wo 15/05/2019 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8022 T.C. EEKLO 2-1 / 4-2 / 18-11 Afgerond
wo 15/05/2019 8140 T.C. BECKHAND 8126 T.C. HOF TER BURST 2-1 / 5-3 / 28-15 Afgerond
wo 15/05/2019 8098 T.C. LAEREVELD 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 22/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 2-1 / 4-2 / 17-11 Afgerond
wo 22/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8140 T.C. BECKHAND 1-2 / 3-5 / 23-24 Afgerond
wo 22/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8098 T.C. LAEREVELD 2-1 / 4-2 / 20-12 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 8052 T.C. NOBEL 8005 KON. DEINZE T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 24/04/2019 8055 T.C. DE PINTE B 8105 TC VELINA 2-1 / 4-3 / 19-21 Afgerond
wo 24/04/2019 8066 T.C. TOBIAS 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-3 / 2-6 / 17-26 Afgerond
wo 01/05/2019 8052 T.C. NOBEL 8055 T.C. DE PINTE B 2-1 / 5-3 / 26-18 Afgerond
wo 01/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 01/05/2019 8105 TC VELINA 8066 T.C. TOBIAS 1-2 / 2-4 / 11-18 Afgerond
wo 08/05/2019 8055 T.C. DE PINTE B 8005 KON. DEINZE T.C. B 3-0 / 6-2 / 29-17 Afgerond
wo 08/05/2019 8066 T.C. TOBIAS 8052 T.C. NOBEL 1-2 / 2-5 / 14-25 Afgerond
wo 08/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8105 TC VELINA 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 15/05/2019 8052 T.C. NOBEL 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 15/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. B 8105 TC VELINA 1-2 / 3-4 / 19-19 Afgerond
wo 15/05/2019 8055 T.C. DE PINTE B 8066 T.C. TOBIAS 1-2 / 2-5 / 16-25 Afgerond
wo 22/05/2019 8105 TC VELINA 8052 T.C. NOBEL 1-2 / 3-4 / 15-24 Afgerond
wo 22/05/2019 8066 T.C. TOBIAS 8005 KON. DEINZE T.C. B 2-1 / 4-2 / 22-15 Afgerond
wo 22/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8055 T.C. DE PINTE B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde