Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5038 T.C. LAAKDAL B 2-1 / 4-2 / 28-26 Afgerond
ma 22/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 27/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-1 / 5-4 / 45-44 Afgerond
za 27/04/2019 5029 T.C. MOL A 5036 T.C. DE NETHE A 1-2 / 3-5 / 37-43 Afgerond
wo 01/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5029 T.C. MOL A 1-2 / 2-5 / 30-38 Afgerond
wo 01/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5038 T.C. LAAKDAL B 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 04/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-1 / 4-2 / 27-29 Afgerond
za 04/05/2019 5029 T.C. MOL A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 11/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5029 T.C. MOL A 2-1 / 4-2 / 37-24 Afgerond
za 11/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5036 T.C. DE NETHE A 0-3 / 1-6 / 17-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5036 T.C. DE NETHE C 5029 T.C. MOL B 1-2 / 3-5 / 38-42 Afgerond
ma 22/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL C 5053 TENNISCLUB FIELD B 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
za 27/04/2019 5029 T.C. MOL B 5038 T.C. LAAKDAL C 2-1 / 4-2 / 27-19 Afgerond
za 27/04/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5036 T.C. DE NETHE C 2-1 / 5-2 / 40-31 Afgerond
wo 01/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL C 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 3-0 / 6-2 / 44-32 Afgerond
wo 01/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5029 T.C. MOL B 1-2 / 2-4 / 20-29 Afgerond
za 04/05/2019 5036 T.C. DE NETHE C 5038 T.C. LAAKDAL C 1-2 / 2-4 / 22-30 Afgerond
za 04/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5053 TENNISCLUB FIELD B 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 11/05/2019 5029 T.C. MOL B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 2-1 / 5-2 / 35-23 Afgerond
za 11/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5036 T.C. DE NETHE C 1-2 / 2-4 / 19-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5038 T.C. LAAKDAL D 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
ma 22/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5096 T.C. HAM B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 27/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL D 5048 G.T. TESSENDERLO 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 27/04/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5036 T.C. DE NETHE B 2-1 / 5-2 / 38-24 Afgerond
wo 01/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 1-2 / 3-4 / 33-38 Afgerond
wo 01/05/2019 5096 T.C. HAM B 5038 T.C. LAAKDAL D 1-2 / 2-4 / 24-25 Afgerond
za 04/05/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5048 G.T. TESSENDERLO 1-2 / 3-5 / 38-43 Afgerond
za 04/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5096 T.C. HAM B 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 11/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL D 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 11/05/2019 5096 T.C. HAM B 5036 T.C. DE NETHE B 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5046 T.C. DE BORN A 5012 T.C. WINTERSLAG B 3-0 / 6-1 / 42-31 Afgerond
ma 22/04/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5007 K. TONGERSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 11-37 Afgerond
za 27/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 3-0 / 6-0 / 37-9 Afgerond
za 27/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON C 5046 T.C. DE BORN A 0-3 / 1-6 / 24-42 Afgerond
wo 01/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5050 T.C. WIMBLEDON C 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
wo 01/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. B 5012 T.C. WINTERSLAG B 3-0 / 6-1 / 42-18 Afgerond
za 04/05/2019 5046 T.C. DE BORN A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 3-0 / 6-2 / 41-21 Afgerond
za 04/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON C 5007 K. TONGERSE T.C. B 0-3 / 1-6 / 15-41 Afgerond
za 11/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG B 5050 T.C. WIMBLEDON C 0-3 / 1-6 / 23-42 Afgerond
za 11/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. B 5046 T.C. DE BORN A 2-1 / 4-3 / 37-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5057 TC O - TC IRIS 5012 T.C. WINTERSLAG C 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
ma 22/04/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5069 T.C. AS A 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 27/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG C 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 27/04/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5057 TC O - TC IRIS 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
wo 01/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 3-0 / 6-1 / 41-18 Afgerond
wo 01/05/2019 5069 T.C. AS A 5012 T.C. WINTERSLAG C 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 04/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 04/05/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5069 T.C. AS A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 11/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG C 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 11/05/2019 5069 T.C. AS A 5057 TC O - TC IRIS 2-1 / 5-4 / 43-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5069 T.C. AS B 5012 T.C. WINTERSLAG A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
ma 22/04/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5027 TC MAASEIK 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 27/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG A 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 27/04/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5069 T.C. AS B 3-0 / 6-1 / 43-23 Afgerond
wo 01/05/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
wo 01/05/2019 5027 TC MAASEIK 5012 T.C. WINTERSLAG A 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 04/05/2019 5069 T.C. AS B 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 04/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5027 TC MAASEIK 3-0 / 6-1 / 41-31 Afgerond
za 11/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 11/05/2019 5027 TC MAASEIK 5069 T.C. AS B 3-0 / 6-1 / 41-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5069 T.C. AS C 5018 T.C. HAMONT A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
ma 22/04/2019 5021 LOMMELSE T.C. B 5015 ACHEL T.C. 1-2 / 2-4 / 23-26 Afgerond
za 27/04/2019 5018 T.C. HAMONT A 5021 LOMMELSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
za 27/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5069 T.C. AS C 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
wo 01/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. B 5087 T.C. BOCHOLT A 0-3 / 0-6 / 8-37 Afgerond
wo 01/05/2019 5015 ACHEL T.C. 5018 T.C. HAMONT A 1-2 / 2-4 / 18-29 Afgerond
za 04/05/2019 5069 T.C. AS C 5021 LOMMELSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
za 04/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5015 ACHEL T.C. 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 11/05/2019 5018 T.C. HAMONT A 5087 T.C. BOCHOLT A 1-2 / 2-5 / 24-39 Afgerond
za 11/05/2019 5015 ACHEL T.C. 5069 T.C. AS C 2-1 / 4-2 / 34-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5018 T.C. HAMONT B 5087 T.C. BOCHOLT B 2-1 / 4-2 / 33-28 Afgerond
ma 22/04/2019 5021 LOMMELSE T.C. A 5041 NEERPELTSE T.C. 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 27/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5021 LOMMELSE T.C. A 2-1 / 4-2 / 34-19 Afgerond
za 27/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5018 T.C. HAMONT B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
wo 01/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. A 5020 T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
wo 01/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5087 T.C. BOCHOLT B 1-2 / 2-4 / 23-27 Afgerond
za 04/05/2019 5018 T.C. HAMONT B 5021 LOMMELSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 04/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5041 NEERPELTSE T.C. 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 11/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5020 T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
za 11/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5018 T.C. HAMONT B 2-1 / 4-2 / 27-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5007 K. TONGERSE T.C. D 2-1 / 4-4 / 34-37 Afgerond
ma 22/04/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
za 27/04/2019 5007 K. TONGERSE T.C. D 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 0-3 / 0-6 / 18-38 Afgerond
za 27/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 2-1 / 4-2 / 32-15 Afgerond
wo 01/05/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5050 T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 0-6 / 23-37 Afgerond
wo 01/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5007 K. TONGERSE T.C. D 3-0 / 6-1 / 42-26 Afgerond
za 04/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 1-2 / 2-4 / 21-25 Afgerond
za 04/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 3-0 / 6-1 / 42-17 Afgerond
za 11/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. D 5050 T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 0-6 / 15-38 Afgerond
za 11/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 2-1 / 4-3 / 38-33 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5046 T.C. DE BORN C 3-0 / 6-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5037 T.C. DE ALK 1-2 / 3-4 / 23-32 Afgerond
za 27/04/2019 5046 T.C. DE BORN C 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 27/04/2019 5063 T.C. BEUKENHOF 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
wo 01/05/2019 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5063 T.C. BEUKENHOF 1-2 / 2-4 / 18-27 Afgerond
wo 01/05/2019 5037 T.C. DE ALK 5046 T.C. DE BORN C 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 04/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 04/05/2019 5063 T.C. BEUKENHOF 5037 T.C. DE ALK 2-1 / 5-3 / 38-31 Afgerond
za 11/05/2019 5046 T.C. DE BORN C 5063 T.C. BEUKENHOF 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
za 11/05/2019 5037 T.C. DE ALK 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5046 T.C. DE BORN B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
ma 22/04/2019 5007 K. TONGERSE T.C. C 5039 RUNKSTER T.C. 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 27/04/2019 5046 T.C. DE BORN B 5007 K. TONGERSE T.C. C 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
za 27/04/2019 5031 LANDEN T.C. 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 0-3 / 0-6 / 17-36 Afgerond
wo 01/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. C 5031 LANDEN T.C. 2-1 / 4-3 / 38-24 Afgerond
wo 01/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5046 T.C. DE BORN B 2-1 / 4-2 / 31-13 Afgerond
za 04/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5007 K. TONGERSE T.C. C 1-2 / 2-4 / 21-25 Afgerond
za 04/05/2019 5031 LANDEN T.C. 5039 RUNKSTER T.C. 1-2 / 2-4 / 28-35 Afgerond
za 11/05/2019 5046 T.C. DE BORN B 5031 LANDEN T.C. 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 11/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 2-1 / 4-2 / 29-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5085 T.C. KOERSEL C 5034 T.C. BASVELD B 2-1 / 5-2 / 36-27 Afgerond
ma 22/04/2019 5023 TENNIS PAAL 5058 T.C. BOLDERBERG B 1-2 / 4-4 / 38-35 Afgerond
za 27/04/2019 5034 T.C. BASVELD B 5023 TENNIS PAAL 2-1 / 4-3 / 33-35 Afgerond
za 27/04/2019 5003 K.T.C. DIEST 5085 T.C. KOERSEL C 1-2 / 2-5 / 17-37 Afgerond
wo 01/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5003 K.T.C. DIEST 2-1 / 4-2 / 26-23 Afgerond
wo 01/05/2019 5058 T.C. BOLDERBERG B 5034 T.C. BASVELD B 0-3 / 0-6 / 21-38 Afgerond
za 04/05/2019 5085 T.C. KOERSEL C 5023 TENNIS PAAL 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
za 04/05/2019 5003 K.T.C. DIEST 5058 T.C. BOLDERBERG B 2-1 / 4-2 / 28-29 Afgerond
za 11/05/2019 5034 T.C. BASVELD B 5003 K.T.C. DIEST 1-2 / 2-4 / 17-32 Afgerond
za 11/05/2019 5058 T.C. BOLDERBERG B 5085 T.C. KOERSEL C 0-3 / 0-6 / 21-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5034 T.C. BASVELD A 5085 T.C. KOERSEL A 3-0 / 6-0 / 37-10 Afgerond
ma 22/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5052 T.C. ZELEM 1-2 / 2-4 / 23-30 Afgerond
za 27/04/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5008 K.T.C. MEULENBERG B 2-1 / 4-2 / 33-16 Afgerond
za 27/04/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5034 T.C. BASVELD A 2-1 / 4-3 / 33-24 Afgerond
wo 01/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5035 T.C. TENKIE HASSELT 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
wo 01/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5085 T.C. KOERSEL A 2-1 / 4-3 / 40-35 Afgerond
za 04/05/2019 5034 T.C. BASVELD A 5008 K.T.C. MEULENBERG B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 04/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5052 T.C. ZELEM 2-1 / 4-2 / 33-23 Afgerond
za 11/05/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5035 T.C. TENKIE HASSELT 2-1 / 4-2 / 32-27 Afgerond
za 11/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5034 T.C. BASVELD A 1-2 / 2-5 / 21-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5034 T.C. BASVELD C 5085 T.C. KOERSEL B 0-3 / 0-6 / 19-37 Afgerond
ma 22/04/2019 5058 T.C. BOLDERBERG A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 3-0 / 6-0 / 36-19 Afgerond
za 27/04/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5058 T.C. BOLDERBERG A 2-1 / 5-2 / 36-29 Afgerond
za 27/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5034 T.C. BASVELD C 1-2 / 2-5 / 21-38 Afgerond
wo 01/05/2019 5058 T.C. BOLDERBERG A 5024 T.C. HEUSDEN 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
wo 01/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5085 T.C. KOERSEL B 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 04/05/2019 5034 T.C. BASVELD C 5058 T.C. BOLDERBERG A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 04/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5008 K.T.C. MEULENBERG A 2-1 / 4-3 / 33-23 Afgerond
za 11/05/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5024 T.C. HEUSDEN 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 11/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5034 T.C. BASVELD C 1-2 / 2-5 / 25-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5096 T.C. HAM A 0-3 / 2-6 / 24-42 Afgerond
ma 22/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
za 27/04/2019 5096 T.C. HAM A 5038 T.C. LAAKDAL A 1-2 / 3-4 / 34-32 Afgerond
za 27/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT C 5077 TC HECHTEL-EKSEL 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
wo 01/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5087 T.C. BOCHOLT C 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
wo 01/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5096 T.C. HAM A 1-2 / 2-4 / 22-32 Afgerond
za 04/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5038 T.C. LAAKDAL A 1-2 / 2-5 / 24-35 Afgerond
za 04/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT C 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 11/05/2019 5096 T.C. HAM A 5087 T.C. BOCHOLT C 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 11/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5077 TC HECHTEL-EKSEL 2-1 / 5-2 / 37-26 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (K1) (T) 3 6 36 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (K1) Afgerond (za 18/05/2019)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B (D2) (U) 0 0 5
5029 T.C. MOL B (B1) (T) 2 4 31 5029 T.C. MOL B (B1) Afgerond (za 18/05/2019)
5038 T.C. LAAKDAL B (A2) (U) 1 2 22
5041 NEERPELTSE T.C. (I1) (T) 1 2 21 5057 TC O - TC IRIS (F2) Afgerond (za 18/05/2019)
5057 TC O - TC IRIS (F2) (U) 2 4 32
5085 T.C. KOERSEL C (M1) (T) 0 0 6 5046 T.C. DE BORN A (E2) Afgerond (za 18/05/2019)
5046 T.C. DE BORN A (E2) (U) 3 6 36
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. (C1) (T) 2 4 30 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. (C1) Afgerond (za 18/05/2019)
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A (G2) (U) 1 2 20
5007 K. TONGERSE T.C. C (L1) (T) 1 2 20 5058 T.C. BOLDERBERG A (O2) Afgerond (za 18/05/2019)
5058 T.C. BOLDERBERG A (O2) (U) 2 5 38
5035 T.C. TENKIE HASSELT (N1) (T) 2 4 36 5035 T.C. TENKIE HASSELT (N1) Afgerond (za 18/05/2019)
5018 T.C. HAMONT A (H2) (U) 1 3 25
5050 T.C. WIMBLEDON B (J1) (T) 1 2 19 5096 T.C. HAM A (P2) Afgerond (za 18/05/2019)
5096 T.C. HAM A (P2) (U) 2 4 30
5050 T.C. WIMBLEDON A (D1) (T) 3 6 36 5050 T.C. WIMBLEDON A (D1) Afgerond (za 18/05/2019)
5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 (J2) (U) 0 0 7
5007 K. TONGERSE T.C. B (E1) (T) 3 6 37 5007 K. TONGERSE T.C. B (E1) Afgerond (za 18/05/2019)
5046 T.C. DE BORN C (K2) (U) 0 0 11
5087 T.C. BOCHOLT A (H1) (T) 2 4 32 5087 T.C. BOCHOLT A (H1) Afgerond (za 18/05/2019)
5034 T.C. BASVELD A (N2) (U) 1 3 33
5012 T.C. WINTERSLAG A (G1) (T) 3 6 36 5012 T.C. WINTERSLAG A (G1) Afgerond (za 18/05/2019)
5039 RUNKSTER T.C. (L2) (U) 0 0 9
5038 T.C. LAAKDAL A (P1) (T) 1 3 33 5038 T.C. LAAKDAL C (B2) Afgerond (za 18/05/2019)
5038 T.C. LAAKDAL C (B2) (U) 2 4 35
5085 T.C. KOERSEL B (O1) (T) 0 2 27 5048 G.T. TESSENDERLO (C2) Afgerond (za 18/05/2019)
5048 G.T. TESSENDERLO (C2) (U) 3 6 43
5036 T.C. DE NETHE A (A1) (T) 0 0 9 5003 K.T.C. DIEST (M2) Afgerond (za 18/05/2019)
5003 K.T.C. DIEST (M2) (U) 3 6 36
5069 T.C. AS A (F1) (T) 3 6 36 5069 T.C. AS A (F1) Afgerond (za 18/05/2019)
5018 T.C. HAMONT B (I2) (U) 0 0 10