Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U11
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2175 T.C. FINLANDIA 2050 TC RUMBEKE A 2-1 / 4-3 / 20-18 Afgerond
wo 24/04/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 0-3 / 1-6 / 9-24 Afgerond
wo 24/04/2019 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2175 T.C. FINLANDIA 2190 TC DE WATERTOREN 3-0 / 6-1 / 27-14 Afgerond
wo 01/05/2019 2050 TC RUMBEKE A 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2-1 / 4-4 / 24-23 Afgerond
wo 01/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2005 TENNISCLUB AVELGEM 3-0 / 6-1 / 26-12 Afgerond
wo 08/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2050 TC RUMBEKE A 0-3 / 0-6 / 11-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2175 T.C. FINLANDIA 1-2 / 2-5 / 14-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 1-2 / 2-5 / 17-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2175 T.C. FINLANDIA 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 2-6 / 21-28 Afgerond
wo 15/05/2019 2050 TC RUMBEKE A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2-1 / 5-3 / 26-19 Afgerond
wo 15/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2-1 / 4-3 / 18-15 Afgerond
wo 22/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2175 T.C. FINLANDIA 1-2 / 3-4 / 21-20 Afgerond
wo 22/05/2019 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2050 TC RUMBEKE A 0-3 / 1-6 / 16-25 Afgerond
wo 22/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2190 TC DE WATERTOREN 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2-1 / 4-2 / 19-17 Afgerond
wo 24/04/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2050 TC RUMBEKE B 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 24/04/2019 2038 KTC ISIS 2040 T.C. OLYMPOS A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
wo 01/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2040 T.C. OLYMPOS A 0-3 / 1-6 / 7-27 Afgerond
wo 01/05/2019 2050 TC RUMBEKE B 2038 KTC ISIS 1-2 / 2-4 / 14-18 Afgerond
wo 08/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 08/05/2019 2038 KTC ISIS 2056 T.C. ALEXANDER 1-2 / 2-5 / 13-21 Afgerond
wo 08/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS A 2050 TC RUMBEKE B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 15/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2040 T.C. OLYMPOS A 1-2 / 2-4 / 10-19 Afgerond
wo 15/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2050 TC RUMBEKE B 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 15/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2038 KTC ISIS 3-0 / 6-1 / 27-16 Afgerond
wo 22/05/2019 2050 TC RUMBEKE B 2056 T.C. ALEXANDER 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2038 KTC ISIS 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 1-2 / 2-5 / 18-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2050 TC RUMBEKE C 1-2 / 2-4 / 14-17 Afgerond
wo 24/04/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB C 2110 T.C. BOSTERHOUT 2-1 / 4-3 / 20-17 Afgerond
wo 24/04/2019 2040 T.C. OLYMPOS B 2157 T.C. DE MOTE B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 01/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB C 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2050 TC RUMBEKE C 2157 T.C. DE MOTE B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 01/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2040 T.C. OLYMPOS B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB C 2050 TC RUMBEKE C 3-0 / 6-1 / 26-13 Afgerond
wo 08/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-0 / 6-1 / 26-11 Afgerond
wo 08/05/2019 2157 T.C. DE MOTE B 2110 T.C. BOSTERHOUT 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2157 T.C. DE MOTE B 2-1 / 4-2 / 21-9 Afgerond
wo 15/05/2019 2050 TC RUMBEKE C 2110 T.C. BOSTERHOUT 0-3 / 0-6 / 13-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB C 2040 T.C. OLYMPOS B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 1-2 / 3-4 / 15-20 Afgerond
wo 22/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS B 2050 TC RUMBEKE C 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 22/05/2019 2157 T.C. DE MOTE B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB C 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2182 TC DE MAENE C 2157 T.C. DE MOTE A 1-2 / 2-5 / 16-23 Afgerond
wo 24/04/2019 2065 T.C. TIP-TOP 2090 T.C. KOKSIJDE 2-1 / 4-2 / 18-10 Afgerond
wo 24/04/2019 2053 T.C. KORTEMARK B 2029 KTC ISSERA A 1-2 / 3-4 / 16-21 Afgerond
wo 01/05/2019 2182 TC DE MAENE C 2065 T.C. TIP-TOP 2-1 / 4-2 / 22-20 Afgerond
wo 01/05/2019 2157 T.C. DE MOTE A 2029 KTC ISSERA A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2053 T.C. KORTEMARK B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP 2157 T.C. DE MOTE A 1-2 / 2-4 / 15-18 Afgerond
wo 08/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK B 2182 TC DE MAENE C 2-1 / 5-2 / 23-11 Afgerond
wo 08/05/2019 2029 KTC ISSERA A 2090 T.C. KOKSIJDE 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 15/05/2019 2182 TC DE MAENE C 2029 KTC ISSERA A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2157 T.C. DE MOTE A 2090 T.C. KOKSIJDE 1-2 / 3-4 / 23-20 Afgerond
wo 15/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP 2053 T.C. KORTEMARK B 0-3 / 1-6 / 15-26 Afgerond
wo 22/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2182 TC DE MAENE C 1-2 / 2-4 / 17-21 Afgerond
wo 22/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK B 2157 T.C. DE MOTE A 3-0 / 6-1 / 25-14 Afgerond
wo 22/05/2019 2029 KTC ISSERA A 2065 T.C. TIP-TOP 2-1 / 5-3 / 28-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2053 T.C. KORTEMARK C 2182 TC DE MAENE B 1-2 / 2-4 / 15-19 Afgerond
wo 24/04/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2029 KTC ISSERA B 1-2 / 2-5 / 14-22 Afgerond
wo 24/04/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2-1 / 4-2 / 18-9 Afgerond
wo 01/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK C 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-0 / 6-1 / 25-15 Afgerond
wo 01/05/2019 2182 TC DE MAENE B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2-1 / 4-2 / 17-13 Afgerond
wo 01/05/2019 2029 KTC ISSERA B 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2182 TC DE MAENE B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2053 T.C. KORTEMARK C 1-2 / 3-4 / 17-22 Afgerond
wo 08/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2029 KTC ISSERA B 3-0 / 6-2 / 25-19 Afgerond
wo 15/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 1-2 / 3-4 / 23-19 Afgerond
wo 15/05/2019 2182 TC DE MAENE B 2029 KTC ISSERA B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 15/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 0-3 / 2-6 / 17-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2029 KTC ISSERA B 2053 T.C. KORTEMARK C 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
wo 22/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2182 TC DE MAENE B 2-1 / 5-3 / 24-19 Afgerond
wo 22/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-0 / 6-1 / 26-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2-1 / 4-2 / 20-11 Afgerond
wo 24/04/2019 2053 T.C. KORTEMARK D 2186 T.C. DE KODDAERT 0-3 / 1-6 / 12-26 Afgerond
wo 24/04/2019 2182 TC DE MAENE A 2147 T.C. LOGAN B 3-0 / 6-0 / 24-17 Afgerond
wo 01/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2053 T.C. KORTEMARK D 3-0 / 6-1 / 26-16 Afgerond
wo 01/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2147 T.C. LOGAN B 0-3 / 1-6 / 7-25 Afgerond
wo 01/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2182 TC DE MAENE A 0-3 / 0-6 / 13-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK D 2013 OSTEND TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 08/05/2019 2182 TC DE MAENE A 2031 T.C. ST-MICHIELS 2-1 / 4-3 / 20-19 Afgerond
wo 08/05/2019 2147 T.C. LOGAN B 2186 T.C. DE KODDAERT 2-1 / 5-2 / 24-17 Afgerond
wo 15/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2147 T.C. LOGAN B 1-2 / 2-5 / 16-25 Afgerond
wo 15/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2186 T.C. DE KODDAERT 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK D 2182 TC DE MAENE A 0-3 / 1-6 / 8-26 Afgerond
wo 22/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2031 T.C. ST-MICHIELS 2-1 / 5-2 / 25-18 Afgerond
wo 22/05/2019 2182 TC DE MAENE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 22/05/2019 2147 T.C. LOGAN B 2053 T.C. KORTEMARK D 2-1 / 4-2 / 18-9 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2007 T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 24/04/2019 2185 T.C. AQUILA 2100 T.C. ORSCAMP B 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 24/04/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2132 CENTER COURT RUISELEDE 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 01/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2185 T.C. AQUILA 0-3 / 1-6 / 13-27 Afgerond
wo 01/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2132 CENTER COURT RUISELEDE 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 01/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2034 T.C. BRUGHIA 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 08/05/2019 2185 T.C. AQUILA 2007 T.C. VIJVERHOF 0-3 / 1-6 / 7-25 Afgerond
wo 08/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 1-2 / 3-4 / 17-19 Afgerond
wo 08/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2100 T.C. ORSCAMP B 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2132 CENTER COURT RUISELEDE 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 15/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2100 T.C. ORSCAMP B 1-2 / 2-5 / 15-26 Afgerond
wo 15/05/2019 2185 T.C. AQUILA 2034 T.C. BRUGHIA 0-3 / 0-6 / 14-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 22/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2007 T.C. VIJVERHOF 1-2 / 3-4 / 20-21 Afgerond
wo 22/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2185 T.C. AQUILA 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2086 T.C. ZEDELGEM B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 24/04/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 3-0 / 6-1 / 25-7 Afgerond
wo 01/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM B 2008 T.C. DUINBERGEN A 3-0 / 6-1 / 25-9 Afgerond
wo 01/05/2019 2192 T.C. PARC ASTRID C 2160 T.C. TER STRAETEN 1-2 / 3-4 / 20-21 Afgerond
wo 08/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2192 T.C. PARC ASTRID C 0-3 / 1-6 / 13-25 Afgerond
wo 08/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2086 T.C. ZEDELGEM B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2008 T.C. DUINBERGEN A 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 15/05/2019 2192 T.C. PARC ASTRID C 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 22/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM B 2192 T.C. PARC ASTRID C 0-3 / 2-6 / 20-30 Afgerond
wo 22/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2160 T.C. TER STRAETEN 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2008 T.C. DUINBERGEN C 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 24/04/2019 2192 T.C. PARC ASTRID B 2100 T.C. ORSCAMP A 3-0 / 6-1 / 27-13 Afgerond
wo 01/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN C 2192 T.C. PARC ASTRID B 1-2 / 2-4 / 11-19 Afgerond
wo 01/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2192 T.C. PARC ASTRID B 2027 K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-2 / 29-21 Afgerond
wo 08/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP A 2008 T.C. DUINBERGEN C 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
wo 15/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2192 T.C. PARC ASTRID B 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 15/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2100 T.C. ORSCAMP A 3-0 / 6-1 / 27-5 Afgerond
wo 22/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN C 2027 K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP A 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2086 T.C. ZEDELGEM A 2008 T.C. DUINBERGEN B 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 24/04/2019 2192 T.C. PARC ASTRID A 2053 T.C. KORTEMARK A 3-0 / 6-1 / 26-14 Afgerond
wo 01/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2192 T.C. PARC ASTRID A 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2147 T.C. LOGAN A 2086 T.C. ZEDELGEM A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2192 T.C. PARC ASTRID A 2147 T.C. LOGAN A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 08/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2008 T.C. DUINBERGEN B 2-1 / 5-2 / 24-13 Afgerond
wo 15/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM A 2192 T.C. PARC ASTRID A 0-3 / 1-6 / 13-24 Afgerond
wo 15/05/2019 2147 T.C. LOGAN A 2053 T.C. KORTEMARK A 0-3 / 1-6 / 9-27 Afgerond
wo 22/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2147 T.C. LOGAN A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 22/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2086 T.C. ZEDELGEM A 2-1 / 4-3 / 21-21 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde