Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U13
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO C 5015 ACHEL T.C. A 3-0 / 6-1 / 44-25 Afgerond
ma 22/04/2019 5029 T.C. MOL C 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-2 / 3-4 / 36-40 Afgerond
za 27/04/2019 5015 ACHEL T.C. A 5029 T.C. MOL C 2-1 / 4-2 / 30-20 Afgerond
za 27/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5048 G.T. TESSENDERLO C 1-2 / 3-4 / 36-33 Afgerond
wo 01/05/2019 5029 T.C. MOL C 5053 TENNISCLUB FIELD A 1-2 / 3-5 / 35-35 Afgerond
wo 01/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5015 ACHEL T.C. A 2-1 / 4-2 / 30-20 Afgerond
za 04/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO C 5029 T.C. MOL C 2-1 / 4-2 / 30-17 Afgerond
za 04/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-1 / 5-2 / 39-22 Afgerond
za 11/05/2019 5015 ACHEL T.C. A 5053 TENNISCLUB FIELD A 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
za 11/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5048 G.T. TESSENDERLO C 1-2 / 2-4 / 18-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5029 T.C. MOL B 3-0 / 6-1 / 42-23 Afgerond
ma 22/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5018 T.C. HAMONT C 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 27/04/2019 5029 T.C. MOL B 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-0 / 6-1 / 39-23 Afgerond
za 27/04/2019 5036 T.C. DE NETHE 5053 TENNISCLUB FIELD B 1-2 / 2-4 / 17-30 Afgerond
wo 01/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5036 T.C. DE NETHE 3-0 / 6-0 / 36-17 Afgerond
wo 01/05/2019 5018 T.C. HAMONT C 5029 T.C. MOL B 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 04/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 04/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5018 T.C. HAMONT C 3-0 / 6-2 / 45-22 Afgerond
za 11/05/2019 5029 T.C. MOL B 5036 T.C. DE NETHE 3-0 / 6-1 / 41-25 Afgerond
za 11/05/2019 5018 T.C. HAMONT C 5053 TENNISCLUB FIELD B 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5053 TENNISCLUB FIELD C 3-0 / 6-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5029 T.C. MOL A 5018 T.C. HAMONT A 1-2 / 2-4 / 17-30 Afgerond
za 27/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD C 5029 T.C. MOL A 0-3 / 0-6 / 0-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-2 / 3-4 / 33-39 Afgerond
wo 01/05/2019 5029 T.C. MOL A 5038 T.C. LAAKDAL 2-1 / 5-2 / 41-27 Afgerond
wo 01/05/2019 5018 T.C. HAMONT A 5053 TENNISCLUB FIELD C 3-0 / 6-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 04/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5029 T.C. MOL A 0-3 / 1-6 / 23-41 Afgerond
za 04/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5018 T.C. HAMONT A 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 11/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD C 5038 T.C. LAAKDAL 0-3 / 0-6 / 0-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 11/05/2019 5018 T.C. HAMONT A 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
ma 22/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5069 T.C. AS 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 27/04/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5012 T.C. WINTERSLAG 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 27/04/2019 5028 T.C. LANAKEN A 5057 TC O - TC IRIS A 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
wo 01/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5028 T.C. LANAKEN A 2-1 / 4-2 / 29-26 Afgerond
wo 01/05/2019 5069 T.C. AS 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 04/05/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5012 T.C. WINTERSLAG 3-0 / 6-0 / 37-18 Afgerond
za 04/05/2019 5028 T.C. LANAKEN A 5069 T.C. AS 0-3 / 1-6 / 30-42 Afgerond
za 11/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5028 T.C. LANAKEN A 1-2 / 2-4 / 22-36 Afgerond
za 11/05/2019 5069 T.C. AS 5057 TC O - TC IRIS A 1-2 / 4-4 / 43-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5027 TC MAASEIK 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
ma 22/04/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 3-0 / 6-0 / 38-17 Afgerond
za 27/04/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 2-1 / 5-2 / 32-23 Afgerond
za 27/04/2019 5057 TC O - TC IRIS B 5027 TC MAASEIK 2-1 / 5-3 / 42-30 Afgerond
wo 01/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5057 TC O - TC IRIS B 3-0 / 6-1 / 39-15 Afgerond
wo 01/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 04/05/2019 5027 TC MAASEIK 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 04/05/2019 5057 TC O - TC IRIS B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 2-1 / 5-3 / 39-37 Afgerond
za 11/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5057 TC O - TC IRIS B 3-0 / 6-1 / 40-21 Afgerond
za 11/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5027 TC MAASEIK 3-0 / 6-0 / 36-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5021 LOMMELSE T.C. B 5018 T.C. HAMONT D 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
ma 22/04/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5087 T.C. BOCHOLT 1-2 / 2-5 / 34-39 Afgerond
za 27/04/2019 5018 T.C. HAMONT D 5077 TC HECHTEL-EKSEL 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 27/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5021 LOMMELSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
wo 01/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5020 T.C. DE KREKEL PEER 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
wo 01/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5018 T.C. HAMONT D 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 04/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. B 5077 TC HECHTEL-EKSEL 3-0 / 6-2 / 44-35 Afgerond
za 04/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5087 T.C. BOCHOLT 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 11/05/2019 5018 T.C. HAMONT D 5020 T.C. DE KREKEL PEER 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
za 11/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5021 LOMMELSE T.C. B 1-2 / 3-4 / 34-35 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5021 LOMMELSE T.C. A 5096 T.C. HAM 2-1 / 4-2 / 31-17 Afgerond
ma 22/04/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5018 T.C. HAMONT B 1-2 / 2-5 / 28-40 Afgerond
za 27/04/2019 5096 T.C. HAM 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-0 / 6-2 / 44-31 Afgerond
za 27/04/2019 5015 ACHEL T.C. B 5021 LOMMELSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
wo 01/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5015 ACHEL T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
wo 01/05/2019 5018 T.C. HAMONT B 5096 T.C. HAM 2-1 / 4-2 / 28-17 Afgerond
za 04/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 04/05/2019 5015 ACHEL T.C. B 5018 T.C. HAMONT B 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 11/05/2019 5096 T.C. HAM 5015 ACHEL T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 11/05/2019 5018 T.C. HAMONT B 5021 LOMMELSE T.C. A 0-3 / 1-6 / 22-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5046 T.C. DE BORN B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 0-3 / 1-6 / 17-38 Afgerond
ma 22/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 2-1 / 5-2 / 36-26 Afgerond
za 27/04/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5050 T.C. WIMBLEDON B 3-0 / 6-2 / 47-40 Afgerond
za 27/04/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5046 T.C. DE BORN B 0-3 / 0-6 / 22-39 Afgerond
wo 01/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 1-2 / 2-4 / 21-30 Afgerond
wo 01/05/2019 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 1-2 / 2-5 / 23-36 Afgerond
za 04/05/2019 5046 T.C. DE BORN B 5050 T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 0-6 / 17-38 Afgerond
za 04/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 3-0 / 6-0 / 37-9 Afgerond
za 11/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 2-1 / 4-3 / 34-34 Afgerond
za 11/05/2019 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5046 T.C. DE BORN B 1-2 / 2-5 / 25-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 1-6 / 28-43 Afgerond
ma 22/04/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5046 T.C. DE BORN A 1-2 / 2-5 / 26-43 Afgerond
za 27/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 27/04/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 3-0 / 6-1 / 38-26 Afgerond
wo 01/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5047 T.C. SMASH KERMT 0-3 / 0-6 / 23-38 Afgerond
wo 01/05/2019 5046 T.C. DE BORN A 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
za 04/05/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 0-3 / 1-6 / 27-42 Afgerond
za 04/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5046 T.C. DE BORN A 1-2 / 3-4 / 27-37 Afgerond
za 11/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON A 5047 T.C. SMASH KERMT 1-2 / 4-4 / 44-36 Afgerond
za 11/05/2019 5046 T.C. DE BORN A 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 3-0 / 6-0 / 36-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5052 T.C. ZELEM A 2-1 / 4-3 / 31-36 Afgerond
ma 22/04/2019 5034 T.C. BASVELD A 5058 T.C. BOLDERBERG 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 27/04/2019 5052 T.C. ZELEM A 5034 T.C. BASVELD A 1-2 / 2-5 / 25-38 Afgerond
za 27/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5024 T.C. HEUSDEN A 0-3 / 2-6 / 28-42 Afgerond
wo 01/05/2019 5034 T.C. BASVELD A 5008 K.T.C. MEULENBERG 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
wo 01/05/2019 5058 T.C. BOLDERBERG 5052 T.C. ZELEM A 1-2 / 3-4 / 28-32 Afgerond
za 04/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5034 T.C. BASVELD A 1-2 / 3-4 / 33-29 Afgerond
za 04/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5058 T.C. BOLDERBERG 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 11/05/2019 5052 T.C. ZELEM A 5008 K.T.C. MEULENBERG 2-1 / 5-2 / 36-21 Afgerond
za 11/05/2019 5058 T.C. BOLDERBERG 5024 T.C. HEUSDEN A 1-2 / 2-4 / 17-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5034 T.C. BASVELD B 5003 K.T.C. DIEST B 2-1 / 5-2 / 38-14 Afgerond
ma 22/04/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5024 T.C. HEUSDEN B 3-0 / 6-1 / 38-16 Afgerond
za 27/04/2019 5003 K.T.C. DIEST B 5085 T.C. KOERSEL A 0-3 / 1-6 / 28-43 Afgerond
za 27/04/2019 5052 T.C. ZELEM B 5034 T.C. BASVELD B 1-2 / 2-5 / 22-39 Afgerond
wo 01/05/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5052 T.C. ZELEM B 2-1 / 4-2 / 26-24 Afgerond
wo 01/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN B 5003 K.T.C. DIEST B 3-0 / 6-0 / 37-15 Afgerond
za 04/05/2019 5034 T.C. BASVELD B 5085 T.C. KOERSEL A 2-1 / 5-2 / 39-28 Afgerond
za 04/05/2019 5052 T.C. ZELEM B 5024 T.C. HEUSDEN B 1-2 / 2-4 / 24-31 Afgerond
za 11/05/2019 5003 K.T.C. DIEST B 5052 T.C. ZELEM B 1-2 / 2-5 / 25-37 Afgerond
za 11/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN B 5034 T.C. BASVELD B 1-2 / 2-4 / 23-33 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5034 T.C. BASVELD C 5085 T.C. KOERSEL B 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
ma 22/04/2019 5003 K.T.C. DIEST A 5035 T.C. TENKIE HASSELT 0-3 / 1-6 / 21-40 Afgerond
za 27/04/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5003 K.T.C. DIEST A 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 27/04/2019 5023 TENNIS PAAL 5034 T.C. BASVELD C 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
wo 01/05/2019 5003 K.T.C. DIEST A 5023 TENNIS PAAL 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
wo 01/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5085 T.C. KOERSEL B 1-2 / 3-4 / 26-34 Afgerond
za 04/05/2019 5034 T.C. BASVELD C 5003 K.T.C. DIEST A 1-2 / 3-5 / 41-40 Afgerond
za 04/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5035 T.C. TENKIE HASSELT 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 11/05/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5023 TENNIS PAAL 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 11/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5034 T.C. BASVELD C 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 2-1 / 4-2 / 33-22 Afgerond
ma 22/04/2019 5028 T.C. LANAKEN B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 1-2 / 3-4 / 26-36 Afgerond
za 27/04/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5028 T.C. LANAKEN B 0-3 / 0-6 / 19-36 Afgerond
za 27/04/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
wo 01/05/2019 5028 T.C. LANAKEN B 5007 K. TONGERSE T.C. 1-2 / 3-5 / 45-42 Afgerond
wo 01/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 2-1 / 4-2 / 31-26 Afgerond
za 04/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5028 T.C. LANAKEN B 2-1 / 4-2 / 34-22 Afgerond
za 04/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 3-0 / 6-1 / 41-23 Afgerond
za 11/05/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5007 K. TONGERSE T.C. 1-2 / 2-4 / 23-30 Afgerond
za 11/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5020 T.C. DE KREKEL PEER (F1) 5020 T.C. DE KREKEL PEER (F1)
5050 T.C. WIMBLEDON B (H2) 5050 T.C. WIMBLEDON B (H2)
5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB (E1) 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB (E1)
5007 K. TONGERSE T.C. (M1) (T) 2 4 32 5007 K. TONGERSE T.C. (M1) Afgerond (za 18/05/2019)
5085 T.C. KOERSEL A (K2) (U) 1 3 32
5048 G.T. TESSENDERLO C (A1) (T) 1 3 36 5029 T.C. MOL B (B2) Afgerond (za 18/05/2019)
5029 T.C. MOL B (B2) (U) 2 5 43
5050 T.C. WIMBLEDON A (I1) (T) 2 4 37 5050 T.C. WIMBLEDON A (I1) Afgerond (za 18/05/2019)
5024 T.C. HEUSDEN A (J2) (U) 1 3 29
5057 TC O - TC IRIS A (D1) (T) 3 6 39 5057 TC O - TC IRIS A (D1) Afgerond (za 18/05/2019)
5029 T.C. MOL A (C2) (U) 0 1 18
5021 LOMMELSE T.C. A (G1) (T) 0 0 11 5035 T.C. TENKIE HASSELT (L2) Afgerond (za 18/05/2019)
5035 T.C. TENKIE HASSELT (L2) (U) 3 6 36
5034 T.C. BASVELD B (K1) (T) 2 5 36 5034 T.C. BASVELD B (K1) Afgerond (za 18/05/2019)
5018 T.C. HAMONT B (G2) (U) 1 2 21
5053 TENNISCLUB FIELD B (B1) (T) 3 6 41 5053 TENNISCLUB FIELD B (B1) Afgerond (za 18/05/2019)
5021 LOMMELSE T.C. B (F2) (U) 0 1 13
5034 T.C. BASVELD A (J1) (T) 3 6 36 5034 T.C. BASVELD A (J1) Afgerond (za 18/05/2019)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN (M2) (U) 0 0 12
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (H1) (T) 1 3 43 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B (E2) Afgerond (za 18/05/2019)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B (E2) (U) 2 5 44
5085 T.C. KOERSEL B (L1) (T) 3 6 36 5085 T.C. KOERSEL B (L1) Afgerond (za 18/05/2019)
5053 TENNISCLUB FIELD A (A2) (U) 0 0 4
5047 T.C. SMASH KERMT (I2)
5047 T.C. SMASH KERMT (I2)
5018 T.C. HAMONT A (C1)
5018 T.C. HAMONT A (C1)
5069 T.C. AS (D2)
5069 T.C. AS (D2)