Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 7 (12 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8134 T.C. DEN BOS 8136 T.C. TOPSPIN 1-5 / 3-10 / 53-74 Afgerond
zo 28/04/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 3-3 / 7-7 / 64-65 Afgerond
zo 28/04/2019 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 5-1 / 10-2 / 68-32 Afgerond
zo 05/05/2019 8134 T.C. DEN BOS 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 0-6 / 2-12 / 39-79 Afgerond
zo 05/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 2-4 / 4-8 / 42-52 Afgerond
zo 05/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 2-4 / 6-8 / 65-66 Afgerond
zo 12/05/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8136 T.C. TOPSPIN 2-4 / 4-8 / 47-53 Afgerond
zo 12/05/2019 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8134 T.C. DEN BOS 6-0 / 12-2 / 79-48 Afgerond
zo 12/05/2019 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 3-3 / 6-6 / 53-48 Afgerond
zo 19/05/2019 8134 T.C. DEN BOS 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 2-4 / 5-9 / 52-70 Afgerond
zo 19/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 3-3 / 7-8 / 71-77 Afgerond
zo 19/05/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 3-3 / 6-6 / 52-50 Afgerond
zo 26/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8134 T.C. DEN BOS 6-0 / 12-1 / 76-31 Afgerond
zo 26/05/2019 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8136 T.C. TOPSPIN 3-3 / 9-7 / 74-74 Afgerond
zo 26/05/2019 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 4-2 / 9-5 / 64-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8017 T.C. HAMME 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 2-4 / 5-8 / 53-57 Afgerond
zo 28/04/2019 8159 T.C. ELEVEN 8117 T.C. PLAYERS A 2-4 / 7-8 / 61-64 Afgerond
zo 28/04/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8105 TC VELINA A 2-4 / 4-10 / 40-77 Afgerond
zo 05/05/2019 8017 T.C. HAMME 8159 T.C. ELEVEN 5-1 / 10-3 / 67-50 Afgerond
zo 05/05/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8105 TC VELINA A 0-6 / 1-12 / 46-78 Afgerond
zo 05/05/2019 8117 T.C. PLAYERS A 8121 T.C. ZOTTEGEM 6-0 / 12-1 / 77-26 Afgerond
zo 12/05/2019 8159 T.C. ELEVEN 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 4-2 / 8-4 / 66-33 Afgerond
zo 12/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8017 T.C. HAMME 1-5 / 4-10 / 62-75 Afgerond
zo 12/05/2019 8105 TC VELINA A 8117 T.C. PLAYERS A 3-3 / 6-7 / 52-58 Afgerond
zo 19/05/2019 8017 T.C. HAMME 8105 TC VELINA A 3-3 / 6-6 / 48-51 Afgerond
zo 19/05/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8117 T.C. PLAYERS A 3-3 / 6-7 / 54-59 Afgerond
zo 19/05/2019 8159 T.C. ELEVEN 8121 T.C. ZOTTEGEM 6-0 / 12-2 / 76-45 Afgerond
zo 26/05/2019 8117 T.C. PLAYERS A 8017 T.C. HAMME 3-3 / 6-6 / 39-46 Afgerond
zo 26/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 2-4 / 4-9 / 44-64 Afgerond
zo 26/05/2019 8105 TC VELINA A 8159 T.C. ELEVEN 3-3 / 7-7 / 61-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8174 HAAGSE TENNISHOEK B 8057 T.C. MERELBEKE B 1-5 / 3-10 / 44-71 Afgerond
zo 28/04/2019 8105 TC VELINA B 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2-4 / 5-9 / 53-64 Afgerond
zo 28/04/2019 8106 T.C. SOKS A 8145 TS KENTA B 5-1 / 10-2 / 63-34 Afgerond
zo 05/05/2019 8174 HAAGSE TENNISHOEK B 8105 TC VELINA B 4-2 / 10-5 / 84-69 Afgerond
zo 05/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 8145 TS KENTA B 6-0 / 12-0 / 72-16 Afgerond
zo 05/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8106 T.C. SOKS A 0-6 / 0-12 / 14-73 Afgerond
zo 12/05/2019 8105 TC VELINA B 8057 T.C. MERELBEKE B 1-5 / 4-10 / 45-74 Afgerond
zo 12/05/2019 8106 T.C. SOKS A 8174 HAAGSE TENNISHOEK B 6-0 / 12-0 / 72-12 Afgerond
zo 12/05/2019 8145 TS KENTA B 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 6-0 / 12-1 / 74-21 Afgerond
zo 19/05/2019 8174 HAAGSE TENNISHOEK B 8145 TS KENTA B 1-5 / 3-11 / 44-77 Afgerond
zo 19/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 6-0 / 12-0 / 72-4 Afgerond
zo 19/05/2019 8105 TC VELINA B 8106 T.C. SOKS A 2-4 / 4-8 / 44-48 Afgerond
zo 26/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8174 HAAGSE TENNISHOEK B 1-5 / 3-11 / 56-79 Afgerond
zo 26/05/2019 8106 T.C. SOKS A 8057 T.C. MERELBEKE B 2-4 / 5-9 / 45-70 Afgerond
zo 26/05/2019 8145 TS KENTA B 8105 TC VELINA B 5-1 / 10-2 / 67-31 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8145 TS KENTA A 8172 VZW TC STERRENBOS B 3-3 / 6-7 / 53-57 Afgerond
zo 28/04/2019 8038 T.C. SPORTINA A 8072 T.C. STEKENE 2-4 / 6-8 / 56-61 Afgerond
zo 28/04/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8140 T.C. BECKHAND 3-3 / 6-6 / 48-51 Afgerond
zo 05/05/2019 8145 TS KENTA A 8038 T.C. SPORTINA A 4-2 / 8-4 / 58-51 Afgerond
zo 05/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS B 8140 T.C. BECKHAND 5-1 / 10-3 / 69-36 Afgerond
zo 05/05/2019 8072 T.C. STEKENE 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 3-3 / 6-7 / 53-59 Afgerond
zo 12/05/2019 8038 T.C. SPORTINA A 8172 VZW TC STERRENBOS B 2-4 / 5-8 / 40-65 Afgerond
zo 12/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8145 TS KENTA A 1-5 / 4-11 / 53-78 Afgerond
zo 12/05/2019 8140 T.C. BECKHAND 8072 T.C. STEKENE 0-6 / 0-12 / 30-75 Afgerond
zo 19/05/2019 8145 TS KENTA A 8140 T.C. BECKHAND 5-1 / 11-4 / 89-58 Afgerond
zo 19/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS B 8072 T.C. STEKENE 4-2 / 10-4 / 80-58 Afgerond
zo 19/05/2019 8038 T.C. SPORTINA A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 2-4 / 5-9 / 55-67 Afgerond
zo 26/05/2019 8072 T.C. STEKENE 8145 TS KENTA A 3-3 / 7-7 / 54-60 Afgerond
zo 26/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8172 VZW TC STERRENBOS B 3-3 / 6-6 / 46-54 Afgerond
zo 26/05/2019 8140 T.C. BECKHAND 8038 T.C. SPORTINA A 3-3 / 7-6 / 64-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8094 BEVERSE T.C. 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 3-3 / 7-6 / 65-52 Afgerond
zo 28/04/2019 8126 T.C. HOF TER BURST A 8117 T.C. PLAYERS B 4-2 / 8-4 / 66-40 Afgerond
zo 28/04/2019 8093 T.C. RACSO 8157 T.C. ZAFFELARE 3-3 / 7-7 / 63-62 Afgerond
zo 05/05/2019 8094 BEVERSE T.C. 8126 T.C. HOF TER BURST A 4-2 / 10-5 / 79-55 Afgerond
zo 05/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8157 T.C. ZAFFELARE 4-2 / 8-5 / 68-52 Afgerond
zo 05/05/2019 8117 T.C. PLAYERS B 8093 T.C. RACSO 0-6 / 1-12 / 32-77 Afgerond
zo 12/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 4-2 / 8-4 / 54-49 Afgerond
zo 12/05/2019 8093 T.C. RACSO 8094 BEVERSE T.C. 2-4 / 7-8 / 73-74 Afgerond
zo 12/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE 8117 T.C. PLAYERS B 5-1 / 11-2 / 75-48 Afgerond
zo 19/05/2019 8094 BEVERSE T.C. 8157 T.C. ZAFFELARE 3-3 / 7-7 / 64-62 Afgerond
zo 19/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8117 T.C. PLAYERS B 6-0 / 12-0 / 73-20 Afgerond
zo 19/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST A 8093 T.C. RACSO 0-6 / 2-12 / 47-83 Afgerond
zo 26/05/2019 8117 T.C. PLAYERS B 8094 BEVERSE T.C. 0-6 / 2-12 / 34-79 Afgerond
zo 26/05/2019 8093 T.C. RACSO 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 6-0 / 12-1 / 80-36 Afgerond
zo 26/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE 8126 T.C. HOF TER BURST A 4-2 / 8-4 / 61-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8114 T.C. MADISON 8056 T.C. OUDENAARDE A 4-2 / 10-5 / 85-57 Afgerond
zo 28/04/2019 8126 T.C. HOF TER BURST B 8070 T.C. EVERGEM 1-5 / 2-10 / 21-63 Afgerond
zo 28/04/2019 8010 GANTOISE 8106 T.C. SOKS B 0-6 / 0-12 / 25-73 Afgerond
zo 05/05/2019 8114 T.C. MADISON 8126 T.C. HOF TER BURST B 6-0 / 12-0 / 73-19 Afgerond
zo 05/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE A 8106 T.C. SOKS B 4-2 / 8-6 / 67-54 Afgerond
zo 05/05/2019 8070 T.C. EVERGEM 8010 GANTOISE 5-1 / 10-2 / 67-22 Afgerond
zo 12/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST B 8056 T.C. OUDENAARDE A 0-6 / 0-12 / 15-72 Afgerond
zo 12/05/2019 8010 GANTOISE 8114 T.C. MADISON 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
zo 12/05/2019 8106 T.C. SOKS B 8070 T.C. EVERGEM 5-1 / 11-3 / 78-48 Afgerond
zo 19/05/2019 8114 T.C. MADISON 8106 T.C. SOKS B 3-3 / 7-8 / 62-76 Afgerond
zo 19/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE A 8070 T.C. EVERGEM 4-2 / 8-5 / 55-46 Afgerond
zo 19/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST B 8010 GANTOISE 3-3 / 7-6 / 58-56 Afgerond
zo 26/05/2019 8070 T.C. EVERGEM 8114 T.C. MADISON 3-3 / 7-7 / 65-55 Afgerond
zo 26/05/2019 8010 GANTOISE 8056 T.C. OUDENAARDE A 1-5 / 3-10 / 37-71 Afgerond
zo 26/05/2019 8106 T.C. SOKS B 8126 T.C. HOF TER BURST B 6-0 / 12-0 / 73-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8023 T.C. LIERDE 8117 T.C. PLAYERS C 2-4 / 5-9 / 62-74 Afgerond
zo 28/04/2019 8172 VZW TC STERRENBOS A 8056 T.C. OUDENAARDE B 1-5 / 2-11 / 23-74 Afgerond
zo 28/04/2019 8083 G.T.C. GAVERE B 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 3-3 / 6-6 / 50-50 Afgerond
zo 05/05/2019 8023 T.C. LIERDE 8172 VZW TC STERRENBOS A 6-0 / 12-0 / 73-15 Afgerond
zo 05/05/2019 8117 T.C. PLAYERS C 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 1-5 / 3-10 / 38-71 Afgerond
zo 05/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE B 8083 G.T.C. GAVERE B 5-1 / 10-5 / 79-56 Afgerond
zo 12/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS A 8117 T.C. PLAYERS C 4-2 / 8-6 / 72-72 Afgerond
zo 12/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE B 8023 T.C. LIERDE 6-0 / 12-2 / 84-45 Afgerond
zo 12/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8056 T.C. OUDENAARDE B 2-4 / 6-9 / 62-76 Afgerond
zo 19/05/2019 8023 T.C. LIERDE 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 5-1 / 11-5 / 88-62 Afgerond
zo 19/05/2019 8117 T.C. PLAYERS C 8056 T.C. OUDENAARDE B 1-5 / 2-11 / 35-76 Afgerond
zo 19/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS A 8083 G.T.C. GAVERE B 2-4 / 4-9 / 42-62 Afgerond
zo 26/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE B 8023 T.C. LIERDE 4-2 / 8-5 / 67-41 Afgerond
zo 26/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE B 8117 T.C. PLAYERS C 4-2 / 9-5 / 72-55 Afgerond
zo 26/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8172 VZW TC STERRENBOS A 5-1 / 10-2 / 72-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8057 T.C. MERELBEKE A 8038 T.C. SPORTINA B 5-1 / 10-3 / 69-58 Afgerond
zo 28/04/2019 8063 T.C. MOERBEKE 8065 T.C. WACHTEBEKE 5-1 / 10-2 / 64-33 Afgerond
zo 28/04/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8083 G.T.C. GAVERE A 6-0 / 12-2 / 78-39 Afgerond
zo 05/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE A 8063 T.C. MOERBEKE 2-4 / 4-8 / 41-58 Afgerond
zo 05/05/2019 8038 T.C. SPORTINA B 8083 G.T.C. GAVERE A 6-0 / 12-1 / 79-33 Afgerond
zo 05/05/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8005 KON. DEINZE T.C. 5-1 / 11-3 / 78-60 Afgerond
zo 12/05/2019 8063 T.C. MOERBEKE 8038 T.C. SPORTINA B 6-0 / 12-2 / 78-35 Afgerond
zo 12/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8057 T.C. MERELBEKE A 4-2 / 8-5 / 59-45 Afgerond
zo 12/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE A 8065 T.C. WACHTEBEKE 2-4 / 4-8 / 33-65 Afgerond
zo 19/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE A 8083 G.T.C. GAVERE A 5-1 / 11-3 / 79-50 Afgerond
zo 19/05/2019 8038 T.C. SPORTINA B 8065 T.C. WACHTEBEKE 2-4 / 4-8 / 47-54 Afgerond
zo 19/05/2019 8063 T.C. MOERBEKE 8005 KON. DEINZE T.C. 5-1 / 11-3 / 76-40 Afgerond
zo 26/05/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8057 T.C. MERELBEKE A 2-4 / 5-9 / 60-72 Afgerond
zo 26/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8038 T.C. SPORTINA B 3-3 / 7-6 / 58-54 Afgerond
zo 26/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE A 8063 T.C. MOERBEKE 0-6 / 1-12 / 22-77 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde