Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: U09
  • Afdeling: 3 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2056 T.C. ALEXANDER A 2-1 / 4-3 / 20-19 Afgerond
wo 24/04/2019 2050 TC RUMBEKE A 2038 KTC ISIS B 1-2 / 2-4 / 9-18 Afgerond
wo 24/04/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 1-6 / 9-27 Afgerond
wo 01/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2050 TC RUMBEKE A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 01/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER A 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2038 KTC ISIS B 2110 T.C. BOSTERHOUT 0-3 / 2-6 / 19-27 Afgerond
wo 08/05/2019 2050 TC RUMBEKE A 2056 T.C. ALEXANDER A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2040 T.C. OLYMPOS 1-2 / 2-4 / 12-21 Afgerond
wo 08/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2038 KTC ISIS B 3-0 / 6-1 / 27-7 Afgerond
wo 15/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER A 2038 KTC ISIS B 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2050 TC RUMBEKE A 2110 T.C. BOSTERHOUT 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2038 KTC ISIS B 2040 T.C. OLYMPOS 1-2 / 2-5 / 16-26 Afgerond
wo 22/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2056 T.C. ALEXANDER A 0-3 / 1-6 / 10-26 Afgerond
wo 22/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2050 TC RUMBEKE A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2038 KTC ISIS A 2056 T.C. ALEXANDER B 2-1 / 4-2 / 16-14 Afgerond
wo 24/04/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 0-3 / 2-6 / 19-27 Afgerond
wo 24/04/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2050 TC RUMBEKE B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2038 KTC ISIS A 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 1-2 / 3-4 / 17-20 Afgerond
wo 01/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER B 2050 TC RUMBEKE B 0-3 / 1-6 / 15-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 08/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2056 T.C. ALEXANDER B 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 08/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2038 KTC ISIS A 1-2 / 3-4 / 24-20 Afgerond
wo 08/05/2019 2050 TC RUMBEKE B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2038 KTC ISIS A 2050 TC RUMBEKE B 1-2 / 2-4 / 9-21 Afgerond
wo 15/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 0-3 / 1-6 / 13-27 Afgerond
wo 15/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 22/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2038 KTC ISIS A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 22/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2056 T.C. ALEXANDER B 1-2 / 3-4 / 15-18 Afgerond
wo 22/05/2019 2050 TC RUMBEKE B 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 1-2 / 3-5 / 21-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2005 TENNISCLUB AVELGEM 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 24/04/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2121 T.C. VICHTE 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 24/04/2019 2056 T.C. ALEXANDER C 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2-1 / 5-2 / 25-15 Afgerond
wo 01/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2-1 / 4-3 / 19-18 Afgerond
wo 01/05/2019 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2121 T.C. VICHTE 2056 T.C. ALEXANDER C 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2005 TENNISCLUB AVELGEM 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 08/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER C 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2121 T.C. VICHTE 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 15/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2-1 / 5-2 / 24-15 Afgerond
wo 15/05/2019 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2121 T.C. VICHTE 2-1 / 5-2 / 23-16 Afgerond
wo 15/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2056 T.C. ALEXANDER C 2-1 / 4-2 / 17-12 Afgerond
wo 22/05/2019 2121 T.C. VICHTE 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER C 2005 TENNISCLUB AVELGEM 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 22/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE C 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 0-3 / 1-6 / 8-26 Afgerond
wo 24/04/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2065 T.C. TIP-TOP B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 24/04/2019 2029 KTC ISSERA A 2182 TC DE MAENE 3-0 / 6-0 / 24-11 Afgerond
wo 01/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE C 2090 T.C. KOKSIJDE 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2182 TC DE MAENE 2-1 / 4-2 / 20-8 Afgerond
wo 01/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP B 2029 KTC ISSERA A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 08/05/2019 2029 KTC ISSERA A 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE C 2-1 / 5-3 / 26-20 Afgerond
wo 08/05/2019 2182 TC DE MAENE 2065 T.C. TIP-TOP B 3-0 / 6-1 / 26-8 Afgerond
wo 15/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE C 2182 TC DE MAENE 3-0 / 6-2 / 30-19 Afgerond
wo 15/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2065 T.C. TIP-TOP B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 15/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2029 KTC ISSERA A 2-1 / 4-2 / 16-11 Afgerond
wo 22/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP B 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE C 1-2 / 3-4 / 17-19 Afgerond
wo 22/05/2019 2029 KTC ISSERA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2-1 / 4-3 / 20-16 Afgerond
wo 22/05/2019 2182 TC DE MAENE 2090 T.C. KOKSIJDE 0-3 / 1-6 / 6-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2066 T.C. MIDDELKERKE 1-2 / 2-5 / 11-22 Afgerond
wo 24/04/2019 2029 KTC ISSERA B 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 3-0 / 6-1 / 24-10 Afgerond
wo 24/04/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2065 T.C. TIP-TOP A 1-2 / 2-4 / 14-22 Afgerond
wo 01/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2029 KTC ISSERA B 1-2 / 2-4 / 16-18 Afgerond
wo 01/05/2019 2066 T.C. MIDDELKERKE 2065 T.C. TIP-TOP A 2-1 / 4-2 / 21-13 Afgerond
wo 01/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 1-2 / 2-4 / 15-21 Afgerond
wo 08/05/2019 2029 KTC ISSERA B 2066 T.C. MIDDELKERKE 0-3 / 0-6 / 11-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP A 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 2-1 / 4-2 / 20-15 Afgerond
wo 15/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2065 T.C. TIP-TOP A 2-1 / 5-3 / 26-17 Afgerond
wo 15/05/2019 2066 T.C. MIDDELKERKE 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 3-0 / 6-1 / 26-9 Afgerond
wo 15/05/2019 2029 KTC ISSERA B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 22/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2066 T.C. MIDDELKERKE 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP A 2029 KTC ISSERA B 2-1 / 4-3 / 21-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2029 KTC ISSERA C 1-2 / 3-5 / 19-26 Afgerond
wo 24/04/2019 2160 T.C. TER STRAETEN A 2186 T.C. DE KODDAERT 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 24/04/2019 2157 T.C. DE MOTE 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 1-2 / 2-4 / 9-21 Afgerond
wo 01/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2160 T.C. TER STRAETEN A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2029 KTC ISSERA C 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 1-2 / 2-4 / 10-16 Afgerond
wo 01/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2157 T.C. DE MOTE 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 08/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN A 2029 KTC ISSERA C 1-2 / 3-4 / 18-17 Afgerond
wo 08/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-3 / 1-6 / 14-26 Afgerond
wo 08/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 2186 T.C. DE KODDAERT 1-2 / 2-5 / 10-23 Afgerond
wo 15/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2029 KTC ISSERA C 2186 T.C. DE KODDAERT 0-3 / 1-6 / 12-27 Afgerond
wo 15/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN A 2157 T.C. DE MOTE 2-1 / 5-2 / 23-15 Afgerond
wo 22/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 22/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2029 KTC ISSERA C 3-0 / 6-1 / 25-12 Afgerond
wo 22/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 2160 T.C. TER STRAETEN A 2-1 / 4-3 / 24-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2011 K.T.G. HOUTLAND A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 24/04/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2192 T.C. PARC ASTRID 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 24/04/2019 2050 TC RUMBEKE C 2160 T.C. TER STRAETEN C 2-1 / 4-2 / 17-13 Afgerond
wo 01/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2031 T.C. ST-MICHIELS 1-2 / 2-4 / 13-16 Afgerond
wo 01/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2160 T.C. TER STRAETEN C 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 01/05/2019 2192 T.C. PARC ASTRID 2050 TC RUMBEKE C 2-1 / 4-3 / 20-16 Afgerond
wo 08/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2011 K.T.G. HOUTLAND A 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2050 TC RUMBEKE C 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 08/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN C 2192 T.C. PARC ASTRID 1-2 / 2-5 / 13-25 Afgerond
wo 15/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2160 T.C. TER STRAETEN C 1-2 / 2-5 / 11-26 Afgerond
wo 15/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2192 T.C. PARC ASTRID 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 15/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2050 TC RUMBEKE C 2-1 / 4-2 / 16-10 Afgerond
wo 22/05/2019 2192 T.C. PARC ASTRID 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2-1 / 4-2 / 19-8 Afgerond
wo 22/05/2019 2050 TC RUMBEKE C 2011 K.T.G. HOUTLAND A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN C 2031 T.C. ST-MICHIELS 1-2 / 2-4 / 13-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2008 T.C. DUINBERGEN C 2053 T.C. KORTEMARK B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 24/04/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2160 T.C. TER STRAETEN B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 24/04/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2-1 / 4-4 / 22-27 Afgerond
wo 01/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN C 2034 T.C. BRUGHIA A 2-1 / 5-2 / 24-15 Afgerond
wo 01/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK B 2011 K.T.G. HOUTLAND B 1-2 / 2-4 / 11-21 Afgerond
wo 01/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN B 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2-1 / 4-2 / 17-13 Afgerond
wo 08/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2053 T.C. KORTEMARK B 0-3 / 1-6 / 14-25 Afgerond
wo 08/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2008 T.C. DUINBERGEN C 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 08/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2160 T.C. TER STRAETEN B 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 15/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN C 2011 K.T.G. HOUTLAND B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK B 2160 T.C. TER STRAETEN B 2-1 / 5-2 / 26-20 Afgerond
wo 15/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2001 T.C. BLANKENBERGE A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN B 2008 T.C. DUINBERGEN C 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 22/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2053 T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 22/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2034 T.C. BRUGHIA A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2008 T.C. DUINBERGEN B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 24/04/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2001 T.C. BLANKENBERGE B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 24/04/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND C 2027 K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 01/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2034 T.C. BRUGHIA B 3-0 / 6-1 / 25-17 Afgerond
wo 01/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2027 K.G. WITTE BEER 1-2 / 2-4 / 11-20 Afgerond
wo 01/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2011 K.T.G. HOUTLAND C 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2008 T.C. DUINBERGEN B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 08/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND C 2053 T.C. KORTEMARK A 1-2 / 3-4 / 20-22 Afgerond
wo 08/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2-1 / 4-2 / 20-14 Afgerond
wo 15/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2027 K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2001 T.C. BLANKENBERGE B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2011 K.T.G. HOUTLAND C 1-2 / 2-4 / 10-18 Afgerond
wo 22/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2053 T.C. KORTEMARK A 0-3 / 1-6 / 16-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND C 2008 T.C. DUINBERGEN B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 22/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2034 T.C. BRUGHIA B 2-1 / 5-2 / 25-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2007 T.C. VIJVERHOF 0-3 / 1-6 / 14-27 Afgerond
wo 24/04/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 24/04/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2034 T.C. BRUGHIA C 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2100 T.C. ORSCAMP 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2034 T.C. BRUGHIA C 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2008 T.C. DUINBERGEN A 1-2 / 3-4 / 21-21 Afgerond
wo 08/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2007 T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 08/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2132 CENTER COURT RUISELEDE 0-3 / 1-6 / 13-25 Afgerond
wo 08/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA C 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 15/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2034 T.C. BRUGHIA C 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-0 / 6-2 / 28-21 Afgerond
wo 15/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2008 T.C. DUINBERGEN A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 22/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2-1 / 4-3 / 22-19 Afgerond
wo 22/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2007 T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA C 2100 T.C. ORSCAMP 2-1 / 4-2 / 17-13 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde