Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 3 (76 - 140)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8093 T.C. RACSO A 8034 T.C. REINAERT B 3-3 / 9-6 / 81-66 Afgerond
za 27/04/2019 8070 T.C. EVERGEM 8157 T.C. ZAFFELARE B 4-2 / 8-6 / 69-71 Afgerond
za 27/04/2019 8159 T.C. ELEVEN 8136 T.C. TOPSPIN 1-5 / 2-11 / 49-78 Afgerond
za 04/05/2019 8093 T.C. RACSO A 8070 T.C. EVERGEM 6-0 / 12-1 / 77-29 Afgerond
za 04/05/2019 8034 T.C. REINAERT B 8136 T.C. TOPSPIN 3-3 / 7-8 / 67-69 Afgerond
za 04/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE B 8159 T.C. ELEVEN 3-3 / 7-7 / 66-55 Afgerond
za 11/05/2019 8070 T.C. EVERGEM 8034 T.C. REINAERT B 2-4 / 6-9 / 63-78 Afgerond
za 11/05/2019 8159 T.C. ELEVEN 8093 T.C. RACSO A 2-4 / 6-9 / 61-75 Afgerond
za 11/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8157 T.C. ZAFFELARE B 4-2 / 8-5 / 61-48 Afgerond
za 18/05/2019 8093 T.C. RACSO A 8136 T.C. TOPSPIN 1-5 / 3-10 / 53-73 Afgerond
za 18/05/2019 8034 T.C. REINAERT B 8157 T.C. ZAFFELARE B 3-3 / 7-7 / 58-56 Afgerond
za 18/05/2019 8070 T.C. EVERGEM 8159 T.C. ELEVEN 3-3 / 6-6 / 47-56 Afgerond
za 25/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE B 8093 T.C. RACSO A 2-4 / 5-8 / 47-64 Afgerond
za 25/05/2019 8159 T.C. ELEVEN 8034 T.C. REINAERT B 2-4 / 7-10 / 73-88 Afgerond
za 25/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8070 T.C. EVERGEM 5-1 / 11-2 / 72-44 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8117 T.C. PLAYERS A 8082 T.C. DENDERLEEUW 4-2 / 9-5 / 68-45 Afgerond
za 27/04/2019 8063 T.C. MOERBEKE 8034 T.C. REINAERT A 2-4 / 5-8 / 52-67 Afgerond
za 27/04/2019 8017 T.C. HAMME 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 3-3 / 6-7 / 55-62 Afgerond
za 04/05/2019 8117 T.C. PLAYERS A 8063 T.C. MOERBEKE 4-2 / 8-5 / 66-65 Afgerond
za 04/05/2019 8082 T.C. DENDERLEEUW 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 5-1 / 11-4 / 75-59 Afgerond
za 04/05/2019 8034 T.C. REINAERT A 8017 T.C. HAMME 4-2 / 8-5 / 66-54 Afgerond
za 11/05/2019 8063 T.C. MOERBEKE 8082 T.C. DENDERLEEUW 3-3 / 7-6 / 65-64 Afgerond
za 11/05/2019 8017 T.C. HAMME 8117 T.C. PLAYERS A 1-5 / 2-11 / 43-74 Afgerond
za 11/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8034 T.C. REINAERT A 2-4 / 5-8 / 59-64 Afgerond
za 18/05/2019 8117 T.C. PLAYERS A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 5-1 / 10-2 / 67-38 Afgerond
za 18/05/2019 8082 T.C. DENDERLEEUW 8034 T.C. REINAERT A 3-3 / 6-7 / 54-65 Afgerond
za 18/05/2019 8063 T.C. MOERBEKE 8017 T.C. HAMME 4-2 / 8-5 / 55-49 Afgerond
za 25/05/2019 8034 T.C. REINAERT A 8117 T.C. PLAYERS A 2-4 / 4-8 / 37-60 Afgerond
za 25/05/2019 8017 T.C. HAMME 8082 T.C. DENDERLEEUW 2-4 / 4-8 / 45-62 Afgerond
za 25/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8063 T.C. MOERBEKE 4-2 / 8-4 / 60-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8072 T.C. STEKENE 8143 T.C. FOR EVER 2-4 / 5-9 / 56-79 Afgerond
za 27/04/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL 4-2 / 9-5 / 71-63 Afgerond
za 27/04/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8117 T.C. PLAYERS B 2-4 / 6-10 / 59-76 Afgerond
za 04/05/2019 8072 T.C. STEKENE 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 5-1 / 10-3 / 71-56 Afgerond
za 04/05/2019 8143 T.C. FOR EVER 8117 T.C. PLAYERS B 5-1 / 10-3 / 71-49 Afgerond
za 04/05/2019 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL 8005 KON. DEINZE T.C. 1-5 / 6-10 / 72-83 Afgerond
za 11/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8143 T.C. FOR EVER 3-3 / 6-6 / 59-55 Afgerond
za 11/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8072 T.C. STEKENE 3-3 / 6-7 / 65-55 Afgerond
za 11/05/2019 8117 T.C. PLAYERS B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL 4-2 / 8-5 / 73-55 Afgerond
za 18/05/2019 8072 T.C. STEKENE 8117 T.C. PLAYERS B 3-3 / 6-8 / 54-71 Afgerond
za 18/05/2019 8143 T.C. FOR EVER 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL 5-1 / 10-2 / 70-35 Afgerond
za 18/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8005 KON. DEINZE T.C. 4-2 / 9-5 / 73-57 Afgerond
za 25/05/2019 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL 8072 T.C. STEKENE 4-2 / 8-4 / 62-39 Afgerond
za 25/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8143 T.C. FOR EVER 3-3 / 6-6 / 45-48 Afgerond
za 25/05/2019 8117 T.C. PLAYERS B 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 5-1 / 11-2 / 79-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8055 T.C. DE PINTE A 8094 BEVERSE T.C. 3-3 / 6-6 / 50-51 Afgerond
za 27/04/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8064 T.C. SCHELDEDREEF 6-0 / 12-2 / 82-45 Afgerond
za 04/05/2019 8094 BEVERSE T.C. 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 3-3 / 6-8 / 60-75 Afgerond
za 04/05/2019 8033 T.C. CHIWAWA 8055 T.C. DE PINTE A 3-3 / 7-6 / 58-40 Afgerond
za 11/05/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8033 T.C. CHIWAWA 3-3 / 8-7 / 73-70 Afgerond
za 11/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8094 BEVERSE T.C. 4-2 / 8-5 / 60-46 Afgerond
za 18/05/2019 8055 T.C. DE PINTE A 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 3-3 / 7-8 / 61-74 Afgerond
za 18/05/2019 8033 T.C. CHIWAWA 8064 T.C. SCHELDEDREEF 6-0 / 12-3 / 88-67 Afgerond
za 25/05/2019 8094 BEVERSE T.C. 8033 T.C. CHIWAWA 0-6 / 2-12 / 43-80 Afgerond
za 25/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8055 T.C. DE PINTE A 5-1 / 11-2 / 78-35 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8093 T.C. RACSO B 8148 TENNIS 2000 A 4-2 / 8-7 / 57-62 Afgerond
za 27/04/2019 8045 T.C. BRAKEL 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 1-5 / 2-11 / 38-74 Afgerond
za 04/05/2019 8148 TENNIS 2000 A 8045 T.C. BRAKEL 4-2 / 8-4 / 61-34 Afgerond
za 04/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8093 T.C. RACSO B 0-6 / 2-12 / 50-80 Afgerond
za 11/05/2019 8045 T.C. BRAKEL 8056 T.C. OUDENAARDE 3-3 / 8-8 / 79-71 Afgerond
za 11/05/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8148 TENNIS 2000 A 2-4 / 5-8 / 51-60 Afgerond
za 18/05/2019 8093 T.C. RACSO B 8045 T.C. BRAKEL 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
za 18/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 1-5 / 2-10 / 39-64 Afgerond
za 25/05/2019 8148 TENNIS 2000 A 8056 T.C. OUDENAARDE 3-3 / 6-7 / 51-57 Afgerond
za 25/05/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8093 T.C. RACSO B 3-3 / 7-7 / 62-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8055 T.C. DE PINTE B 8148 TENNIS 2000 B 2-4 / 5-9 / 55-71 Afgerond
za 27/04/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8154 DE VALLEI 6-0 / 12-0 / 73-17 Afgerond
za 04/05/2019 8148 TENNIS 2000 B 8083 G.T.C. GAVERE 3-3 / 8-8 / 71-74 Afgerond
za 04/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS 8055 T.C. DE PINTE B 5-1 / 11-3 / 78-40 Afgerond
za 11/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8172 VZW TC STERRENBOS 2-4 / 5-8 / 54-66 Afgerond
za 11/05/2019 8154 DE VALLEI 8148 TENNIS 2000 B 0-6 / 1-12 / 18-78 Afgerond
za 18/05/2019 8055 T.C. DE PINTE B 8083 G.T.C. GAVERE 0-6 / 2-12 / 54-77 Afgerond
za 18/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS 8154 DE VALLEI 5-1 / 10-3 / 73-34 Afgerond
za 25/05/2019 8148 TENNIS 2000 B 8172 VZW TC STERRENBOS 2-4 / 5-9 / 60-75 Afgerond
za 25/05/2019 8154 DE VALLEI 8055 T.C. DE PINTE B 3-3 / 6-6 / 48-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8157 T.C. ZAFFELARE A 8078 T.C. VOS REINAERT 2-4 / 5-8 / 45-56 Afgerond
za 27/04/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8042 T.C. VLASKIA 2-4 / 5-8 / 50-60 Afgerond
za 04/05/2019 8078 T.C. VOS REINAERT 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 6-0 / 12-0 / 74-23 Afgerond
za 04/05/2019 8023 T.C. LIERDE 8157 T.C. ZAFFELARE A 5-1 / 10-4 / 74-56 Afgerond
za 11/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8023 T.C. LIERDE 3-3 / 7-8 / 77-75 Afgerond
za 11/05/2019 8042 T.C. VLASKIA 8078 T.C. VOS REINAERT 1-5 / 2-10 / 36-66 Afgerond
za 18/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE A 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 2-4 / 5-8 / 52-57 Afgerond
za 18/05/2019 8023 T.C. LIERDE 8042 T.C. VLASKIA 2-4 / 6-8 / 57-64 Afgerond
za 25/05/2019 8078 T.C. VOS REINAERT 8023 T.C. LIERDE 6-0 / 12-1 / 78-33 Afgerond
za 25/05/2019 8042 T.C. VLASKIA 8157 T.C. ZAFFELARE A 3-3 / 6-7 / 51-56 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde