Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U13
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2023 T.C. WAREGEM GAVER 1-2 / 4-4 / 44-45 Afgerond
za 27/04/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2021 T.C. YPER 2-1 / 4-3 / 34-36 Afgerond
za 27/04/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2040 T.C. OLYMPOS 2-1 / 4-2 / 31-19 Afgerond
za 04/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 04/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2040 T.C. OLYMPOS 2-1 / 4-2 / 26-21 Afgerond
za 04/05/2019 2021 T.C. YPER 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 1-2 / 2-4 / 22-29 Afgerond
za 11/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2023 T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 11/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 1-2 / 2-4 / 17-24 Afgerond
za 11/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2021 T.C. YPER 3-0 / 6-0 / 37-15 Afgerond
za 18/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2040 T.C. OLYMPOS 1-2 / 3-5 / 25-43 Afgerond
za 18/05/2019 2021 T.C. YPER 2023 T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
za 18/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 1-2 / 2-4 / 18-29 Afgerond
za 25/05/2019 2021 T.C. YPER 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 1-2 / 2-5 / 28-39 Afgerond
za 25/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2023 T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 25/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2147 T.C. LOGAN A 2027 K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 27/04/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 27/04/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2007 T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
za 04/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2147 T.C. LOGAN A 2-1 / 4-2 / 34-19 Afgerond
za 04/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2007 T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 04/05/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 2120 T.C. SMASH OEDELEM 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 11/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2027 K.G. WITTE BEER 1-2 / 3-4 / 27-36 Afgerond
za 11/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2147 T.C. LOGAN A 1-2 / 3-4 / 37-39 Afgerond
za 11/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 37-10 Afgerond
za 18/05/2019 2147 T.C. LOGAN A 2007 T.C. VIJVERHOF 1-2 / 2-4 / 16-32 Afgerond
za 18/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 18/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-0 / 6-1 / 42-23 Afgerond
za 25/05/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 2147 T.C. LOGAN A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 25/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2027 K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 25/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2100 T.C. ORSCAMP 1-2 / 2-4 / 30-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2050 TC RUMBEKE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 3-0 / 6-1 / 40-16 Afgerond
za 27/04/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2011 K.T.G. HOUTLAND 2-1 / 5-3 / 42-33 Afgerond
za 04/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 0-3 / 1-6 / 11-41 Afgerond
za 04/05/2019 2147 T.C. LOGAN B 2050 TC RUMBEKE A 2-1 / 5-3 / 43-34 Afgerond
za 11/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2147 T.C. LOGAN B 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 11/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2011 K.T.G. HOUTLAND 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 18/05/2019 2050 TC RUMBEKE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 18/05/2019 2147 T.C. LOGAN B 2011 K.T.G. HOUTLAND 0-3 / 1-6 / 26-41 Afgerond
za 25/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2147 T.C. LOGAN B 2-1 / 4-2 / 25-20 Afgerond
za 25/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2050 TC RUMBEKE A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2157 T.C. DE MOTE 2050 TC RUMBEKE B 0-3 / 0-6 / 15-36 Afgerond
za 27/04/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 1-2 / 2-4 / 22-33 Afgerond
za 04/05/2019 2050 TC RUMBEKE B 2110 T.C. BOSTERHOUT 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 04/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2157 T.C. DE MOTE 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 11/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2186 T.C. DE KODDAERT 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 11/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2050 TC RUMBEKE B 0-3 / 1-6 / 26-44 Afgerond
za 18/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2110 T.C. BOSTERHOUT 1-2 / 2-4 / 20-29 Afgerond
za 18/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 25/05/2019 2050 TC RUMBEKE B 2186 T.C. DE KODDAERT 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 25/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2157 T.C. DE MOTE 2-1 / 5-3 / 45-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 1-2 / 3-4 / 26-35 Afgerond
za 27/04/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2065 T.C. TIP-TOP 1-2 / 2-4 / 27-29 Afgerond
za 04/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2-1 / 4-2 / 27-20 Afgerond
za 04/05/2019 2182 TC DE MAENE 2090 T.C. KOKSIJDE 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 11/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2182 TC DE MAENE 1-2 / 2-4 / 16-28 Afgerond
za 11/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 1-2 / 2-4 / 25-31 Afgerond
za 18/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2-1 / 4-3 / 32-36 Afgerond
za 18/05/2019 2182 TC DE MAENE 2065 T.C. TIP-TOP 2-1 / 4-2 / 32-24 Afgerond
za 25/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2182 TC DE MAENE 2-1 / 4-2 / 26-18 Afgerond
za 25/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP 2090 T.C. KOKSIJDE 0-3 / 2-6 / 36-48 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde