Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 2 (2 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2053 T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-1 / 42-13 Afgerond
za 27/04/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2186 T.C. DE KODDAERT 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 27/04/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2011 K.T.G. HOUTLAND 1-2 / 2-4 / 25-30 Afgerond
za 04/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-2 / 3-5 / 36-38 Afgerond
za 04/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK B 2011 K.T.G. HOUTLAND 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 04/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2001 T.C. BLANKENBERGE 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 18/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2053 T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 18/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2008 T.C. DUINBERGEN 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 18/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2186 T.C. DE KODDAERT 1-2 / 2-5 / 18-39 Afgerond
za 25/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2011 K.T.G. HOUTLAND 2-1 / 5-2 / 35-25 Afgerond
za 25/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK B 2186 T.C. DE KODDAERT 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 25/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-2 / 2-4 / 25-32 Afgerond
za 01/06/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2008 T.C. DUINBERGEN 2-1 / 5-3 / 41-30 Afgerond
za 01/06/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2053 T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
za 01/06/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 0-3 / 0-6 / 13-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2021 T.C. YPER 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2-1 / 5-2 / 34-26 Afgerond
za 27/04/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 3-0 / 6-1 / 43-27 Afgerond
za 04/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2053 T.C. KORTEMARK A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 04/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2021 T.C. YPER 1-2 / 3-5 / 34-41 Afgerond
za 18/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2110 T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 18/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2023 T.C. WAREGEM GAVER 3-0 / 6-0 / 37-17 Afgerond
za 25/05/2019 2021 T.C. YPER 2053 T.C. KORTEMARK A 0-3 / 1-6 / 22-40 Afgerond
za 25/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-3 / 1-6 / 25-40 Afgerond
za 01/06/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2110 T.C. BOSTERHOUT 2-1 / 4-3 / 42-38 Afgerond
za 01/06/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2021 T.C. YPER 2-1 / 5-2 / 42-25 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde