Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 5 (61 - 95)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8022 T.C. EEKLO 2-4 / 5-8 / 57-65 Afgerond
zo 28/04/2019 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8094 BEVERSE T.C. 2-4 / 4-9 / 54-77 Afgerond
zo 28/04/2019 8105 TC VELINA B 8034 T.C. REINAERT B 4-2 / 9-5 / 74-51 Afgerond
zo 05/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 3-3 / 6-6 / 54-59 Afgerond
zo 05/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8034 T.C. REINAERT B 5-1 / 11-4 / 76-52 Afgerond
zo 05/05/2019 8094 BEVERSE T.C. 8105 TC VELINA B 4-2 / 8-6 / 62-60 Afgerond
zo 12/05/2019 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8022 T.C. EEKLO 3-3 / 8-8 / 83-83 Afgerond
zo 12/05/2019 8105 TC VELINA B 8056 T.C. OUDENAARDE 4-2 / 9-4 / 74-45 Afgerond
zo 12/05/2019 8034 T.C. REINAERT B 8094 BEVERSE T.C. 1-5 / 5-11 / 76-91 Afgerond
zo 19/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8034 T.C. REINAERT B 5-1 / 11-3 / 81-43 Afgerond
zo 19/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8094 BEVERSE T.C. 5-1 / 10-4 / 76-50 Afgerond
zo 19/05/2019 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8105 TC VELINA B 4-2 / 8-4 / 57-46 Afgerond
zo 26/05/2019 8094 BEVERSE T.C. 8056 T.C. OUDENAARDE 4-2 / 9-4 / 72-49 Afgerond
zo 26/05/2019 8105 TC VELINA B 8022 T.C. EEKLO 1-5 / 5-10 / 57-81 Afgerond
zo 26/05/2019 8034 T.C. REINAERT B 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 4-2 / 8-6 / 62-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8105 TC VELINA A 3-3 / 7-7 / 63-62 Afgerond
zo 28/04/2019 8106 T.C. SOKS 8136 T.C. TOPSPIN 3-3 / 6-6 / 58-53 Afgerond
zo 28/04/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8174 HAAGSE TENNISHOEK 3-3 / 6-7 / 50-59 Afgerond
zo 05/05/2019 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8106 T.C. SOKS 2-4 / 5-9 / 57-75 Afgerond
zo 05/05/2019 8105 TC VELINA A 8174 HAAGSE TENNISHOEK 0-6 / 3-12 / 57-90 Afgerond
zo 05/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8005 KON. DEINZE T.C. 6-0 / 12-1 / 78-37 Afgerond
zo 12/05/2019 8106 T.C. SOKS 8105 TC VELINA A 5-1 / 11-3 / 78-46 Afgerond
zo 12/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 2-4 / 7-10 / 74-86 Afgerond
zo 12/05/2019 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8136 T.C. TOPSPIN 3-3 / 6-6 / 50-54 Afgerond
zo 19/05/2019 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8174 HAAGSE TENNISHOEK 3-3 / 6-8 / 59-69 Afgerond
zo 19/05/2019 8105 TC VELINA A 8136 T.C. TOPSPIN 1-5 / 3-10 / 49-74 Afgerond
zo 19/05/2019 8106 T.C. SOKS 8005 KON. DEINZE T.C. 5-1 / 10-2 / 68-38 Afgerond
zo 26/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 4-2 / 9-5 / 64-62 Afgerond
zo 26/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8105 TC VELINA A 3-3 / 7-7 / 64-62 Afgerond
zo 26/05/2019 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8106 T.C. SOKS 3-3 / 6-6 / 52-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8061 T.C. PAVINOM 8082 T.C. DENDERLEEUW 0-6 / 0-12 / 29-73 Afgerond
zo 28/04/2019 8050 T.C. 78 8034 T.C. REINAERT A 2-4 / 5-9 / 56-59 Afgerond
zo 28/04/2019 8093 T.C. RACSO 8055 T.C. DE PINTE 2-4 / 5-9 / 52-67 Afgerond
zo 05/05/2019 8061 T.C. PAVINOM 8050 T.C. 78 3-3 / 7-7 / 60-64 Afgerond
zo 05/05/2019 8082 T.C. DENDERLEEUW 8055 T.C. DE PINTE 3-3 / 8-7 / 71-77 Afgerond
zo 05/05/2019 8034 T.C. REINAERT A 8093 T.C. RACSO 5-1 / 10-4 / 79-52 Afgerond
zo 12/05/2019 8050 T.C. 78 8082 T.C. DENDERLEEUW 2-4 / 6-8 / 67-66 Afgerond
zo 12/05/2019 8093 T.C. RACSO 8061 T.C. PAVINOM 3-3 / 7-8 / 78-82 Afgerond
zo 12/05/2019 8055 T.C. DE PINTE 8034 T.C. REINAERT A 2-4 / 7-8 / 63-71 Afgerond
zo 19/05/2019 8061 T.C. PAVINOM 8055 T.C. DE PINTE 5-1 / 11-2 / 75-40 Afgerond
zo 19/05/2019 8082 T.C. DENDERLEEUW 8034 T.C. REINAERT A 2-4 / 4-9 / 39-73 Afgerond
zo 19/05/2019 8050 T.C. 78 8093 T.C. RACSO 1-5 / 3-10 / 42-75 Afgerond
zo 26/05/2019 8034 T.C. REINAERT A 8061 T.C. PAVINOM 4-2 / 9-5 / 69-46 Afgerond
zo 26/05/2019 8093 T.C. RACSO 8082 T.C. DENDERLEEUW 3-3 / 8-6 / 71-63 Afgerond
zo 26/05/2019 8055 T.C. DE PINTE 8050 T.C. 78 3-3 / 6-6 / 51-52 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde