Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U11
  • Afdeling: 3 (2 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5034 T.C. BASVELD B 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-2 / 2-5 / 11-26 Afgerond
za 27/04/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-1 / 25-14 Afgerond
za 27/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 01/05/2019 5034 T.C. BASVELD B 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 01/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-1 / 5-2 / 26-22 Afgerond
wo 01/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5050 T.C. WIMBLEDON B 2-1 / 5-2 / 25-17 Afgerond
za 04/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
za 04/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5034 T.C. BASVELD B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 04/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-1 / 27-16 Afgerond
za 11/05/2019 5034 T.C. BASVELD B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 1-2 / 2-4 / 14-19 Afgerond
za 11/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
za 11/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5050 T.C. WIMBLEDON B 1-2 / 4-4 / 23-20 Afgerond
za 18/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5034 T.C. BASVELD B 3-0 / 6-1 / 25-18 Afgerond
za 18/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5048 G.T. TESSENDERLO B 2-1 / 4-3 / 21-19 Afgerond
za 18/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5026 T.C. LUMMEN A 3-0 / 6-2 / 28-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 27/04/2019 5034 T.C. BASVELD A 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 01/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5034 T.C. BASVELD A 2-1 / 4-2 / 18-14 Afgerond
wo 01/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5026 T.C. LUMMEN B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 04/05/2019 5034 T.C. BASVELD A 5023 TENNIS PAAL 2-1 / 5-3 / 25-22 Afgerond
za 04/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 0-3 / 0-6 / 0-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 11/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5034 T.C. BASVELD A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 11/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 18/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5023 TENNIS PAAL 2-1 / 4-2 / 18-13 Afgerond
za 18/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5026 T.C. LUMMEN B 0-3 / 0-6 / 0-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5050 T.C. WIMBLEDON A 1-2 / 4-5 / 24-28 Afgerond
za 27/04/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 01/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON A 5007 K. TONGERSE T.C. 1-2 / 2-4 / 15-19 Afgerond
wo 01/05/2019 5028 T.C. LANAKEN A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 04/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5028 T.C. LANAKEN A 3-0 / 6-1 / 27-14 Afgerond
za 04/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5050 T.C. WIMBLEDON A 1-2 / 4-4 / 21-19 Afgerond
za 11/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5007 K. TONGERSE T.C. 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 11/05/2019 5028 T.C. LANAKEN A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 3-0 / 6-1 / 27-14 Afgerond
za 18/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON A 5028 T.C. LANAKEN A 0-3 / 0-6 / 11-24 Afgerond
za 18/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 2-1 / 4-3 / 21-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5028 T.C. LANAKEN B 5069 T.C. AS 3-0 / 6-1 / 27-7 Afgerond
za 27/04/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 2-1 / 4-2 / 18-11 Afgerond
wo 01/05/2019 5069 T.C. AS 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 2-1 / 4-3 / 23-18 Afgerond
wo 01/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5028 T.C. LANAKEN B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 04/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5065 T.C. TENNISDEL GENK 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
za 04/05/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5069 T.C. AS 1-2 / 2-4 / 11-18 Afgerond
za 11/05/2019 5028 T.C. LANAKEN B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-0 / 6-1 / 27-13 Afgerond
za 11/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 1-2 / 3-4 / 18-18 Afgerond
za 18/05/2019 5069 T.C. AS 5065 T.C. TENNISDEL GENK 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 18/05/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5028 T.C. LANAKEN B 1-2 / 2-4 / 11-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 3-0 / 6-2 / 28-18 Afgerond
za 27/04/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5061 T.C. KAULILLE 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
za 27/04/2019 5018 T.C. HAMONT 5087 T.C. BOCHOLT 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 01/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5021 LOMMELSE T.C. 1-2 / 2-4 / 13-19 Afgerond
wo 01/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5087 T.C. BOCHOLT 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 01/05/2019 5061 T.C. KAULILLE 5018 T.C. HAMONT 1-2 / 2-4 / 8-18 Afgerond
za 04/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 04/05/2019 5018 T.C. HAMONT 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 1-2 / 4-4 / 25-21 Afgerond
za 04/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5061 T.C. KAULILLE 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
za 11/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5087 T.C. BOCHOLT 2-1 / 4-2 / 21-16 Afgerond
za 11/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5061 T.C. KAULILLE 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 11/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5018 T.C. HAMONT 1-2 / 2-4 / 15-19 Afgerond
za 18/05/2019 5061 T.C. KAULILLE 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 18/05/2019 5018 T.C. HAMONT 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
za 18/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5021 LOMMELSE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 3-0 / 6-1 / 27-9 Afgerond
za 27/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5041 NEERPELTSE T.C. 2-1 / 5-2 / 24-16 Afgerond
wo 01/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5038 T.C. LAAKDAL 1-2 / 2-4 / 14-19 Afgerond
wo 01/05/2019 5096 T.C. HAM 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-1 / 4-3 / 19-17 Afgerond
za 04/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5096 T.C. HAM 2-1 / 4-2 / 21-17 Afgerond
za 04/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 3-0 / 6-0 / 24-11 Afgerond
za 11/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5038 T.C. LAAKDAL 3-0 / 6-1 / 27-13 Afgerond
za 11/05/2019 5096 T.C. HAM 5041 NEERPELTSE T.C. 2-1 / 5-2 / 26-15 Afgerond
za 18/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5096 T.C. HAM 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 18/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5048 G.T. TESSENDERLO A 1-2 / 2-5 / 17-22 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde