Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U13
  • Afdeling: 3 (2 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2021 T.C. YPER 2023 T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 27/04/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 1-2 / 2-4 / 16-30 Afgerond
za 04/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2186 T.C. DE KODDAERT 3-0 / 6-1 / 40-21 Afgerond
za 04/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2021 T.C. YPER 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
za 11/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2053 T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 11/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2-1 / 4-2 / 26-24 Afgerond
za 18/05/2019 2021 T.C. YPER 2186 T.C. DE KODDAERT 2-1 / 4-2 / 29-15 Afgerond
za 18/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 3-0 / 6-1 / 39-25 Afgerond
za 25/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2053 T.C. KORTEMARK 1-2 / 2-4 / 21-25 Afgerond
za 25/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2021 T.C. YPER 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2090 T.C. KOKSIJDE 0-3 / 1-6 / 22-39 Afgerond
za 27/04/2019 2192 T.C. PARC ASTRID 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2-1 / 4-3 / 32-25 Afgerond
za 04/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2192 T.C. PARC ASTRID 3-0 / 6-0 / 38-17 Afgerond
za 04/05/2019 2185 T.C. AQUILA A 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 11/05/2019 2192 T.C. PARC ASTRID 2185 T.C. AQUILA A 1-2 / 3-4 / 27-32 Afgerond
za 11/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2090 T.C. KOKSIJDE 0-3 / 2-6 / 23-43 Afgerond
za 18/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2192 T.C. PARC ASTRID 2-1 / 4-2 / 35-30 Afgerond
za 18/05/2019 2185 T.C. AQUILA A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 1-2 / 3-4 / 31-33 Afgerond
za 25/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2185 T.C. AQUILA A 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 25/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2086 T.C. ZEDELGEM 2007 T.C. VIJVERHOF 2-1 / 5-2 / 34-22 Afgerond
za 27/04/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2185 T.C. AQUILA B 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 04/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2027 K.G. WITTE BEER 1-2 / 3-5 / 37-45 Afgerond
za 04/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2086 T.C. ZEDELGEM 1-2 / 2-4 / 18-26 Afgerond
za 11/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2008 T.C. DUINBERGEN 2-1 / 4-4 / 36-42 Afgerond
za 11/05/2019 2185 T.C. AQUILA B 2007 T.C. VIJVERHOF 1-2 / 2-4 / 15-31 Afgerond
za 18/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM 2027 K.G. WITTE BEER 2-1 / 4-3 / 34-30 Afgerond
za 18/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2185 T.C. AQUILA B 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 25/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2008 T.C. DUINBERGEN 2-1 / 4-2 / 26-26 Afgerond
za 25/05/2019 2185 T.C. AQUILA B 2086 T.C. ZEDELGEM 0-3 / 1-6 / 16-39 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde