Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U11
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5007 K. TONGERSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
ma 22/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON A 5034 T.C. BASVELD B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 27/04/2019 5007 K. TONGERSE T.C. B 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 2-6 / 19-27 Afgerond
za 27/04/2019 5037 T.C. DE ALK 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-1 / 25-9 Afgerond
wo 01/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON A 5037 T.C. DE ALK 2-1 / 4-2 / 20-15 Afgerond
wo 01/05/2019 5034 T.C. BASVELD B 5007 K. TONGERSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 04/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 04/05/2019 5037 T.C. DE ALK 5034 T.C. BASVELD B 2-1 / 4-3 / 21-22 Afgerond
za 11/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. B 5037 T.C. DE ALK 1-2 / 2-4 / 16-17 Afgerond
za 11/05/2019 5034 T.C. BASVELD B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5007 K. TONGERSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
ma 22/04/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 1-2 / 2-4 / 12-17 Afgerond
za 27/04/2019 5007 K. TONGERSE T.C. A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 1-2 / 2-4 / 13-16 Afgerond
za 27/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 01/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON C 2-1 / 4-3 / 17-17 Afgerond
wo 01/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5007 K. TONGERSE T.C. A 3-0 / 6-2 / 29-23 Afgerond
za 04/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 04/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON C 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 2-1 / 4-2 / 19-14 Afgerond
za 11/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. A 5050 T.C. WIMBLEDON C 2-1 / 4-2 / 18-13 Afgerond
za 11/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5034 T.C. BASVELD A 3-0 / 6-1 / 24-10 Afgerond
ma 22/04/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5046 T.C. DE BORN 0-3 / 0-6 / 0-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5034 T.C. BASVELD A 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 27/04/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5050 T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 01/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 01/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5034 T.C. BASVELD A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 04/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
za 04/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5046 T.C. DE BORN 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 11/05/2019 5034 T.C. BASVELD A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 11/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5050 T.C. WIMBLEDON B 2-1 / 5-2 / 22-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5057 TC O - TC IRIS A 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5069 T.C. AS A 5012 T.C. WINTERSLAG B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 27/04/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5069 T.C. AS A 1-2 / 2-4 / 10-19 Afgerond
za 27/04/2019 5027 TC MAASEIK 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 01/05/2019 5069 T.C. AS A 5027 TC MAASEIK 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 01/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG B 5057 TC O - TC IRIS A 0-3 / 1-6 / 11-27 Afgerond
za 04/05/2019 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5069 T.C. AS A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 04/05/2019 5027 TC MAASEIK 5012 T.C. WINTERSLAG B 1-2 / 4-4 / 23-22 Afgerond
za 11/05/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5027 TC MAASEIK 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 11/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG B 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG A 5069 T.C. AS B 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
ma 22/04/2019 5057 TC O - TC IRIS B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 2-1 / 4-3 / 21-19 Afgerond
za 27/04/2019 5069 T.C. AS B 5057 TC O - TC IRIS B 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
za 27/04/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5012 T.C. WINTERSLAG A 3-0 / 6-1 / 26-13 Afgerond
wo 01/05/2019 5057 TC O - TC IRIS B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 0-3 / 1-6 / 9-27 Afgerond
wo 01/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5069 T.C. AS B 2-1 / 4-2 / 16-14 Afgerond
za 04/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG A 5057 TC O - TC IRIS B 0-3 / 0-6 / 11-24 Afgerond
za 04/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 11/05/2019 5069 T.C. AS B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 11/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5012 T.C. WINTERSLAG A 2-1 / 4-3 / 23-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5018 T.C. HAMONT A 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
ma 22/04/2019 5041 NEERPELTSE T.C. A 5020 T.C. DE KREKEL PEER 1-2 / 2-4 / 8-16 Afgerond
za 27/04/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5041 NEERPELTSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 27/04/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5018 T.C. HAMONT A 0-3 / 2-6 / 23-29 Afgerond
wo 01/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. A 5021 LOMMELSE T.C. 2-1 / 5-3 / 29-16 Afgerond
wo 01/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 04/05/2019 5018 T.C. HAMONT A 5041 NEERPELTSE T.C. A 2-1 / 4-2 / 20-13 Afgerond
za 04/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER 1-2 / 3-4 / 17-22 Afgerond
za 11/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5021 LOMMELSE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
za 11/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5018 T.C. HAMONT A 2-1 / 4-3 / 23-20 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 0-3 / 1-6 / 10-25 Afgerond
ma 22/04/2019 5018 T.C. HAMONT B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
ma 22/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5041 NEERPELTSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5018 T.C. HAMONT B 0-3 / 2-6 / 15-27 Afgerond
za 27/04/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5041 NEERPELTSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5008 K.T.C. MEULENBERG A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 01/05/2019 5018 T.C. HAMONT B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 0-3 / 1-6 / 9-26 Afgerond
wo 01/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 01/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-3 / 0-6 / 0-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 04/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5041 NEERPELTSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 04/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-3 / 2-6 / 15-28 Afgerond
za 04/05/2019 5018 T.C. HAMONT B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 11/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
za 11/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 1-2 / 4-4 / 25-21 Afgerond
za 11/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. B 5018 T.C. HAMONT B 0-3 / 0-6 / 0-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5003 K.T.C. DIEST 5023 TENNIS PAAL B 3-0 / 6-2 / 26-18 Afgerond
ma 22/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG D 5085 T.C. KOERSEL 1-2 / 2-5 / 15-25 Afgerond
za 27/04/2019 5023 TENNIS PAAL B 5008 K.T.C. MEULENBERG D 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
za 27/04/2019 5052 T.C. ZELEM A 5003 K.T.C. DIEST 3-0 / 6-1 / 26-9 Afgerond
wo 01/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG D 5052 T.C. ZELEM A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 01/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5023 TENNIS PAAL B 3-0 / 6-1 / 26-10 Afgerond
za 04/05/2019 5003 K.T.C. DIEST 5008 K.T.C. MEULENBERG D 2-1 / 4-2 / 17-16 Afgerond
za 04/05/2019 5052 T.C. ZELEM A 5085 T.C. KOERSEL 2-1 / 5-2 / 22-19 Afgerond
za 11/05/2019 5023 TENNIS PAAL B 5052 T.C. ZELEM A 0-3 / 1-6 / 9-27 Afgerond
za 11/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5003 K.T.C. DIEST 2-1 / 4-3 / 23-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5058 T.C. BOLDERBERG B 5048 G.T. TESSENDERLO 3-0 / 6-1 / 27-11 Afgerond
ma 22/04/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5023 TENNIS PAAL A 2-1 / 4-3 / 20-17 Afgerond
za 27/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5036 T.C. DE NETHE A 1-2 / 3-4 / 23-20 Afgerond
za 27/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5058 T.C. BOLDERBERG B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 01/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5008 K.T.C. MEULENBERG C 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 01/05/2019 5023 TENNIS PAAL A 5048 G.T. TESSENDERLO 2-1 / 4-2 / 19-17 Afgerond
za 04/05/2019 5058 T.C. BOLDERBERG B 5036 T.C. DE NETHE A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 04/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5023 TENNIS PAAL A 0-3 / 1-6 / 9-27 Afgerond
za 11/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5008 K.T.C. MEULENBERG C 3-0 / 6-1 / 26-12 Afgerond
za 11/05/2019 5023 TENNIS PAAL A 5058 T.C. BOLDERBERG B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5008 K.T.C. MEULENBERG B 2-1 / 4-2 / 18-12 Afgerond
ma 22/04/2019 5052 T.C. ZELEM B 5029 T.C. MOL 3-0 / 6-1 / 27-13 Afgerond
za 27/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5052 T.C. ZELEM B 1-2 / 3-5 / 20-26 Afgerond
za 27/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5038 T.C. LAAKDAL A 2-1 / 4-2 / 20-15 Afgerond
wo 01/05/2019 5052 T.C. ZELEM B 5053 TENNISCLUB FIELD 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 01/05/2019 5029 T.C. MOL 5008 K.T.C. MEULENBERG B 1-2 / 3-4 / 18-20 Afgerond
za 04/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5052 T.C. ZELEM B 3-0 / 6-2 / 24-16 Afgerond
za 04/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5029 T.C. MOL 2-1 / 4-3 / 22-18 Afgerond
za 11/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5053 TENNISCLUB FIELD 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
za 11/05/2019 5029 T.C. MOL 5038 T.C. LAAKDAL A 1-2 / 2-4 / 17-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5096 T.C. HAM 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
ma 22/04/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 27/04/2019 5096 T.C. HAM 5036 T.C. DE NETHE B 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
za 27/04/2019 5058 T.C. BOLDERBERG A 5038 T.C. LAAKDAL B 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 01/05/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5058 T.C. BOLDERBERG A 0-3 / 1-6 / 8-26 Afgerond
wo 01/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5096 T.C. HAM 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
za 04/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5036 T.C. DE NETHE B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 04/05/2019 5058 T.C. BOLDERBERG A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 1-2 / 3-5 / 16-26 Afgerond
za 11/05/2019 5096 T.C. HAM 5058 T.C. BOLDERBERG A 0-3 / 0-6 / 12-24 Afgerond
za 11/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5038 T.C. LAAKDAL B 1-2 / 2-4 / 11-20 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5046 T.C. DE BORN (D1) 5046 T.C. DE BORN (D1)
5020 T.C. DE KREKEL PEER (G2) 5020 T.C. DE KREKEL PEER (G2)
5069 T.C. AS A (E1) 5069 T.C. AS A (E1)
5085 T.C. KOERSEL (I2) 5085 T.C. KOERSEL (I2)
5038 T.C. LAAKDAL B (L1) (T) 1 3 19 5038 T.C. LAAKDAL A (K2) Afgerond (za 18/05/2019)
5038 T.C. LAAKDAL A (K2) (U) 2 5 28
5050 T.C. WIMBLEDON A (B1) (T) 2 4 19 5050 T.C. WIMBLEDON A (B1) Afgerond (za 18/05/2019)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. (C2) (U) 1 2 11
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS (F1) (T) 3 6 24 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS (F1) Afgerond (za 18/05/2019)
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A (H2) (U) 0 0 3
5007 K. TONGERSE T.C. C (A1) (T) 3 6 24 5007 K. TONGERSE T.C. C (A1) Afgerond (za 18/05/2019)
5036 T.C. DE NETHE A (J2) (U) 0 0 6
5052 T.C. ZELEM A (I1) (T) 2 4 19 5052 T.C. ZELEM A (I1) Afgerond (za 18/05/2019)
5037 T.C. DE ALK (B2) (U) 1 2 11
5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB (G1) (T) 3 6 24 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB (G1) Afgerond (za 18/05/2019)
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B (L2) (U) 0 0 0
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL (H1) (T) 1 4 22 5057 TC O - TC IRIS A (E2) Afgerond (za 18/05/2019)
5057 TC O - TC IRIS A (E2) (U) 2 4 23
5053 TENNISCLUB FIELD (K1) (T) 1 2 15 5050 T.C. WIMBLEDON B (D2) Afgerond (za 18/05/2019)
5050 T.C. WIMBLEDON B (D2) (U) 2 5 24
5035 T.C. TENKIE HASSELT A (C1)
5035 T.C. TENKIE HASSELT A (C1)
5044 T.C. ROOSENDAEL (A2)
5044 T.C. ROOSENDAEL (A2)
5058 T.C. BOLDERBERG B (J1)
5058 T.C. BOLDERBERG B (J1)
5057 TC O - TC IRIS B (F2)
5057 TC O - TC IRIS B (F2)