Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 3 (2 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2066 T.C. MIDDELKERKE 3-0 / 6-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2182 TC DE MAENE 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 27/04/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2065 T.C. TIP-TOP A 0-3 / 2-6 / 33-44 Afgerond
za 04/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 04/05/2019 2066 T.C. MIDDELKERKE 2065 T.C. TIP-TOP A 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
za 04/05/2019 2182 TC DE MAENE 2090 T.C. KOKSIJDE 3-0 / 6-1 / 39-22 Afgerond
za 11/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2066 T.C. MIDDELKERKE 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 11/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 11/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP A 2182 TC DE MAENE 1-2 / 2-5 / 30-41 Afgerond
za 18/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2065 T.C. TIP-TOP A 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 18/05/2019 2066 T.C. MIDDELKERKE 2182 TC DE MAENE 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
za 18/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2090 T.C. KOKSIJDE 0-3 / 3-6 / 40-47 Afgerond
za 25/05/2019 2182 TC DE MAENE 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 1-2 / 2-4 / 22-32 Afgerond
za 25/05/2019 2066 T.C. MIDDELKERKE 2090 T.C. KOKSIJDE 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
za 25/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP A 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2-1 / 4-2 / 28-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 3-0 / 6-1 / 39-25 Afgerond
za 27/04/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2100 T.C. ORSCAMP B 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 04/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 04/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP B 2034 T.C. BRUGHIA B 1-2 / 2-5 / 25-41 Afgerond
za 11/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2065 T.C. TIP-TOP B 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 11/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 1-2 / 2-4 / 24-29 Afgerond
za 18/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 18/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP B 2100 T.C. ORSCAMP B 1-2 / 2-5 / 30-37 Afgerond
za 25/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2065 T.C. TIP-TOP B 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 25/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2034 T.C. BRUGHIA B 1-2 / 2-4 / 21-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2034 T.C. BRUGHIA A 1-2 / 3-5 / 29-40 Afgerond
za 27/04/2019 2192 T.C. PARC ASTRID 2100 T.C. ORSCAMP A 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 04/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2192 T.C. PARC ASTRID 3-0 / 6-0 / 38-24 Afgerond
za 04/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2007 T.C. VIJVERHOF 1-2 / 4-4 / 38-43 Afgerond
za 11/05/2019 2192 T.C. PARC ASTRID 2001 T.C. BLANKENBERGE 2-1 / 4-3 / 30-31 Afgerond
za 11/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP A 2034 T.C. BRUGHIA A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 18/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2192 T.C. PARC ASTRID 2-1 / 4-3 / 35-27 Afgerond
za 18/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2100 T.C. ORSCAMP A 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 25/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2001 T.C. BLANKENBERGE 3-0 / 6-1 / 40-21 Afgerond
za 25/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP A 2007 T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 9-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2021 T.C. YPER A 2040 T.C. OLYMPOS 2-1 / 5-3 / 43-30 Afgerond
za 27/04/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2110 T.C. BOSTERHOUT 1-2 / 4-5 / 39-45 Afgerond
za 04/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2053 T.C. KORTEMARK 2-1 / 4-2 / 33-20 Afgerond
za 04/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2021 T.C. YPER A 0-3 / 2-6 / 41-42 Afgerond
za 11/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 1-2 / 2-4 / 16-31 Afgerond
za 11/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2040 T.C. OLYMPOS 1-2 / 2-4 / 20-30 Afgerond
za 18/05/2019 2021 T.C. YPER A 2053 T.C. KORTEMARK 2-1 / 4-2 / 28-19 Afgerond
za 18/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2110 T.C. BOSTERHOUT 2-1 / 4-2 / 32-25 Afgerond
za 25/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2-1 / 4-4 / 37-38 Afgerond
za 25/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2021 T.C. YPER A 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2021 T.C. YPER B 2050 TC RUMBEKE 1-2 / 3-4 / 36-29 Afgerond
za 27/04/2019 2185 T.C. AQUILA 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2-1 / 5-3 / 45-30 Afgerond
za 04/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2185 T.C. AQUILA 1-2 / 2-4 / 19-32 Afgerond
za 04/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP C 2021 T.C. YPER B 0-3 / 1-6 / 21-41 Afgerond
za 11/05/2019 2185 T.C. AQUILA 2100 T.C. ORSCAMP C 2-1 / 5-2 / 34-24 Afgerond
za 11/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2050 TC RUMBEKE 0-3 / 0-6 / 24-38 Afgerond
za 18/05/2019 2021 T.C. YPER B 2185 T.C. AQUILA 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 18/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2-1 / 4-3 / 36-31 Afgerond
za 25/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2100 T.C. ORSCAMP C 0-3 / 0-6 / 18-37 Afgerond
za 25/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2021 T.C. YPER B 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde