Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U11
  • Afdeling: 3 (2 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2186 T.C. DE KODDAERT B 2186 T.C. DE KODDAERT A 1-2 / 3-4 / 20-21 Afgerond
wo 24/04/2019 2021 T.C. YPER 2027 K.G. WITTE BEER 1-2 / 3-4 / 19-18 Afgerond
wo 24/04/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2157 T.C. DE MOTE 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 24/04/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2050 TC RUMBEKE 0-3 / 0-6 / 0-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 01/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2021 T.C. YPER 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 01/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2053 T.C. KORTEMARK 1-2 / 2-4 / 12-20 Afgerond
wo 01/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2040 T.C. OLYMPOS 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
wo 01/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2186 T.C. DE KODDAERT B 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT B 2040 T.C. OLYMPOS 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
wo 08/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2157 T.C. DE MOTE 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 08/05/2019 2021 T.C. YPER 2053 T.C. KORTEMARK 0-3 / 2-6 / 17-26 Afgerond
wo 08/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2050 TC RUMBEKE 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 15/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT B 2021 T.C. YPER 2-1 / 4-2 / 16-11 Afgerond
wo 15/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2040 T.C. OLYMPOS 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
wo 15/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2050 TC RUMBEKE 3-0 / 6-0 / 24-11 Afgerond
wo 15/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2053 T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2186 T.C. DE KODDAERT B 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 22/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2027 K.G. WITTE BEER 1-2 / 4-5 / 20-26 Afgerond
wo 22/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2034 T.C. BRUGHIA 0-3 / 0-6 / 0-24 Niet aangevangen
wo 22/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2186 T.C. DE KODDAERT A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 29/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2034 T.C. BRUGHIA 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 29/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2186 T.C. DE KODDAERT B 0-3 / 1-6 / 14-26 Afgerond
wo 29/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2021 T.C. YPER 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 29/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2053 T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 05/06/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2186 T.C. DE KODDAERT A 1-2 / 3-5 / 16-29 Afgerond
wo 05/06/2019 2157 T.C. DE MOTE 2034 T.C. BRUGHIA 2-1 / 5-3 / 24-22 Afgerond
wo 05/06/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2021 T.C. YPER 0-3 / 0-6 / 0-24 Niet aangevangen
wo 05/06/2019 2050 TC RUMBEKE 2186 T.C. DE KODDAERT B 0-3 / 1-6 / 8-25 Afgerond
wo 12/06/2019 2186 T.C. DE KODDAERT B 2157 T.C. DE MOTE 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 12/06/2019 2021 T.C. YPER 2050 TC RUMBEKE 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
wo 12/06/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2040 T.C. OLYMPOS 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
wo 12/06/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2027 K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 11-24 Afgerond
wo 19/06/2019 2021 T.C. YPER 2034 T.C. BRUGHIA 2-1 / 4-3 / 22-19 Afgerond
wo 19/06/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2186 T.C. DE KODDAERT A 3-0 / 6-2 / 26-19 Afgerond
wo 19/06/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2027 K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 0-24 Niet aangevangen
wo 19/06/2019 2050 TC RUMBEKE 2157 T.C. DE MOTE 1-2 / 2-4 / 12-18 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde