Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U11
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2121 T.C. VICHTE 2023 T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 24/04/2019 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 1-2 / 2-4 / 12-20 Afgerond
wo 01/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2005 TENNISCLUB AVELGEM 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 01/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2121 T.C. VICHTE 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 08/05/2019 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2023 T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 1-6 / 14-26 Afgerond
wo 15/05/2019 2121 T.C. VICHTE 2005 TENNISCLUB AVELGEM 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2-1 / 4-2 / 17-9 Afgerond
wo 22/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 22/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2121 T.C. VICHTE 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2157 T.C. DE MOTE 2086 T.C. ZEDELGEM 1-2 / 3-5 / 22-26 Afgerond
wo 24/04/2019 2186 T.C. DE KODDAERT B 2038 KTC ISIS 3-0 / 6-0 / 24-12 Afgerond
wo 01/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM 2186 T.C. DE KODDAERT B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2157 T.C. DE MOTE 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 08/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT B 2110 T.C. BOSTERHOUT A 3-0 / 6-1 / 26-9 Afgerond
wo 08/05/2019 2038 KTC ISIS 2086 T.C. ZEDELGEM 2-1 / 5-3 / 26-21 Afgerond
wo 15/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2186 T.C. DE KODDAERT B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2038 KTC ISIS 1-2 / 2-4 / 17-18 Afgerond
wo 22/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM 2110 T.C. BOSTERHOUT A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2038 KTC ISIS 2157 T.C. DE MOTE 3-0 / 6-1 / 27-13 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2147 T.C. LOGAN 2-1 / 5-3 / 28-18 Afgerond
wo 24/04/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2053 T.C. KORTEMARK 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 01/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2186 T.C. DE KODDAERT A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2-1 / 4-4 / 21-25 Afgerond
wo 08/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2100 T.C. ORSCAMP 2-1 / 5-2 / 26-12 Afgerond
wo 08/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2147 T.C. LOGAN 3-0 / 6-1 / 26-17 Afgerond
wo 15/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2186 T.C. DE KODDAERT A 1-2 / 2-4 / 15-22 Afgerond
wo 15/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2053 T.C. KORTEMARK 1-2 / 3-4 / 21-21 Afgerond
wo 22/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2100 T.C. ORSCAMP 1-2 / 2-5 / 17-21 Afgerond
wo 22/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2-1 / 4-4 / 26-23 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2192 T.C. PARC ASTRID 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 24/04/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2-1 / 4-3 / 19-19 Afgerond
wo 01/05/2019 2192 T.C. PARC ASTRID 2007 T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2027 K.G. WITTE BEER 1-2 / 3-4 / 18-20 Afgerond
wo 08/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2008 T.C. DUINBERGEN 2-1 / 5-2 / 24-13 Afgerond
wo 08/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2192 T.C. PARC ASTRID 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 15/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2007 T.C. VIJVERHOF 0-3 / 1-6 / 15-25 Afgerond
wo 15/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2120 T.C. SMASH OEDELEM 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2192 T.C. PARC ASTRID 2008 T.C. DUINBERGEN 1-2 / 3-4 / 16-18 Afgerond
wo 22/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2027 K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-1 / 26-9 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2065 T.C. TIP-TOP 2013 OSTEND TENNIS CLUB 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 24/04/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2066 T.C. MIDDELKERKE 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 3-0 / 6-1 / 26-7 Afgerond
wo 01/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2065 T.C. TIP-TOP 3-0 / 6-1 / 27-15 Afgerond
wo 08/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 0-3 / 2-6 / 15-30 Afgerond
wo 08/05/2019 2066 T.C. MIDDELKERKE 2013 OSTEND TENNIS CLUB 1-2 / 2-5 / 12-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2066 T.C. MIDDELKERKE 0-3 / 1-6 / 12-26 Afgerond
wo 22/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 22/05/2019 2066 T.C. MIDDELKERKE 2065 T.C. TIP-TOP 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde