Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 5 (12 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8005 KON. DEINZE T.C. A 8064 T.C. SCHELDEDREEF 1-5 / 3-11 / 40-76 Afgerond
za 27/04/2019 8078 T.C. VOS REINAERT 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 1-5 / 2-10 / 37-64 Afgerond
za 27/04/2019 8066 T.C. TOBIAS 8118 T.C. LOVENDEGEM 6-0 / 12-2 / 85-50 Afgerond
za 04/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. A 8078 T.C. VOS REINAERT 5-1 / 10-4 / 73-58 Afgerond
za 04/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8118 T.C. LOVENDEGEM 6-0 / 12-2 / 79-40 Afgerond
za 04/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8066 T.C. TOBIAS 0-6 / 0-12 / 26-72 Afgerond
za 11/05/2019 8078 T.C. VOS REINAERT 8064 T.C. SCHELDEDREEF 0-6 / 0-12 / 23-74 Afgerond
za 11/05/2019 8066 T.C. TOBIAS 8005 KON. DEINZE T.C. A 4-2 / 10-5 / 83-65 Afgerond
za 11/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 3-3 / 6-6 / 51-57 Afgerond
za 18/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. A 8118 T.C. LOVENDEGEM 4-2 / 8-5 / 60-49 Afgerond
za 18/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 6-0 / 12-0 / 72-27 Afgerond
za 18/05/2019 8078 T.C. VOS REINAERT 8066 T.C. TOBIAS 0-6 / 0-12 / 36-74 Afgerond
za 25/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8005 KON. DEINZE T.C. A 4-2 / 8-4 / 61-46 Afgerond
za 25/05/2019 8066 T.C. TOBIAS 8064 T.C. SCHELDEDREEF 3-3 / 7-7 / 60-61 Afgerond
za 25/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM 8078 T.C. VOS REINAERT 6-0 / 12-0 / 75-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8136 T.C. TOPSPIN A 8164 T.C. 2001 2-4 / 5-8 / 51-59 Afgerond
za 27/04/2019 8061 T.C. PAVINOM A 8028 T.C. ORBIS 3-3 / 8-6 / 73-66 Afgerond
za 27/04/2019 8101 DENDERTENNIS 8083 G.T.C. GAVERE 3-3 / 8-6 / 64-57 Afgerond
za 04/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN A 8061 T.C. PAVINOM A 5-1 / 10-4 / 76-60 Afgerond
za 04/05/2019 8164 T.C. 2001 8083 G.T.C. GAVERE 3-3 / 8-6 / 72-56 Afgerond
za 04/05/2019 8028 T.C. ORBIS 8101 DENDERTENNIS 1-5 / 4-10 / 58-74 Afgerond
za 11/05/2019 8061 T.C. PAVINOM A 8164 T.C. 2001 4-2 / 8-4 / 63-49 Afgerond
za 11/05/2019 8101 DENDERTENNIS 8136 T.C. TOPSPIN A 3-3 / 8-7 / 78-64 Afgerond
za 11/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8028 T.C. ORBIS 2-4 / 4-8 / 50-55 Afgerond
za 18/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN A 8083 G.T.C. GAVERE 5-1 / 10-2 / 66-36 Afgerond
za 18/05/2019 8164 T.C. 2001 8028 T.C. ORBIS 3-3 / 7-8 / 70-77 Afgerond
za 18/05/2019 8061 T.C. PAVINOM A 8101 DENDERTENNIS 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
za 25/05/2019 8028 T.C. ORBIS 8136 T.C. TOPSPIN A 2-4 / 6-8 / 68-71 Afgerond
za 25/05/2019 8101 DENDERTENNIS 8164 T.C. 2001 3-3 / 6-6 / 53-49 Afgerond
za 25/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8061 T.C. PAVINOM A 3-3 / 7-6 / 60-50 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 1-5 / 3-10 / 32-69 Afgerond
za 27/04/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8126 T.C. HOF TER BURST 4-2 / 8-4 / 62-49 Afgerond
za 27/04/2019 8023 T.C. LIERDE 8076 T.C. 'T LOBBEKE 5-1 / 11-4 / 81-58 Afgerond
za 04/05/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 3-3 / 6-6 / 60-46 Afgerond
za 04/05/2019 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2-4 / 7-9 / 76-77 Afgerond
za 04/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 8023 T.C. LIERDE 0-6 / 2-12 / 42-82 Afgerond
za 11/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 5-1 / 10-4 / 71-52 Afgerond
za 11/05/2019 8023 T.C. LIERDE 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 4-2 / 8-5 / 66-49 Afgerond
za 11/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8126 T.C. HOF TER BURST 6-0 / 12-1 / 76-29 Afgerond
za 18/05/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2-4 / 5-9 / 54-76 Afgerond
za 18/05/2019 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8126 T.C. HOF TER BURST 6-0 / 12-1 / 78-28 Afgerond
za 18/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8023 T.C. LIERDE 2-4 / 5-9 / 48-70 Afgerond
za 25/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 1-5 / 2-10 / 37-70 Afgerond
za 25/05/2019 8023 T.C. LIERDE 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 4-2 / 9-5 / 66-53 Afgerond
za 25/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 4-2 / 10-4 / 79-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8022 T.C. EEKLO A 8034 T.C. REINAERT 5-1 / 11-3 / 77-42 Afgerond
za 27/04/2019 8033 T.C. CHIWAWA 8061 T.C. PAVINOM B 2-4 / 7-9 / 75-76 Afgerond
za 27/04/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8159 T.C. ELEVEN 1-5 / 3-11 / 48-76 Afgerond
za 04/05/2019 8022 T.C. EEKLO A 8033 T.C. CHIWAWA 4-2 / 9-4 / 72-63 Afgerond
za 04/05/2019 8034 T.C. REINAERT 8159 T.C. ELEVEN 1-5 / 3-11 / 50-78 Afgerond
za 04/05/2019 8061 T.C. PAVINOM B 8056 T.C. OUDENAARDE 5-1 / 11-4 / 87-64 Afgerond
za 11/05/2019 8033 T.C. CHIWAWA 8034 T.C. REINAERT 5-1 / 10-5 / 77-64 Afgerond
za 11/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8022 T.C. EEKLO A 4-2 / 8-4 / 58-53 Afgerond
za 11/05/2019 8159 T.C. ELEVEN 8061 T.C. PAVINOM B 1-5 / 3-10 / 50-71 Afgerond
za 18/05/2019 8022 T.C. EEKLO A 8159 T.C. ELEVEN 1-5 / 2-10 / 37-69 Afgerond
za 18/05/2019 8034 T.C. REINAERT 8061 T.C. PAVINOM B 3-3 / 6-8 / 53-66 Afgerond
za 18/05/2019 8033 T.C. CHIWAWA 8056 T.C. OUDENAARDE 6-0 / 12-1 / 78-33 Afgerond
za 25/05/2019 8061 T.C. PAVINOM B 8022 T.C. EEKLO A 6-0 / 12-0 / 79-50 Afgerond
za 25/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8034 T.C. REINAERT 4-2 / 8-6 / 71-56 Afgerond
za 25/05/2019 8159 T.C. ELEVEN 8033 T.C. CHIWAWA 3-3 / 7-8 / 64-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8136 T.C. TOPSPIN B 8022 T.C. EEKLO B 4-2 / 10-4 / 73-46 Afgerond
za 27/04/2019 8005 KON. DEINZE T.C. B 8172 VZW TC STERRENBOS 5-1 / 10-3 / 75-46 Afgerond
za 27/04/2019 8148 TENNIS 2000 8117 T.C. PLAYERS 5-1 / 10-2 / 66-32 Afgerond
za 04/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN B 8005 KON. DEINZE T.C. B 4-2 / 8-5 / 60-56 Afgerond
za 04/05/2019 8022 T.C. EEKLO B 8117 T.C. PLAYERS 6-0 / 12-0 / 73-23 Afgerond
za 04/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS 8148 TENNIS 2000 3-3 / 7-8 / 67-63 Afgerond
za 11/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. B 8022 T.C. EEKLO B 5-1 / 10-2 / 60-38 Afgerond
za 11/05/2019 8148 TENNIS 2000 8136 T.C. TOPSPIN B 3-3 / 9-7 / 78-63 Afgerond
za 11/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8172 VZW TC STERRENBOS 5-1 / 10-4 / 80-60 Afgerond
za 18/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN B 8117 T.C. PLAYERS 6-0 / 12-1 / 76-23 Afgerond
za 18/05/2019 8022 T.C. EEKLO B 8172 VZW TC STERRENBOS 3-3 / 8-6 / 72-55 Afgerond
za 18/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. B 8148 TENNIS 2000 4-2 / 8-4 / 59-45 Afgerond
za 25/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS 8136 T.C. TOPSPIN B 1-5 / 3-10 / 40-72 Afgerond
za 25/05/2019 8148 TENNIS 2000 8022 T.C. EEKLO B 4-2 / 8-4 / 61-33 Afgerond
za 25/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8005 KON. DEINZE T.C. B 0-6 / 0-12 / 24-72 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde