Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U15
  • Afdeling: 4 (6 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2021 T.C. YPER 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 27/04/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
za 27/04/2019 2175 T.C. FINLANDIA 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 04/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2190 TC DE WATERTOREN 2-1 / 5-3 / 43-40 Afgerond
za 04/05/2019 2021 T.C. YPER 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 04/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2175 T.C. FINLANDIA 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 11/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2021 T.C. YPER 3-0 / 6-1 / 42-25 Afgerond
za 11/05/2019 2175 T.C. FINLANDIA 2040 T.C. OLYMPOS 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 11/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 3-0 / 6-0 / 38-20 Afgerond
za 18/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 1-6 / 17-37 Afgerond
za 18/05/2019 2021 T.C. YPER 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 18/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2175 T.C. FINLANDIA 2-1 / 5-2 / 36-24 Afgerond
za 25/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2040 T.C. OLYMPOS 0-3 / 2-6 / 28-47 Afgerond
za 25/05/2019 2175 T.C. FINLANDIA 2021 T.C. YPER 2-1 / 4-2 / 32-21 Afgerond
za 25/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2190 TC DE WATERTOREN 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2038 KTC ISIS B 2005 TENNISCLUB AVELGEM 0-3 / 0-6 / 19-37 Afgerond
za 27/04/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2-1 / 4-3 / 35-27 Afgerond
za 27/04/2019 2121 T.C. VICHTE A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 2-1 / 4-2 / 26-19 Afgerond
za 04/05/2019 2038 KTC ISIS B 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 04/05/2019 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 2-1 / 4-3 / 40-32 Afgerond
za 04/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2121 T.C. VICHTE A 2-1 / 5-2 / 38-15 Afgerond
za 11/05/2019 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 1-2 / 2-4 / 22-32 Afgerond
za 11/05/2019 2121 T.C. VICHTE A 2038 KTC ISIS B 1-2 / 2-4 / 21-35 Afgerond
za 11/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 2110 T.C. BOSTERHOUT A 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
za 18/05/2019 2038 KTC ISIS B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 18/05/2019 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2110 T.C. BOSTERHOUT A 0-3 / 1-6 / 25-43 Afgerond
za 18/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2121 T.C. VICHTE A 2-1 / 4-2 / 30-13 Afgerond
za 25/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2038 KTC ISIS B 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 25/05/2019 2121 T.C. VICHTE A 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2-1 / 4-2 / 25-19 Afgerond
za 25/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2121 T.C. VICHTE B 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 1-2 / 2-4 / 19-35 Afgerond
za 27/04/2019 2038 KTC ISIS A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 0-3 / 1-6 / 27-42 Afgerond
za 27/04/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 04/05/2019 2121 T.C. VICHTE B 2038 KTC ISIS A 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
za 04/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
za 04/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-0 / 6-1 / 37-24 Afgerond
za 11/05/2019 2038 KTC ISIS A 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2-1 / 4-2 / 35-27 Afgerond
za 11/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2121 T.C. VICHTE B 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 11/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
za 18/05/2019 2121 T.C. VICHTE B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 0-3 / 1-6 / 17-42 Afgerond
za 18/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2110 T.C. BOSTERHOUT B 0-3 / 1-6 / 20-40 Afgerond
za 18/05/2019 2038 KTC ISIS A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 1-2 / 2-4 / 28-30 Afgerond
za 25/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2121 T.C. VICHTE B 3-0 / 6-0 / 37-9 Afgerond
za 25/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 1-2 / 3-4 / 25-34 Afgerond
za 25/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2038 KTC ISIS A 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2157 T.C. DE MOTE 2185 T.C. AQUILA 0-3 / 1-6 / 17-39 Afgerond
za 27/04/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE A 2050 TC RUMBEKE A 3-0 / 6-1 / 42-23 Afgerond
za 04/05/2019 2185 T.C. AQUILA 2132 CENTER COURT RUISELEDE A 1-2 / 3-5 / 37-42 Afgerond
za 04/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2157 T.C. DE MOTE 3-0 / 6-0 / 38-15 Afgerond
za 11/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE A 2056 T.C. ALEXANDER 3-0 / 6-1 / 40-20 Afgerond
za 11/05/2019 2050 TC RUMBEKE A 2185 T.C. AQUILA 3-0 / 6-1 / 39-19 Afgerond
za 18/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2132 CENTER COURT RUISELEDE A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 18/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2050 TC RUMBEKE A 0-3 / 0-6 / 9-37 Afgerond
za 25/05/2019 2185 T.C. AQUILA 2056 T.C. ALEXANDER 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 25/05/2019 2050 TC RUMBEKE A 2157 T.C. DE MOTE 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 2132 CENTER COURT RUISELEDE C 1-2 / 2-5 / 21-34 Afgerond
za 27/04/2019 2147 T.C. LOGAN 2160 T.C. TER STRAETEN 3-0 / 6-1 / 40-19 Afgerond
za 04/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE C 2147 T.C. LOGAN 2-1 / 4-2 / 31-27 Afgerond
za 04/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 2-1 / 4-2 / 31-18 Afgerond
za 11/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
za 11/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2132 CENTER COURT RUISELEDE C 2-1 / 4-3 / 37-35 Afgerond
za 18/05/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 2147 T.C. LOGAN 0-3 / 1-6 / 18-40 Afgerond
za 18/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2160 T.C. TER STRAETEN 0-3 / 0-6 / 20-36 Afgerond
za 25/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE C 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 3-0 / 6-1 / 42-20 Afgerond
za 25/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 3-0 / 6-1 / 44-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 3-0 / 6-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2182 TC DE MAENE 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
za 04/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 04/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 1-2 / 3-4 / 25-33 Afgerond
za 11/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2090 T.C. KOKSIJDE 1-2 / 2-4 / 17-30 Afgerond
za 11/05/2019 2182 TC DE MAENE 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 18/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2-1 / 4-2 / 34-19 Afgerond
za 18/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2182 TC DE MAENE 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 25/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2090 T.C. KOKSIJDE 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
za 25/05/2019 2182 TC DE MAENE 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE B 2086 T.C. ZEDELGEM 2-1 / 5-2 / 37-27 Afgerond
za 27/04/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2050 TC RUMBEKE C 1-2 / 2-4 / 26-28 Afgerond
za 04/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM 2100 T.C. ORSCAMP B 1-2 / 2-4 / 26-31 Afgerond
za 04/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2132 CENTER COURT RUISELEDE B 1-2 / 2-4 / 23-31 Afgerond
za 11/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2034 T.C. BRUGHIA A 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 11/05/2019 2050 TC RUMBEKE C 2086 T.C. ZEDELGEM 1-2 / 2-5 / 33-42 Afgerond
za 18/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE B 2100 T.C. ORSCAMP B 1-2 / 2-4 / 19-30 Afgerond
za 18/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2050 TC RUMBEKE C 0-3 / 1-6 / 16-40 Afgerond
za 25/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM 2034 T.C. BRUGHIA A 2-1 / 4-3 / 34-28 Afgerond
za 25/05/2019 2050 TC RUMBEKE C 2132 CENTER COURT RUISELEDE B 3-0 / 6-1 / 37-15 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2034 T.C. BRUGHIA B 1-2 / 2-5 / 17-32 Afgerond
za 27/04/2019 2100 T.C. ORSCAMP A 2027 K.G. WITTE BEER 1-2 / 2-4 / 26-32 Afgerond
za 04/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2100 T.C. ORSCAMP A 2-1 / 4-3 / 37-33 Afgerond
za 04/05/2019 2050 TC RUMBEKE B 2007 T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 11/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP A 2050 TC RUMBEKE B 1-2 / 2-5 / 26-36 Afgerond
za 11/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2034 T.C. BRUGHIA B 3-0 / 6-0 / 38-18 Afgerond
za 18/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2100 T.C. ORSCAMP A 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 18/05/2019 2050 TC RUMBEKE B 2027 K.G. WITTE BEER 1-2 / 3-4 / 35-35 Afgerond
za 25/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2050 TC RUMBEKE B 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 25/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2007 T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-1 / 39-29 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde