Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2086 T.C. ZEDELGEM B 2147 T.C. LOGAN B 0-3 / 0-6 / 15-36 Afgerond
za 27/04/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2160 T.C. TER STRAETEN A 1-2 / 3-5 / 38-39 Afgerond
za 27/04/2019 2029 KTC ISSERA B 2090 T.C. KOKSIJDE A 2-1 / 5-2 / 42-26 Afgerond
za 04/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM B 2011 K.T.G. HOUTLAND 0-3 / 0-6 / 21-38 Afgerond
za 04/05/2019 2147 T.C. LOGAN B 2090 T.C. KOKSIJDE A 1-2 / 4-4 / 40-37 Afgerond
za 04/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN A 2029 KTC ISSERA B 1-2 / 2-4 / 18-31 Afgerond
za 11/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2147 T.C. LOGAN B 2-1 / 5-3 / 37-39 Afgerond
za 11/05/2019 2029 KTC ISSERA B 2086 T.C. ZEDELGEM B 0-3 / 1-6 / 21-37 Afgerond
za 11/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2160 T.C. TER STRAETEN A 0-3 / 1-6 / 21-38 Afgerond
za 18/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM B 2090 T.C. KOKSIJDE A 1-2 / 3-4 / 30-36 Afgerond
za 18/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN A 2147 T.C. LOGAN B 2-1 / 4-4 / 37-42 Afgerond
za 18/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2029 KTC ISSERA B 1-2 / 2-4 / 24-29 Afgerond
za 25/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN A 2086 T.C. ZEDELGEM B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 25/05/2019 2029 KTC ISSERA B 2147 T.C. LOGAN B 1-2 / 2-5 / 20-37 Afgerond
za 25/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2011 K.T.G. HOUTLAND 0-3 / 0-6 / 18-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 27/04/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2021 T.C. YPER A 2-1 / 4-2 / 26-24 Afgerond
za 27/04/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2190 TC DE WATERTOREN 0-3 / 1-6 / 23-42 Afgerond
za 04/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2110 T.C. BOSTERHOUT B 1-2 / 2-4 / 18-24 Afgerond
za 04/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2190 TC DE WATERTOREN 0-3 / 1-6 / 33-39 Afgerond
za 04/05/2019 2021 T.C. YPER A 2040 T.C. OLYMPOS 1-2 / 2-4 / 23-33 Afgerond
za 11/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2-1 / 4-2 / 28-24 Afgerond
za 11/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 1-2 / 3-4 / 25-38 Afgerond
za 11/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2021 T.C. YPER A 3-0 / 6-0 / 38-22 Afgerond
za 18/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2190 TC DE WATERTOREN 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 18/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2021 T.C. YPER A 1-2 / 3-4 / 29-32 Afgerond
za 18/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2040 T.C. OLYMPOS 1-2 / 2-4 / 20-29 Afgerond
za 25/05/2019 2021 T.C. YPER A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-0 / 6-1 / 42-26 Afgerond
za 25/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 1-2 / 3-4 / 33-28 Afgerond
za 25/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2110 T.C. BOSTERHOUT B 1-2 / 3-4 / 22-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2050 TC RUMBEKE B 2-1 / 4-2 / 27-22 Afgerond
za 27/04/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
za 27/04/2019 2160 T.C. TER STRAETEN C 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2-1 / 4-2 / 29-21 Afgerond
za 04/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2008 T.C. DUINBERGEN B 0-3 / 0-6 / 19-37 Afgerond
za 04/05/2019 2050 TC RUMBEKE B 2031 T.C. ST-MICHIELS A 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 04/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2160 T.C. TER STRAETEN C 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 11/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2050 TC RUMBEKE B 2-1 / 4-2 / 32-25 Afgerond
za 11/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN C 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 0-3 / 0-6 / 19-36 Afgerond
za 11/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 0-3 / 0-6 / 10-37 Afgerond
za 18/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2-1 / 4-2 / 30-19 Afgerond
za 18/05/2019 2050 TC RUMBEKE B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 18/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2160 T.C. TER STRAETEN C 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 25/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2-1 / 4-3 / 31-29 Afgerond
za 25/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN C 2050 TC RUMBEKE B 2-1 / 4-3 / 35-32 Afgerond
za 25/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2008 T.C. DUINBERGEN B 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 27/04/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2008 T.C. DUINBERGEN A 3-0 / 6-1 / 39-31 Afgerond
za 27/04/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2160 T.C. TER STRAETEN B 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 04/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2034 T.C. BRUGHIA 3-0 / 6-1 / 38-22 Afgerond
za 04/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2160 T.C. TER STRAETEN B 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 04/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2027 K.G. WITTE BEER 2-1 / 4-2 / 29-23 Afgerond
za 11/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 3-0 / 6-1 / 43-33 Afgerond
za 11/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2031 T.C. ST-MICHIELS B 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 11/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN B 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 18/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2160 T.C. TER STRAETEN B 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 18/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-1 / 4-2 / 33-27 Afgerond
za 18/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2027 K.G. WITTE BEER 2-1 / 4-2 / 35-30 Afgerond
za 25/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2031 T.C. ST-MICHIELS B 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 25/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 1-2 / 3-4 / 32-34 Afgerond
za 25/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN B 2034 T.C. BRUGHIA 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 0-3 / 1-6 / 12-40 Afgerond
za 27/04/2019 2160 T.C. TER STRAETEN D 2100 T.C. ORSCAMP A 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 27/04/2019 2185 T.C. AQUILA 2008 T.C. DUINBERGEN C 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 04/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2160 T.C. TER STRAETEN D 2-1 / 5-2 / 41-22 Afgerond
za 04/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2008 T.C. DUINBERGEN C 1-2 / 2-5 / 23-38 Afgerond
za 04/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP A 2185 T.C. AQUILA 2-1 / 4-2 / 34-17 Afgerond
za 11/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN D 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2-1 / 4-3 / 25-28 Afgerond
za 11/05/2019 2185 T.C. AQUILA 2120 T.C. SMASH OEDELEM 0-3 / 1-6 / 17-40 Afgerond
za 11/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN C 2100 T.C. ORSCAMP A 0-3 / 0-6 / 21-37 Afgerond
za 18/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2008 T.C. DUINBERGEN C 2-1 / 4-3 / 34-28 Afgerond
za 18/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2100 T.C. ORSCAMP A 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 18/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN D 2185 T.C. AQUILA 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
za 25/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP A 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2-1 / 4-2 / 33-24 Afgerond
za 25/05/2019 2185 T.C. AQUILA 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 1-2 / 2-5 / 21-37 Afgerond
za 25/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN C 2160 T.C. TER STRAETEN D 1-2 / 2-5 / 15-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2007 T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
za 27/04/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2147 T.C. LOGAN A 1-2 / 4-4 / 43-37 Afgerond
za 27/04/2019 2050 TC RUMBEKE C 2086 T.C. ZEDELGEM A 3-0 / 6-0 / 37-11 Afgerond
za 04/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2053 T.C. KORTEMARK A 3-0 / 6-1 / 40-16 Afgerond
za 04/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2086 T.C. ZEDELGEM A 0-3 / 0-6 / 23-39 Afgerond
za 04/05/2019 2147 T.C. LOGAN A 2050 TC RUMBEKE C 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 11/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2007 T.C. VIJVERHOF 2-1 / 4-3 / 28-28 Afgerond
za 11/05/2019 2050 TC RUMBEKE C 2100 T.C. ORSCAMP B 1-2 / 3-4 / 29-29 Afgerond
za 11/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM A 2147 T.C. LOGAN A 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 18/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2086 T.C. ZEDELGEM A 2-1 / 4-2 / 25-19 Afgerond
za 18/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2147 T.C. LOGAN A 1-2 / 3-4 / 34-29 Afgerond
za 18/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2050 TC RUMBEKE C 1-2 / 2-4 / 26-29 Afgerond
za 25/05/2019 2147 T.C. LOGAN A 2100 T.C. ORSCAMP B 1-2 / 2-5 / 25-35 Afgerond
za 25/05/2019 2050 TC RUMBEKE C 2007 T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 25/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM A 2053 T.C. KORTEMARK A 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2065 T.C. TIP-TOP 2029 KTC ISSERA A 0-3 / 0-6 / 11-37 Afgerond
za 27/04/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2090 T.C. KOKSIJDE B 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 04/05/2019 2029 KTC ISSERA A 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 1-2 / 2-4 / 19-26 Afgerond
za 04/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2065 T.C. TIP-TOP 0-3 / 1-6 / 22-43 Afgerond
za 11/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2-1 / 4-2 / 33-18 Afgerond
za 11/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE B 2029 KTC ISSERA A 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 18/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
za 18/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2090 T.C. KOKSIJDE B 3-0 / 6-2 / 41-27 Afgerond
za 25/05/2019 2029 KTC ISSERA A 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 25/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE B 2065 T.C. TIP-TOP 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2033 T.C. ROESELARE 2038 KTC ISIS 1-2 / 2-4 / 30-29 Afgerond
za 27/04/2019 2053 T.C. KORTEMARK B 2050 TC RUMBEKE A 0-3 / 0-6 / 17-36 Afgerond
za 04/05/2019 2038 KTC ISIS 2053 T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-0 / 37-9 Afgerond
za 04/05/2019 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2033 T.C. ROESELARE 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
za 11/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK B 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 11/05/2019 2050 TC RUMBEKE A 2038 KTC ISIS 2-1 / 4-2 / 27-17 Afgerond
za 18/05/2019 2033 T.C. ROESELARE 2053 T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-0 / 37-10 Afgerond
za 18/05/2019 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2050 TC RUMBEKE A 2-1 / 5-2 / 37-21 Afgerond
za 25/05/2019 2038 KTC ISIS 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 1-2 / 2-5 / 27-38 Afgerond
za 25/05/2019 2050 TC RUMBEKE A 2033 T.C. ROESELARE 3-0 / 6-3 / 42-40 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde