Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DUBBEL HEREN 60
  • Afdeling: 3 (12 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 30/04/2019 8061 T.C. PAVINOM 8028 T.C. ORBIS 2-2 / 5-4 / 50-44 Afgerond
di 30/04/2019 8033 T.C. CHIWAWA 8143 T.C. FOR EVER 1-3 / 2-6 / 21-43 Afgerond
di 30/04/2019 8022 T.C. EEKLO 8050 T.C. 78 A 2-2 / 4-4 / 36-34 Afgerond
di 07/05/2019 8061 T.C. PAVINOM 8033 T.C. CHIWAWA 3-1 / 6-2 / 38-24 Afgerond
di 07/05/2019 8028 T.C. ORBIS 8050 T.C. 78 A 2-2 / 5-4 / 46-43 Afgerond
di 07/05/2019 8143 T.C. FOR EVER 8022 T.C. EEKLO 3-1 / 6-2 / 41-31 Afgerond
di 14/05/2019 8033 T.C. CHIWAWA 8028 T.C. ORBIS 1-3 / 3-7 / 33-57 Afgerond
di 14/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8061 T.C. PAVINOM 1-3 / 3-6 / 30-45 Afgerond
di 14/05/2019 8050 T.C. 78 A 8143 T.C. FOR EVER 2-2 / 5-4 / 43-40 Afgerond
di 21/05/2019 8061 T.C. PAVINOM 8050 T.C. 78 A 1-3 / 2-6 / 30-41 Afgerond
di 21/05/2019 8028 T.C. ORBIS 8143 T.C. FOR EVER 2-2 / 4-5 / 46-50 Afgerond
di 21/05/2019 8033 T.C. CHIWAWA 8022 T.C. EEKLO 2-2 / 5-5 / 46-52 Afgerond
di 28/05/2019 8143 T.C. FOR EVER 8061 T.C. PAVINOM 3-1 / 6-2 / 43-26 Afgerond
di 28/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8028 T.C. ORBIS 1-3 / 2-7 / 39-55 Afgerond
di 28/05/2019 8050 T.C. 78 A 8033 T.C. CHIWAWA 2-2 / 5-4 / 46-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 30/04/2019 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 8105 TC VELINA 3-1 / 6-2 / 38-16 Afgerond
di 30/04/2019 8070 T.C. EVERGEM B 8126 T.C. HOF TER BURST A 2-2 / 5-5 / 52-54 Afgerond
di 30/04/2019 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8098 T.C. LAEREVELD A 0-4 / 0-8 / 15-49 Afgerond
di 07/05/2019 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 8070 T.C. EVERGEM B 3-1 / 7-2 / 54-39 Afgerond
di 07/05/2019 8105 TC VELINA 8098 T.C. LAEREVELD A 0-4 / 0-8 / 18-49 Afgerond
di 07/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST A 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-1 / 6-3 / 48-39 Afgerond
di 14/05/2019 8070 T.C. EVERGEM B 8105 TC VELINA 3-1 / 6-2 / 44-32 Afgerond
di 14/05/2019 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 3-1 / 7-3 / 61-41 Afgerond
di 14/05/2019 8098 T.C. LAEREVELD A 8126 T.C. HOF TER BURST A 3-1 / 6-4 / 50-50 Afgerond
di 21/05/2019 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 8098 T.C. LAEREVELD A 0-4 / 2-8 / 37-57 Afgerond
di 21/05/2019 8105 TC VELINA 8126 T.C. HOF TER BURST A 1-3 / 2-7 / 31-51 Afgerond
di 21/05/2019 8070 T.C. EVERGEM B 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
di 28/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST A 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 4-0 / 8-0 / 50-21 Afgerond
di 28/05/2019 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8105 TC VELINA 3-1 / 7-2 / 52-31 Afgerond
di 28/05/2019 8098 T.C. LAEREVELD A 8070 T.C. EVERGEM B 3-1 / 7-2 / 49-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 30/04/2019 8098 T.C. LAEREVELD B 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 0-4 / 0-8 / 15-48 Afgerond
di 30/04/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM 8056 T.C. OUDENAARDE 3-1 / 6-3 / 43-30 Afgerond
di 30/04/2019 8093 T.C. RACSO 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 1-3 / 2-6 / 29-48 Afgerond
di 07/05/2019 8098 T.C. LAEREVELD B 8118 T.C. LOVENDEGEM 3-1 / 6-2 / 42-26 Afgerond
di 07/05/2019 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 4-0 / 8-0 / 49-18 Afgerond
di 07/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8093 T.C. RACSO 1-3 / 3-6 / 43-43 Afgerond
di 14/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 1-3 / 2-7 / 26-52 Afgerond
di 14/05/2019 8093 T.C. RACSO 8098 T.C. LAEREVELD B 2-2 / 4-4 / 36-36 Afgerond
di 14/05/2019 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8056 T.C. OUDENAARDE 4-0 / 8-1 / 49-28 Afgerond
di 21/05/2019 8098 T.C. LAEREVELD B 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 1-3 / 2-7 / 37-51 Afgerond
di 21/05/2019 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 8056 T.C. OUDENAARDE 4-0 / 8-0 / 48-10 Afgerond
di 21/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM 8093 T.C. RACSO 2-2 / 5-6 / 54-66 Afgerond
di 28/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8098 T.C. LAEREVELD B 3-1 / 6-3 / 50-40 Afgerond
di 28/05/2019 8093 T.C. RACSO 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 0-4 / 0-8 / 19-48 Afgerond
di 28/05/2019 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8118 T.C. LOVENDEGEM 4-0 / 8-0 / 48-13 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 30/04/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE B 1-3 / 3-6 / 36-44 Afgerond
di 30/04/2019 8052 T.C. NOBEL 8157 T.C. ZAFFELARE 4-0 / 8-0 / 50-20 Afgerond
di 30/04/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 0-4 / 0-8 / 15-48 Afgerond
di 07/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8052 T.C. NOBEL 2-2 / 5-5 / 46-52 Afgerond
di 07/05/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE B 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 4-0 / 8-1 / 53-21 Afgerond
di 07/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE 8065 T.C. WACHTEBEKE 3-1 / 7-2 / 49-30 Afgerond
di 14/05/2019 8052 T.C. NOBEL 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE B 2-2 / 4-5 / 41-42 Afgerond
di 14/05/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 0-4 / 1-8 / 37-54 Afgerond
di 14/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 8157 T.C. ZAFFELARE 3-1 / 7-2 / 51-35 Afgerond
di 21/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 3-1 / 7-2 / 53-28 Afgerond
di 21/05/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE B 8157 T.C. ZAFFELARE 4-0 / 8-0 / 48-6 Afgerond
di 21/05/2019 8052 T.C. NOBEL 8065 T.C. WACHTEBEKE 4-0 / 8-0 / 48-13 Afgerond
di 28/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 0-4 / 0-8 / 13-48 Afgerond
di 28/05/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE B 1-3 / 2-7 / 24-52 Afgerond
di 28/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 8052 T.C. NOBEL 2-2 / 4-4 / 32-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 30/04/2019 8050 T.C. 78 B 8045 T.C. BRAKEL 4-0 / 8-1 / 54-31 Afgerond
di 30/04/2019 8126 T.C. HOF TER BURST B 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 3-1 / 6-2 / 41-28 Afgerond
di 30/04/2019 8154 DE VALLEI 8101 DENDERTENNIS 4-0 / 8-0 / 49-19 Afgerond
di 07/05/2019 8050 T.C. 78 B 8126 T.C. HOF TER BURST B 0-4 / 2-8 / 40-60 Afgerond
di 07/05/2019 8045 T.C. BRAKEL 8101 DENDERTENNIS 3-1 / 6-3 / 48-26 Afgerond
di 07/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8154 DE VALLEI 2-2 / 5-5 / 51-45 Afgerond
di 14/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST B 8045 T.C. BRAKEL 3-1 / 7-3 / 57-39 Afgerond
di 14/05/2019 8154 DE VALLEI 8050 T.C. 78 B 4-0 / 8-0 / 48-12 Afgerond
di 14/05/2019 8101 DENDERTENNIS 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 0-4 / 1-8 / 28-54 Afgerond
di 21/05/2019 8050 T.C. 78 B 8101 DENDERTENNIS 3-1 / 7-2 / 51-31 Afgerond
di 21/05/2019 8045 T.C. BRAKEL 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 1-3 / 3-7 / 36-56 Afgerond
di 21/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST B 8154 DE VALLEI 3-1 / 7-2 / 50-35 Afgerond
di 28/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8050 T.C. 78 B 4-0 / 8-0 / 48-10 Afgerond
di 28/05/2019 8154 DE VALLEI 8045 T.C. BRAKEL 4-0 / 8-0 / 48-17 Afgerond
di 28/05/2019 8101 DENDERTENNIS 8126 T.C. HOF TER BURST B 1-3 / 2-7 / 28-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 30/04/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 8134 T.C. DEN BOS 3-1 / 6-2 / 45-23 Afgerond
di 30/04/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 1-3 / 3-7 / 39-57 Afgerond
di 30/04/2019 8082 T.C. DENDERLEEUW 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 2-2 / 6-5 / 58-52 Afgerond
di 07/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 8121 T.C. ZOTTEGEM 2-2 / 4-6 / 49-58 Afgerond
di 07/05/2019 8134 T.C. DEN BOS 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 4-0 / 8-3 / 62-54 Afgerond
di 07/05/2019 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8082 T.C. DENDERLEEUW 3-1 / 6-3 / 45-34 Afgerond
di 14/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8134 T.C. DEN BOS 3-1 / 7-3 / 59-39 Afgerond
di 14/05/2019 8082 T.C. DENDERLEEUW 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 2-2 / 4-5 / 39-47 Afgerond
di 14/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 2-2 / 5-4 / 45-49 Afgerond
di 21/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 3-1 / 6-3 / 46-32 Afgerond
di 21/05/2019 8134 T.C. DEN BOS 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 1-3 / 3-7 / 41-58 Afgerond
di 21/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8082 T.C. DENDERLEEUW 2-2 / 4-4 / 38-42 Afgerond
di 28/05/2019 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 2-2 / 4-4 / 30-33 Afgerond
di 28/05/2019 8082 T.C. DENDERLEEUW 8134 T.C. DEN BOS 2-2 / 6-4 / 54-45 Afgerond
di 28/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8121 T.C. ZOTTEGEM 2-2 / 4-5 / 36-45 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde