Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U13
  • Afdeling: 3 (2 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5026 T.C. LUMMEN B 1-2 / 2-4 / 17-29 Afgerond
ma 22/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5048 G.T. TESSENDERLO D 1-2 / 2-5 / 35-38 Afgerond
za 27/04/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5008 K.T.C. MEULENBERG B 1-2 / 3-5 / 36-42 Afgerond
za 27/04/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 04/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-2 / 2-5 / 26-39 Afgerond
za 04/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO D 5026 T.C. LUMMEN B 3-0 / 6-1 / 45-29 Afgerond
za 11/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5008 K.T.C. MEULENBERG B 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 11/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5048 G.T. TESSENDERLO D 3-0 / 6-1 / 38-20 Afgerond
za 18/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-3 / 0-6 / 0-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 18/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO D 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
ma 22/04/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-3 / 1-6 / 13-40 Afgerond
za 27/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5026 T.C. LUMMEN A 1-2 / 3-5 / 31-43 Afgerond
za 27/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5050 T.C. WIMBLEDON B 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 04/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5024 T.C. HEUSDEN 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
za 04/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 11/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 11/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 18/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5024 T.C. HEUSDEN 2-1 / 4-3 / 31-29 Afgerond
za 18/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5050 T.C. WIMBLEDON B 2-1 / 4-3 / 30-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 2-1 / 5-2 / 38-28 Afgerond
ma 22/04/2019 5028 T.C. LANAKEN 5027 TC MAASEIK 1-2 / 3-5 / 32-33 Afgerond
za 27/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5028 T.C. LANAKEN 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 27/04/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5027 TC MAASEIK 0-3 / 0-6 / 17-36 Afgerond
za 04/05/2019 5028 T.C. LANAKEN 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 3-0 / 6-0 / 37-8 Afgerond
za 04/05/2019 5027 TC MAASEIK 5012 T.C. WINTERSLAG 2-1 / 4-3 / 36-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5041 NEERPELTSE T.C. A 1-2 / 4-5 / 47-47 Afgerond
ma 22/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5038 T.C. LAAKDAL 3-0 / 6-1 / 43-23 Afgerond
za 27/04/2019 5041 NEERPELTSE T.C. A 5087 T.C. BOCHOLT A 0-3 / 0-6 / 9-37 Afgerond
za 27/04/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5048 G.T. TESSENDERLO A 1-2 / 2-4 / 23-30 Afgerond
za 04/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 04/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5041 NEERPELTSE T.C. A 2-1 / 4-3 / 37-28 Afgerond
za 11/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5087 T.C. BOCHOLT A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 11/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5038 T.C. LAAKDAL 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
za 18/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. A 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 2-1 / 4-2 / 28-21 Afgerond
za 18/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO C 5029 T.C. MOL 2-1 / 4-2 / 29-22 Afgerond
ma 22/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5041 NEERPELTSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-17 Afgerond
za 27/04/2019 5029 T.C. MOL 5087 T.C. BOCHOLT B 3-0 / 6-1 / 44-24 Afgerond
za 27/04/2019 5036 T.C. DE NETHE 5048 G.T. TESSENDERLO C 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 04/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5036 T.C. DE NETHE 1-2 / 2-5 / 22-38 Afgerond
za 04/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. B 5029 T.C. MOL 1-2 / 2-5 / 28-39 Afgerond
za 11/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO C 5087 T.C. BOCHOLT B 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 11/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5041 NEERPELTSE T.C. B 1-2 / 2-4 / 29-32 Afgerond
za 18/05/2019 5029 T.C. MOL 5036 T.C. DE NETHE 0-3 / 3-6 / 44-50 Afgerond
za 18/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. B 5048 G.T. TESSENDERLO C 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5023 TENNIS PAAL 5047 T.C. SMASH KERMT 0-3 / 1-6 / 29-41 Afgerond
ma 22/04/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-0 / 37-18 Afgerond
za 27/04/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 0-3 / 2-6 / 25-47 Afgerond
za 27/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON A 5023 TENNIS PAAL 2-1 / 4-3 / 33-25 Afgerond
za 04/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON A 1-2 / 2-4 / 26-26 Afgerond
za 04/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5047 T.C. SMASH KERMT 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 11/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 11/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-1 / 4-3 / 36-35 Afgerond
za 18/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5050 T.C. WIMBLEDON A 2-1 / 5-2 / 37-24 Afgerond
za 18/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5023 TENNIS PAAL 2-1 / 4-2 / 26-15 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde