Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U11
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5041 NEERPELTSE T.C. C 5018 T.C. HAMONT D 1-2 / 2-5 / 18-23 Afgerond
ma 22/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
ma 22/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD D 5087 T.C. BOCHOLT 2-1 / 4-4 / 23-23 Afgerond
za 27/04/2019 5041 NEERPELTSE T.C. C 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 2-1 / 4-3 / 21-19 Afgerond
za 27/04/2019 5018 T.C. HAMONT D 5087 T.C. BOCHOLT 1-2 / 2-5 / 16-23 Afgerond
za 27/04/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5053 TENNISCLUB FIELD D 0-3 / 1-6 / 9-27 Afgerond
wo 01/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5018 T.C. HAMONT D 3-0 / 6-2 / 29-18 Afgerond
wo 01/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD D 5041 NEERPELTSE T.C. C 3-0 / 6-1 / 26-15 Afgerond
wo 01/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 3-0 / 6-1 / 27-10 Afgerond
za 04/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. C 5087 T.C. BOCHOLT 1-2 / 3-5 / 25-24 Afgerond
za 04/05/2019 5018 T.C. HAMONT D 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 3-0 / 6-1 / 26-11 Afgerond
za 04/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5053 TENNISCLUB FIELD D 1-2 / 3-4 / 19-21 Afgerond
za 11/05/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5041 NEERPELTSE T.C. C 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 11/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD D 5018 T.C. HAMONT D 2-1 / 5-3 / 27-18 Afgerond
za 11/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 1-2 / 2-5 / 18-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5041 NEERPELTSE T.C. B 5021 LOMMELSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
ma 22/04/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
ma 22/04/2019 5018 T.C. HAMONT C 5053 TENNISCLUB FIELD B 0-3 / 1-6 / 14-26 Afgerond
za 27/04/2019 5041 NEERPELTSE T.C. B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 1-2 / 2-4 / 14-18 Afgerond
za 27/04/2019 5021 LOMMELSE T.C. A 5053 TENNISCLUB FIELD B 2-1 / 4-2 / 19-12 Afgerond
za 27/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5018 T.C. HAMONT C 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 01/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5021 LOMMELSE T.C. A 0-3 / 2-6 / 20-29 Afgerond
wo 01/05/2019 5018 T.C. HAMONT C 5041 NEERPELTSE T.C. B 2-1 / 4-3 / 20-19 Afgerond
wo 01/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 1-2 / 2-5 / 13-25 Afgerond
za 04/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. B 5053 TENNISCLUB FIELD B 0-3 / 1-6 / 14-27 Afgerond
za 04/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-3 / 2-6 / 16-29 Afgerond
za 04/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5018 T.C. HAMONT C 3-0 / 6-2 / 28-23 Afgerond
za 11/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5041 NEERPELTSE T.C. B 3-0 / 6-1 / 27-14 Afgerond
za 11/05/2019 5018 T.C. HAMONT C 5021 LOMMELSE T.C. A 1-2 / 2-4 / 12-18 Afgerond
za 11/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 2-1 / 4-3 / 21-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5007 K. TONGERSE T.C. A 5028 T.C. LANAKEN B 0-3 / 1-6 / 13-26 Afgerond
ma 22/04/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 27/04/2019 5028 T.C. LANAKEN B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
za 27/04/2019 5049 LOONSE T.C. 5007 K. TONGERSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 01/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5049 LOONSE T.C. 2-1 / 4-3 / 21-17 Afgerond
wo 01/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5028 T.C. LANAKEN B 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 04/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 04/05/2019 5049 LOONSE T.C. 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 11/05/2019 5028 T.C. LANAKEN B 5049 LOONSE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 11/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5007 K. TONGERSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG A 5057 TC O - TC IRIS A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
ma 22/04/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5007 K. TONGERSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 27/04/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 27/04/2019 5028 T.C. LANAKEN A 5012 T.C. WINTERSLAG A 0-3 / 1-6 / 8-25 Afgerond
wo 01/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5028 T.C. LANAKEN A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 01/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. B 5057 TC O - TC IRIS A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 04/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
za 04/05/2019 5028 T.C. LANAKEN A 5007 K. TONGERSE T.C. B 1-2 / 2-4 / 10-20 Afgerond
za 11/05/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5028 T.C. LANAKEN A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 11/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. B 5012 T.C. WINTERSLAG A 3-0 / 6-1 / 27-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5057 TC O - TC IRIS B 5027 TC MAASEIK B 2-1 / 4-2 / 18-8 Afgerond
ma 22/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-0 / 6-0 / 24-11 Afgerond
za 27/04/2019 5027 TC MAASEIK B 5012 T.C. WINTERSLAG B 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
za 27/04/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5057 TC O - TC IRIS B 1-2 / 2-4 / 10-20 Afgerond
wo 01/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG B 5068 TENNIS CLUB DILSEN 1-2 / 2-4 / 11-19 Afgerond
wo 01/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5027 TC MAASEIK B 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 04/05/2019 5057 TC O - TC IRIS B 5012 T.C. WINTERSLAG B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 04/05/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 11/05/2019 5027 TC MAASEIK B 5068 TENNIS CLUB DILSEN 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 11/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5057 TC O - TC IRIS B 0-3 / 1-6 / 13-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5057 TC O - TC IRIS C 5027 TC MAASEIK A 2-1 / 4-3 / 20-20 Afgerond
ma 22/04/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 0-3 / 0-6 / 0-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5027 TC MAASEIK A 5065 T.C. TENNISDEL GENK 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5069 T.C. AS 5057 TC O - TC IRIS C 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 01/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5069 T.C. AS 0-3 / 0-6 / 0-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 01/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5027 TC MAASEIK A 2-1 / 4-2 / 21-11 Afgerond
za 04/05/2019 5057 TC O - TC IRIS C 5065 T.C. TENNISDEL GENK 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 04/05/2019 5069 T.C. AS 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 0-3 / 1-6 / 6-26 Afgerond
za 11/05/2019 5027 TC MAASEIK A 5069 T.C. AS 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 11/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5057 TC O - TC IRIS C 1-2 / 3-5 / 24-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5007 K. TONGERSE T.C. C 2-1 / 5-2 / 23-13 Afgerond
ma 22/04/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT E 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 1-2 / 2-4 / 14-20 Afgerond
ma 22/04/2019 5046 T.C. DE BORN 5050 T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
za 27/04/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT E 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
za 27/04/2019 5007 K. TONGERSE T.C. C 5050 T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
za 27/04/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 5046 T.C. DE BORN 0-3 / 1-6 / 16-27 Afgerond
wo 01/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT E 5007 K. TONGERSE T.C. C 1-2 / 2-4 / 12-19 Afgerond
wo 01/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5044 T.C. ROOSENDAEL 1-2 / 2-5 / 21-25 Afgerond
wo 01/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 2-1 / 5-2 / 25-18 Afgerond
za 04/05/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5050 T.C. WIMBLEDON B 1-2 / 3-4 / 19-17 Afgerond
za 04/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 2-1 / 4-2 / 17-8 Afgerond
za 04/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT E 5046 T.C. DE BORN 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 11/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 5044 T.C. ROOSENDAEL 2-1 / 4-3 / 17-23 Afgerond
za 11/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5007 K. TONGERSE T.C. C 1-2 / 2-4 / 12-19 Afgerond
za 11/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT E 2-1 / 5-2 / 25-15 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 2-1 / 5-3 / 26-19 Afgerond
ma 22/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5034 T.C. BASVELD 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
ma 22/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN C 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 0-3 / 1-6 / 13-26 Afgerond
za 27/04/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 2-1 / 5-3 / 23-21 Afgerond
za 27/04/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 1-2 / 3-4 / 22-21 Afgerond
za 27/04/2019 5034 T.C. BASVELD 5024 T.C. HEUSDEN C 2-1 / 5-2 / 23-12 Afgerond
wo 01/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 2-1 / 5-3 / 29-14 Afgerond
wo 01/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN C 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 0-3 / 1-6 / 18-25 Afgerond
wo 01/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5034 T.C. BASVELD 2-1 / 4-3 / 19-22 Afgerond
za 04/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 3-0 / 6-2 / 26-21 Afgerond
za 04/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5034 T.C. BASVELD 1-2 / 2-4 / 13-18 Afgerond
za 04/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5024 T.C. HEUSDEN C 1-2 / 2-4 / 11-16 Afgerond
za 11/05/2019 5034 T.C. BASVELD 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 2-1 / 4-3 / 19-20 Afgerond
za 11/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 1-2 / 4-4 / 18-21 Afgerond
za 11/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 3-0 / 6-1 / 26-13 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 5008 K.T.C. MEULENBERG C 1-2 / 3-5 / 18-27 Afgerond
ma 22/04/2019 5037 T.C. DE ALK 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 0-3 / 0-6 / 0-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN G 2-1 / 4-2 / 19-11 Afgerond
za 27/04/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 5037 T.C. DE ALK 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN G 1-2 / 2-5 / 16-21 Afgerond
za 27/04/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 5024 T.C. HEUSDEN A 0-3 / 2-6 / 21-28 Afgerond
wo 01/05/2019 5037 T.C. DE ALK 5008 K.T.C. MEULENBERG C 0-3 / 0-6 / 0-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 01/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 01/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN G 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 2-1 / 5-2 / 23-14 Afgerond
za 04/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 5103 TENNISCENTRUM ALKEN G 1-2 / 2-5 / 13-23 Afgerond
za 04/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 2-1 / 4-3 / 24-18 Afgerond
za 04/05/2019 5037 T.C. DE ALK 5024 T.C. HEUSDEN A 0-3 / 0-6 / 0-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 11/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 3-0 / 6-1 / 26-10 Afgerond
za 11/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5008 K.T.C. MEULENBERG C 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 11/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN G 5037 T.C. DE ALK 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 5008 K.T.C. MEULENBERG B 2-1 / 5-2 / 26-18 Afgerond
ma 22/04/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5026 T.C. LUMMEN A 1-2 / 2-5 / 14-26 Afgerond
za 27/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-0 / 6-1 / 27-8 Afgerond
za 27/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 2-1 / 5-3 / 26-22 Afgerond
wo 01/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5050 T.C. WIMBLEDON C 1-2 / 2-5 / 11-25 Afgerond
wo 01/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5008 K.T.C. MEULENBERG B 1-2 / 2-4 / 15-16 Afgerond
za 04/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
za 04/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON C 5026 T.C. LUMMEN A 2-1 / 4-4 / 25-25 Afgerond
za 11/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5050 T.C. WIMBLEDON C 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
za 11/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 2-1 / 5-2 / 24-15 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5023 TENNIS PAAL 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
ma 22/04/2019 5003 K.T.C. DIEST 5052 T.C. ZELEM A 0-3 / 1-6 / 15-25 Afgerond
ma 22/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5036 T.C. DE NETHE A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 27/04/2019 5023 TENNIS PAAL 5003 K.T.C. DIEST 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
za 27/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5036 T.C. DE NETHE A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 27/04/2019 5052 T.C. ZELEM A 5053 TENNISCLUB FIELD A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 01/05/2019 5003 K.T.C. DIEST 5048 G.T. TESSENDERLO A 1-2 / 2-4 / 11-21 Afgerond
wo 01/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5023 TENNIS PAAL 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
wo 01/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5052 T.C. ZELEM A 3-0 / 6-0 / 24-13 Afgerond
za 04/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5036 T.C. DE NETHE A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 04/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5052 T.C. ZELEM A 1-2 / 2-4 / 11-17 Afgerond
za 04/05/2019 5003 K.T.C. DIEST 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-1 / 4-2 / 18-14 Afgerond
za 11/05/2019 5052 T.C. ZELEM A 5023 TENNIS PAAL 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 11/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-3 / 1-6 / 11-25 Afgerond
za 11/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5003 K.T.C. DIEST 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5096 T.C. HAM 5018 T.C. HAMONT B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
ma 22/04/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 2-1 / 4-3 / 21-20 Afgerond
za 27/04/2019 5018 T.C. HAMONT B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-1 / 5-3 / 25-21 Afgerond
za 27/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD C 5096 T.C. HAM 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 01/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5053 TENNISCLUB FIELD C 1-2 / 2-4 / 11-16 Afgerond
wo 01/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5018 T.C. HAMONT B 2-1 / 4-2 / 18-13 Afgerond
za 04/05/2019 5096 T.C. HAM 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-1 / 5-2 / 22-18 Afgerond
za 04/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD C 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 11/05/2019 5018 T.C. HAMONT B 5053 TENNISCLUB FIELD C 1-2 / 2-4 / 13-20 Afgerond
za 11/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5096 T.C. HAM 3-0 / 6-1 / 26-15 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5029 T.C. MOL 5036 T.C. DE NETHE B 0-3 / 3-6 / 24-27 Afgerond
ma 22/04/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5048 G.T. TESSENDERLO B 2-1 / 5-3 / 23-23 Afgerond
ma 22/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5052 T.C. ZELEM B 3-0 / 6-1 / 26-11 Afgerond
za 27/04/2019 5029 T.C. MOL 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 1-2 / 3-4 / 22-20 Afgerond
za 27/04/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5052 T.C. ZELEM B 3-0 / 6-3 / 33-24 Afgerond
za 27/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5038 T.C. LAAKDAL 3-0 / 6-1 / 25-13 Afgerond
wo 01/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5036 T.C. DE NETHE B 1-2 / 3-4 / 22-20 Afgerond
wo 01/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5029 T.C. MOL 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 01/05/2019 5052 T.C. ZELEM B 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-3 / 2-6 / 15-29 Afgerond
za 04/05/2019 5029 T.C. MOL 5052 T.C. ZELEM B 2-1 / 4-3 / 19-18 Afgerond
za 04/05/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5048 G.T. TESSENDERLO B 2-1 / 4-3 / 22-21 Afgerond
za 04/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5038 T.C. LAAKDAL 2-1 / 4-2 / 22-15 Afgerond
za 11/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5029 T.C. MOL 2-1 / 4-3 / 22-19 Afgerond
za 11/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5036 T.C. DE NETHE B 1-2 / 2-5 / 16-26 Afgerond
za 11/05/2019 5052 T.C. ZELEM B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 1-2 / 3-5 / 22-28 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C (K1) (T) 1 2 15 5034 T.C. BASVELD (I2) Afgerond (za 18/05/2019)
5034 T.C. BASVELD (I2) (U) 2 4 21
5036 T.C. DE NETHE A (N1) (T) 3 6 24 5036 T.C. DE NETHE A (N1) Afgerond (za 18/05/2019)
5007 K. TONGERSE T.C. A (D2) (U) 0 0 6
5036 T.C. DE NETHE B (P1) (T) 1 3 17 5026 T.C. LUMMEN A (M2) Afgerond (za 18/05/2019)
5026 T.C. LUMMEN A (M2) (U) 2 4 19
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (J1) (T) 3 6 27 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (J1) Afgerond (za 18/05/2019)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN G (L2) (U) 0 1 11
5057 TC O - TC IRIS A (E1) (T) 3 6 24 5057 TC O - TC IRIS A (E1) Afgerond (za 18/05/2019)
5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A (B2) (U) 0 0 6
5057 TC O - TC IRIS C (G1) (T) 2 4 23 5057 TC O - TC IRIS C (G1) Afgerond (za 18/05/2019)
5044 T.C. ROOSENDAEL (H2) (U) 1 3 19
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (C1) (T) 3 6 24 5020 T.C. DE KREKEL PEER A (C1) Afgerond (za 18/05/2019)
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (A2) (U) 0 0 4
5057 TC O - TC IRIS B (F1) (T) 1 3 21 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B (O2) Afgerond (za 18/05/2019)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B (O2) (U) 2 5 25
5053 TENNISCLUB FIELD D (A1) (T) 0 0 7 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A (P2) Afgerond (za 18/05/2019)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A (P2) (U) 3 6 24
5050 T.C. WIMBLEDON C (M1) (T) 0 0 8 5052 T.C. ZELEM A (N2) Afgerond (za 18/05/2019)
5052 T.C. ZELEM A (N2) (U) 3 6 24
5053 TENNISCLUB FIELD C (O1) (T) 1 2 14 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A (E2) Afgerond (za 18/05/2019)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A (E2) (U) 2 4 20
5024 T.C. HEUSDEN A (L1) (T) 1 3 20 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. (G2) Afgerond (za 18/05/2019)
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. (G2) (U) 2 5 25
5028 T.C. LANAKEN B (D1) (T) 3 6 25 5028 T.C. LANAKEN B (D1) Afgerond (za 18/05/2019)
5026 T.C. LUMMEN B (K2) (U) 0 1 9
5035 T.C. TENKIE HASSELT A (I1) (T) 0 1 16 5027 TC MAASEIK B (F2) Afgerond (za 18/05/2019)
5027 TC MAASEIK B (F2) (U) 3 6 27
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A (B1) (T) 2 5 26 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A (B1) Afgerond (za 18/05/2019)
5024 T.C. HEUSDEN B (J2) (U) 1 3 19
5050 T.C. WIMBLEDON B (H1) (T) 2 5 30 5050 T.C. WIMBLEDON B (H1) Afgerond (za 18/05/2019)
5021 LOMMELSE T.C. A (C2) (U) 1 4 30