Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 45
  • Afdeling: 5 (12 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8094 BEVERSE T.C. 8083 G.T.C. GAVERE 3-3 / 6-6 / 50-50 Afgerond
za 27/04/2019 8033 T.C. CHIWAWA 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 2-4 / 5-8 / 45-64 Afgerond
za 27/04/2019 8102 T.C. HERZELE 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 1-5 / 3-10 / 46-70 Afgerond
za 04/05/2019 8094 BEVERSE T.C. 8033 T.C. CHIWAWA 3-3 / 7-6 / 60-50 Afgerond
za 04/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 1-5 / 2-11 / 42-71 Afgerond
za 04/05/2019 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8102 T.C. HERZELE 4-2 / 9-4 / 73-43 Afgerond
za 11/05/2019 8033 T.C. CHIWAWA 8083 G.T.C. GAVERE 6-0 / 12-1 / 81-42 Afgerond
za 11/05/2019 8102 T.C. HERZELE 8094 BEVERSE T.C. 5-1 / 10-4 / 70-42 Afgerond
za 11/05/2019 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 4-2 / 8-5 / 63-54 Afgerond
za 18/05/2019 8094 BEVERSE T.C. 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 4-2 / 8-4 / 60-43 Afgerond
za 18/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 2-4 / 4-9 / 48-64 Afgerond
za 18/05/2019 8033 T.C. CHIWAWA 8102 T.C. HERZELE 5-1 / 10-4 / 70-57 Afgerond
za 25/05/2019 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8094 BEVERSE T.C. 3-3 / 6-6 / 42-48 Afgerond
za 25/05/2019 8102 T.C. HERZELE 8083 G.T.C. GAVERE 4-2 / 10-4 / 77-53 Afgerond
za 25/05/2019 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8033 T.C. CHIWAWA 3-3 / 7-6 / 56-58 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8072 T.C. STEKENE 8118 T.C. LOVENDEGEM A 3-3 / 7-6 / 56-52 Afgerond
za 27/04/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 8140 T.C. BECKHAND 4-2 / 8-7 / 72-68 Afgerond
za 27/04/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-6 / 1-12 / 41-77 Afgerond
za 04/05/2019 8072 T.C. STEKENE 8057 T.C. MERELBEKE B 1-5 / 2-10 / 34-69 Afgerond
za 04/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-6 / 1-12 / 30-78 Afgerond
za 04/05/2019 8140 T.C. BECKHAND 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 6-0 / 12-0 / 73-21 Afgerond
za 11/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 8118 T.C. LOVENDEGEM A 5-1 / 11-2 / 76-47 Afgerond
za 11/05/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8072 T.C. STEKENE 3-3 / 6-7 / 51-69 Afgerond
za 11/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8140 T.C. BECKHAND 2-4 / 4-10 / 55-75 Afgerond
za 18/05/2019 8072 T.C. STEKENE 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 3-3 / 7-6 / 63-66 Afgerond
za 18/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8140 T.C. BECKHAND 0-6 / 0-12 / 19-72 Afgerond
za 18/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 6-0 / 12-0 / 73-21 Afgerond
za 25/05/2019 8140 T.C. BECKHAND 8072 T.C. STEKENE 5-1 / 10-2 / 67-30 Afgerond
za 25/05/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8118 T.C. LOVENDEGEM A 1-5 / 3-10 / 41-72 Afgerond
za 25/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8057 T.C. MERELBEKE B 2-4 / 5-8 / 54-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8042 T.C. VLASKIA 6-0 / 12-1 / 76-30 Afgerond
za 27/04/2019 8156 TC SPARTA 8043 T.C. ERTVELDE 1-5 / 2-10 / 31-68 Afgerond
za 27/04/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8034 T.C. REINAERT 4-2 / 10-6 / 81-73 Afgerond
za 04/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8156 TC SPARTA 5-1 / 10-3 / 70-46 Afgerond
za 04/05/2019 8042 T.C. VLASKIA 8034 T.C. REINAERT 1-5 / 4-11 / 58-80 Afgerond
za 04/05/2019 8043 T.C. ERTVELDE 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 5-1 / 10-2 / 65-40 Afgerond
za 11/05/2019 8156 TC SPARTA 8042 T.C. VLASKIA 3-3 / 6-7 / 54-55 Afgerond
za 11/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 2-4 / 7-10 / 82-93 Afgerond
za 11/05/2019 8034 T.C. REINAERT 8043 T.C. ERTVELDE 3-3 / 8-7 / 77-63 Afgerond
za 18/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8034 T.C. REINAERT 3-3 / 8-6 / 65-58 Afgerond
za 18/05/2019 8042 T.C. VLASKIA 8043 T.C. ERTVELDE 2-4 / 5-8 / 55-62 Afgerond
za 18/05/2019 8156 TC SPARTA 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 3-3 / 7-7 / 69-68 Afgerond
za 25/05/2019 8043 T.C. ERTVELDE 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 5-1 / 11-2 / 68-30 Afgerond
za 25/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8042 T.C. VLASKIA 6-0 / 12-1 / 76-39 Afgerond
za 25/05/2019 8034 T.C. REINAERT 8156 TC SPARTA 5-1 / 11-3 / 81-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8057 T.C. MERELBEKE A 8105 TC VELINA B 1-5 / 2-10 / 40-72 Afgerond
za 27/04/2019 8134 T.C. DEN BOS 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 6-0 / 12-0 / 72-28 Afgerond
za 04/05/2019 8105 TC VELINA B 8134 T.C. DEN BOS 5-1 / 11-4 / 78-52 Afgerond
za 04/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 8057 T.C. MERELBEKE A 0-6 / 2-12 / 59-82 Afgerond
za 11/05/2019 8134 T.C. DEN BOS 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 2-4 / 6-9 / 66-74 Afgerond
za 11/05/2019 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 8105 TC VELINA B 1-5 / 4-10 / 59-79 Afgerond
za 18/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE A 8134 T.C. DEN BOS 5-1 / 11-4 / 83-50 Afgerond
za 18/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 2-4 / 8-9 / 79-82 Afgerond
za 25/05/2019 8105 TC VELINA B 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 2-4 / 6-8 / 64-67 Afgerond
za 25/05/2019 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 8057 T.C. MERELBEKE A 2-4 / 5-9 / 61-77 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 5-1 / 10-4 / 75-45 Afgerond
za 27/04/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8078 T.C. VOS REINAERT 2-4 / 6-9 / 63-68 Afgerond
za 04/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 6-0 / 12-0 / 73-28 Afgerond
za 04/05/2019 8045 T.C. BRAKEL 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 3-3 / 7-8 / 62-77 Afgerond
za 11/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8045 T.C. BRAKEL 2-4 / 4-10 / 44-80 Afgerond
za 11/05/2019 8078 T.C. VOS REINAERT 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 3-3 / 9-6 / 86-62 Afgerond
za 18/05/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 4-2 / 10-5 / 84-55 Afgerond
za 18/05/2019 8045 T.C. BRAKEL 8078 T.C. VOS REINAERT 3-3 / 6-7 / 52-57 Afgerond
za 25/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8045 T.C. BRAKEL 2-4 / 6-8 / 60-70 Afgerond
za 25/05/2019 8078 T.C. VOS REINAERT 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 1-5 / 3-11 / 51-79 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8105 TC VELINA A 8118 T.C. LOVENDEGEM B 3-3 / 8-7 / 72-59 Afgerond
za 27/04/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. B 3-3 / 8-7 / 67-62 Afgerond
za 04/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 1-5 / 4-11 / 50-73 Afgerond
za 04/05/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8105 TC VELINA A 1-5 / 2-11 / 43-78 Afgerond
za 11/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 5-1 / 11-2 / 75-37 Afgerond
za 11/05/2019 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. B 8118 T.C. LOVENDEGEM B 1-5 / 4-10 / 58-68 Afgerond
za 18/05/2019 8105 TC VELINA A 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 5-1 / 11-4 / 82-47 Afgerond
za 18/05/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. B 5-1 / 10-4 / 78-59 Afgerond
za 25/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 5-1 / 10-3 / 71-43 Afgerond
za 25/05/2019 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. B 8105 TC VELINA A 2-4 / 5-9 / 58-74 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde