Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U11
  • Afdeling: 3 (2 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2021 T.C. YPER A 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 2-6 / 19-27 Afgerond
wo 24/04/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 01/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 01/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS B 2021 T.C. YPER A 3-0 / 6-2 / 28-22 Afgerond
wo 08/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2040 T.C. OLYMPOS B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 08/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 1-2 / 2-4 / 11-20 Afgerond
wo 22/05/2019 2021 T.C. YPER A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 22/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 29/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2040 T.C. OLYMPOS B 1-2 / 4-5 / 26-26 Afgerond
wo 29/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2021 T.C. YPER A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2021 T.C. YPER B 2040 T.C. OLYMPOS A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 24/04/2019 2038 KTC ISIS 2050 TC RUMBEKE 1-2 / 2-5 / 13-21 Afgerond
wo 01/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS A 2038 KTC ISIS 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 01/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2021 T.C. YPER B 3-0 / 6-1 / 24-13 Afgerond
wo 08/05/2019 2038 KTC ISIS 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 3-0 / 6-3 / 27-26 Afgerond
wo 08/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2040 T.C. OLYMPOS A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 22/05/2019 2021 T.C. YPER B 2038 KTC ISIS 1-2 / 2-5 / 15-26 Afgerond
wo 22/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2050 TC RUMBEKE 2-1 / 4-3 / 17-19 Afgerond
wo 29/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS A 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 29/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2021 T.C. YPER B 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2065 T.C. TIP-TOP 2029 KTC ISSERA 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 24/04/2019 2066 T.C. MIDDELKERKE 2147 T.C. LOGAN 0-3 / 0-6 / 0-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 01/05/2019 2029 KTC ISSERA 2066 T.C. MIDDELKERKE 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
wo 01/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2065 T.C. TIP-TOP 1-2 / 3-4 / 18-17 Afgerond
wo 08/05/2019 2066 T.C. MIDDELKERKE 2034 T.C. BRUGHIA A 0-3 / 0-6 / 0-24 Niet aangevangen
wo 08/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2029 KTC ISSERA 2-1 / 4-3 / 19-19 Afgerond
wo 22/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP 2066 T.C. MIDDELKERKE 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
wo 22/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2147 T.C. LOGAN 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 29/05/2019 2029 KTC ISSERA 2034 T.C. BRUGHIA A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 29/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2065 T.C. TIP-TOP 1-2 / 2-5 / 18-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2034 T.C. BRUGHIA B 1-2 / 2-4 / 12-20 Afgerond
wo 24/04/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2001 T.C. BLANKENBERGE 1-2 / 2-4 / 13-17 Afgerond
wo 01/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2186 T.C. DE KODDAERT 1-2 / 2-5 / 14-21 Afgerond
wo 01/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
wo 08/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2011 K.T.G. HOUTLAND 2-1 / 4-2 / 18-13 Afgerond
wo 08/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2034 T.C. BRUGHIA B 2-1 / 4-2 / 17-13 Afgerond
wo 22/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2186 T.C. DE KODDAERT 1-2 / 3-4 / 15-19 Afgerond
wo 22/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2001 T.C. BLANKENBERGE 0-3 / 1-6 / 9-26 Afgerond
wo 29/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2011 K.T.G. HOUTLAND 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 29/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 3-0 / 6-3 / 29-23 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde