Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U15
  • Afdeling: 3 (6 - 30)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2031 T.C. ST-MICHIELS 1-2 / 3-4 / 24-37 Afgerond
za 27/04/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2192 T.C. PARC ASTRID 2-1 / 4-2 / 32-18 Afgerond
za 27/04/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2034 T.C. BRUGHIA 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 04/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2007 T.C. VIJVERHOF 0-3 / 1-6 / 17-41 Afgerond
za 04/05/2019 2192 T.C. PARC ASTRID 2008 T.C. DUINBERGEN 2-1 / 5-4 / 49-44 Afgerond
za 04/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 3-0 / 6-0 / 37-22 Afgerond
za 11/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2027 K.G. WITTE BEER 2-1 / 4-3 / 36-28 Afgerond
za 11/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2031 T.C. ST-MICHIELS 2-1 / 5-2 / 42-32 Afgerond
za 11/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2192 T.C. PARC ASTRID 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 18/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2007 T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 18/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2034 T.C. BRUGHIA 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 18/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2008 T.C. DUINBERGEN 2-1 / 5-2 / 34-23 Afgerond
za 25/05/2019 2192 T.C. PARC ASTRID 2031 T.C. ST-MICHIELS 3-0 / 6-1 / 43-23 Afgerond
za 25/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 1-2 / 3-4 / 35-37 Afgerond
za 25/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2027 K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
do 30/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2034 T.C. BRUGHIA 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
do 30/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2008 T.C. DUINBERGEN 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
do 30/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2192 T.C. PARC ASTRID 2-1 / 4-2 / 30-22 Afgerond
za 01/06/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2027 K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
za 01/06/2019 2192 T.C. PARC ASTRID 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 1-2 / 3-4 / 36-40 Afgerond
za 01/06/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2007 T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 39-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2011 K.T.G. HOUTLAND 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 27/04/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2021 T.C. YPER A 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
za 27/04/2019 2050 TC RUMBEKE 2157 T.C. DE MOTE 2-1 / 4-3 / 34-39 Afgerond
za 04/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2023 T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
za 04/05/2019 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2157 T.C. DE MOTE 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 04/05/2019 2021 T.C. YPER A 2050 TC RUMBEKE 1-2 / 3-4 / 30-32 Afgerond
za 11/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2005 TENNISCLUB AVELGEM 0-3 / 0-6 / 19-38 Afgerond
za 11/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2011 K.T.G. HOUTLAND 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 11/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2021 T.C. YPER A 1-2 / 2-4 / 22-33 Afgerond
za 18/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2157 T.C. DE MOTE 1-2 / 2-5 / 27-37 Afgerond
za 18/05/2019 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2021 T.C. YPER A 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 18/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2050 TC RUMBEKE 1-2 / 3-5 / 42-47 Afgerond
za 25/05/2019 2021 T.C. YPER A 2011 K.T.G. HOUTLAND 2-1 / 4-2 / 29-22 Afgerond
za 25/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2005 TENNISCLUB AVELGEM 0-3 / 0-6 / 9-37 Afgerond
za 25/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2-1 / 4-3 / 32-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2090 T.C. KOKSIJDE 1-2 / 2-4 / 23-30 Afgerond
za 27/04/2019 2182 TC DE MAENE 2100 T.C. ORSCAMP 2-1 / 4-2 / 34-28 Afgerond
za 27/04/2019 2021 T.C. YPER B 2147 T.C. LOGAN 2-1 / 5-3 / 42-42 Afgerond
za 04/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2182 TC DE MAENE 0-3 / 1-6 / 27-43 Afgerond
za 04/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2147 T.C. LOGAN 1-2 / 2-4 / 14-30 Afgerond
za 04/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2021 T.C. YPER B 1-2 / 2-5 / 29-36 Afgerond
za 11/05/2019 2182 TC DE MAENE 2090 T.C. KOKSIJDE 2-1 / 4-2 / 31-24 Afgerond
za 11/05/2019 2021 T.C. YPER B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 3-0 / 6-1 / 41-24 Afgerond
za 11/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2100 T.C. ORSCAMP 1-2 / 2-5 / 20-37 Afgerond
za 18/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2147 T.C. LOGAN 1-2 / 2-4 / 24-33 Afgerond
za 18/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2100 T.C. ORSCAMP 2-1 / 5-2 / 31-26 Afgerond
za 18/05/2019 2182 TC DE MAENE 2021 T.C. YPER B 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 25/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2-1 / 4-2 / 32-22 Afgerond
za 25/05/2019 2021 T.C. YPER B 2090 T.C. KOKSIJDE 1-2 / 3-5 / 38-43 Afgerond
za 25/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2182 TC DE MAENE 1-2 / 2-5 / 23-39 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde