Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U15
  • Afdeling: 3 (6 - 30)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2182 TC DE MAENE B 2021 T.C. YPER 0-3 / 1-6 / 20-42 Afgerond
za 27/04/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 27/04/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2-1 / 4-2 / 28-26 Afgerond
za 04/05/2019 2182 TC DE MAENE B 2040 T.C. OLYMPOS 2-1 / 5-3 / 41-37 Afgerond
za 04/05/2019 2021 T.C. YPER 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 04/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 2084 TC HERNIEUWENBURG 2-1 / 4-2 / 29-17 Afgerond
za 11/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2021 T.C. YPER 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 11/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG 2182 TC DE MAENE B 0-3 / 1-6 / 23-40 Afgerond
za 11/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 0-3 / 1-6 / 13-41 Afgerond
za 18/05/2019 2182 TC DE MAENE B 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2-1 / 5-2 / 35-29 Afgerond
za 18/05/2019 2021 T.C. YPER 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 1-2 / 2-4 / 19-29 Afgerond
za 18/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2084 TC HERNIEUWENBURG 1-2 / 2-4 / 19-29 Afgerond
za 25/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 2182 TC DE MAENE B 3-0 / 6-1 / 42-24 Afgerond
za 25/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG 2021 T.C. YPER 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 25/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2040 T.C. OLYMPOS 1-2 / 3-4 / 33-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2053 T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 19-37 Afgerond
za 27/04/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2186 T.C. DE KODDAERT 0-3 / 2-6 / 34-47 Afgerond
za 27/04/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2008 T.C. DUINBERGEN A 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 04/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2027 K.G. WITTE BEER 2-1 / 4-3 / 37-38 Afgerond
za 04/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2008 T.C. DUINBERGEN A 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 04/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 11/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2053 T.C. KORTEMARK 2-1 / 4-2 / 28-27 Afgerond
za 11/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2160 T.C. TER STRAETEN 1-2 / 2-5 / 31-38 Afgerond
za 11/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2186 T.C. DE KODDAERT 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 18/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-1 / 5-2 / 37-16 Afgerond
za 18/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2186 T.C. DE KODDAERT 0-3 / 0-6 / 20-37 Afgerond
za 18/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2-1 / 4-2 / 34-27 Afgerond
za 25/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2160 T.C. TER STRAETEN 3-0 / 6-1 / 42-26 Afgerond
za 25/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2053 T.C. KORTEMARK 1-2 / 2-4 / 24-29 Afgerond
za 25/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2027 K.G. WITTE BEER 1-2 / 4-4 / 40-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 1-2 / 2-4 / 19-30 Afgerond
za 27/04/2019 2182 TC DE MAENE A 2038 KTC ISIS 1-2 / 3-5 / 34-39 Afgerond
za 04/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 2182 TC DE MAENE A 0-3 / 2-6 / 38-44 Afgerond
za 04/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 1-6 / 28-44 Afgerond
za 11/05/2019 2182 TC DE MAENE A 2008 T.C. DUINBERGEN B 3-0 / 6-0 / 37-15 Afgerond
za 11/05/2019 2038 KTC ISIS 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
za 18/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2182 TC DE MAENE A 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
za 18/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2038 KTC ISIS 0-3 / 1-6 / 20-40 Afgerond
za 25/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 2008 T.C. DUINBERGEN B 1-2 / 2-4 / 25-28 Afgerond
za 25/05/2019 2038 KTC ISIS 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2-1 / 5-2 / 34-22 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde