Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U15
  • Afdeling: 4 (6 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2038 KTC ISIS B 2032 A.T.C.ANZEGEM 0-3 / 1-6 / 25-41 Afgerond
za 27/04/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 38-19 Afgerond
za 27/04/2019 2121 T.C. VICHTE A 2110 T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-0 / 38-19 Afgerond
za 04/05/2019 2038 KTC ISIS B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 1-2 / 2-4 / 19-28 Afgerond
za 04/05/2019 2032 A.T.C.ANZEGEM 2121 T.C. VICHTE A 0-3 / 2-6 / 33-49 Afgerond
za 04/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2110 T.C. BOSTERHOUT 2-1 / 4-2 / 28-16 Afgerond
za 11/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2032 A.T.C.ANZEGEM 1-2 / 2-4 / 26-29 Afgerond
za 11/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2038 KTC ISIS B 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 11/05/2019 2121 T.C. VICHTE A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2-1 / 4-2 / 32-26 Afgerond
za 18/05/2019 2038 KTC ISIS B 2121 T.C. VICHTE A 1-2 / 3-4 / 27-34 Afgerond
za 18/05/2019 2032 A.T.C.ANZEGEM 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2-1 / 4-2 / 33-29 Afgerond
za 18/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2110 T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
za 25/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2038 KTC ISIS B 3-0 / 6-1 / 38-28 Afgerond
za 25/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2032 A.T.C.ANZEGEM 1-2 / 2-4 / 24-31 Afgerond
za 25/05/2019 2121 T.C. VICHTE A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 1-2 / 2-4 / 23-33 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2121 T.C. VICHTE B 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 27/04/2019 2050 TC RUMBEKE 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 3-0 / 6-1 / 38-15 Afgerond
za 27/04/2019 2021 T.C. YPER 2038 KTC ISIS A 2-1 / 4-2 / 33-21 Afgerond
za 04/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2050 TC RUMBEKE 1-2 / 2-5 / 28-38 Afgerond
za 04/05/2019 2121 T.C. VICHTE B 2038 KTC ISIS A 1-2 / 2-5 / 19-39 Afgerond
za 04/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2021 T.C. YPER 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 11/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2121 T.C. VICHTE B 2-1 / 5-2 / 35-20 Afgerond
za 11/05/2019 2021 T.C. YPER 2190 TC DE WATERTOREN 1-2 / 3-4 / 34-32 Afgerond
za 11/05/2019 2038 KTC ISIS A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 18/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2038 KTC ISIS A 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
za 18/05/2019 2121 T.C. VICHTE B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2-1 / 4-2 / 27-19 Afgerond
za 18/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2021 T.C. YPER 1-2 / 2-4 / 19-26 Afgerond
za 25/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2190 TC DE WATERTOREN 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
za 25/05/2019 2021 T.C. YPER 2121 T.C. VICHTE B 2-1 / 4-2 / 34-23 Afgerond
za 25/05/2019 2038 KTC ISIS A 2050 TC RUMBEKE 1-2 / 2-4 / 22-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2065 T.C. TIP-TOP 2157 T.C. DE MOTE A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 27/04/2019 2029 KTC ISSERA 2090 T.C. KOKSIJDE 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
za 04/05/2019 2157 T.C. DE MOTE A 2029 KTC ISSERA 3-0 / 6-1 / 43-30 Afgerond
za 04/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2065 T.C. TIP-TOP 1-2 / 2-5 / 22-40 Afgerond
za 11/05/2019 2029 KTC ISSERA 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2-1 / 5-3 / 46-35 Afgerond
za 11/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2157 T.C. DE MOTE A 2-1 / 4-2 / 33-22 Afgerond
za 18/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP 2029 KTC ISSERA 2-1 / 4-3 / 32-31 Afgerond
za 18/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2090 T.C. KOKSIJDE 0-3 / 1-6 / 14-40 Afgerond
za 25/05/2019 2157 T.C. DE MOTE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2-1 / 4-2 / 32-18 Afgerond
za 25/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2065 T.C. TIP-TOP 1-2 / 2-4 / 27-32 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2157 T.C. DE MOTE B 2147 T.C. LOGAN A 1-2 / 2-4 / 21-31 Afgerond
za 27/04/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2056 T.C. ALEXANDER 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 04/05/2019 2157 T.C. DE MOTE B 2186 T.C. DE KODDAERT 0-3 / 1-6 / 20-37 Afgerond
za 04/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2147 T.C. LOGAN A 1-2 / 2-4 / 23-24 Afgerond
za 11/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2160 T.C. TER STRAETEN 3-0 / 6-1 / 42-26 Afgerond
za 11/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2157 T.C. DE MOTE B 2-1 / 4-2 / 28-21 Afgerond
za 18/05/2019 2147 T.C. LOGAN A 2186 T.C. DE KODDAERT 1-2 / 3-4 / 39-37 Afgerond
za 18/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2056 T.C. ALEXANDER 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 25/05/2019 2157 T.C. DE MOTE B 2160 T.C. TER STRAETEN 0-3 / 1-6 / 20-40 Afgerond
za 25/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2147 T.C. LOGAN A 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2031 T.C. ST-MICHIELS 2-1 / 4-2 / 26-20 Afgerond
za 27/04/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2086 T.C. ZEDELGEM 2-1 / 5-2 / 40-27 Afgerond
za 04/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 04/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 1-2 / 2-4 / 22-34 Afgerond
za 11/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2-1 / 4-2 / 27-20 Afgerond
za 11/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM 2031 T.C. ST-MICHIELS 1-2 / 2-4 / 27-27 Afgerond
za 18/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 18/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2086 T.C. ZEDELGEM 2-1 / 4-3 / 31-30 Afgerond
za 25/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2132 CENTER COURT RUISELEDE 0-3 / 1-6 / 18-41 Afgerond
za 25/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2-1 / 4-3 / 33-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2024 K.T.C. AZALEA 2008 T.C. DUINBERGEN B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 27/04/2019 2147 T.C. LOGAN B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 04/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2147 T.C. LOGAN B 3-0 / 6-1 / 38-28 Afgerond
za 04/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2024 K.T.C. AZALEA 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 11/05/2019 2147 T.C. LOGAN B 2027 K.G. WITTE BEER 2-1 / 4-3 / 27-30 Afgerond
za 11/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2008 T.C. DUINBERGEN B 0-3 / 1-6 / 19-41 Afgerond
za 18/05/2019 2024 K.T.C. AZALEA 2147 T.C. LOGAN B 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
za 18/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2-1 / 4-2 / 27-28 Afgerond
za 25/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2027 K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 25/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2024 K.T.C. AZALEA 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde