Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 4 (96 - 140)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8123 T.C. BORLUUT 8093 T.C. RACSO 0-6 / 2-12 / 66-82 Afgerond
zo 28/04/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8172 VZW TC STERRENBOS 5-1 / 11-4 / 83-55 Afgerond
zo 28/04/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8055 T.C. DE PINTE 4-2 / 8-5 / 60-49 Afgerond
zo 05/05/2019 8123 T.C. BORLUUT 8064 T.C. SCHELDEDREEF 2-4 / 5-9 / 58-77 Afgerond
zo 05/05/2019 8093 T.C. RACSO 8055 T.C. DE PINTE 1-5 / 3-11 / 49-84 Afgerond
zo 05/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS 8065 T.C. WACHTEBEKE 3-3 / 7-6 / 51-52 Afgerond
zo 12/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8093 T.C. RACSO 5-1 / 10-2 / 67-33 Afgerond
zo 12/05/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8123 T.C. BORLUUT 4-2 / 8-5 / 57-45 Afgerond
zo 12/05/2019 8055 T.C. DE PINTE 8172 VZW TC STERRENBOS 3-3 / 8-7 / 72-71 Afgerond
zo 19/05/2019 8123 T.C. BORLUUT 8055 T.C. DE PINTE 2-4 / 5-8 / 46-58 Afgerond
zo 19/05/2019 8093 T.C. RACSO 8172 VZW TC STERRENBOS 2-4 / 5-9 / 57-68 Afgerond
zo 19/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8065 T.C. WACHTEBEKE 4-2 / 9-5 / 68-61 Afgerond
zo 26/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS 8123 T.C. BORLUUT 6-0 / 12-2 / 80-59 Afgerond
zo 26/05/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8093 T.C. RACSO 3-3 / 6-6 / 56-56 Afgerond
zo 26/05/2019 8055 T.C. DE PINTE 8064 T.C. SCHELDEDREEF 1-5 / 5-11 / 59-88 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 8023 T.C. LIERDE 5-1 / 10-3 / 73-28 Afgerond
zo 28/04/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 2-4 / 6-8 / 66-70 Afgerond
zo 05/05/2019 8023 T.C. LIERDE 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 4-2 / 10-4 / 72-44 Afgerond
zo 05/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 4-2 / 9-5 / 68-63 Afgerond
zo 12/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 3-3 / 7-6 / 58-62 Afgerond
zo 12/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8023 T.C. LIERDE 4-2 / 10-4 / 74-44 Afgerond
zo 19/05/2019 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 5-1 / 11-3 / 74-44 Afgerond
zo 19/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 2-4 / 7-9 / 75-74 Afgerond
zo 26/05/2019 8023 T.C. LIERDE 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 2-4 / 4-8 / 46-59 Afgerond
zo 26/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 2-4 / 7-8 / 67-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 6-0 / 12-2 / 80-47 Afgerond
zo 28/04/2019 8072 T.C. STEKENE 8113 T.C. OOSTAKKER 3-3 / 7-7 / 65-64 Afgerond
zo 05/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8072 T.C. STEKENE 1-5 / 3-10 / 40-72 Afgerond
zo 05/05/2019 8010 GANTOISE 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 1-5 / 2-10 / 32-65 Afgerond
zo 12/05/2019 8072 T.C. STEKENE 8010 GANTOISE 5-1 / 10-2 / 67-40 Afgerond
zo 12/05/2019 8113 T.C. OOSTAKKER 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 3-3 / 7-7 / 54-67 Afgerond
zo 19/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8072 T.C. STEKENE 3-3 / 7-6 / 71-57 Afgerond
zo 19/05/2019 8010 GANTOISE 8113 T.C. OOSTAKKER 2-4 / 5-8 / 55-65 Afgerond
zo 26/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8010 GANTOISE 3-3 / 6-6 / 47-45 Afgerond
zo 26/05/2019 8113 T.C. OOSTAKKER 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 0-6 / 1-12 / 35-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 8117 T.C. PLAYERS 4-2 / 9-5 / 69-68 Afgerond
zo 28/04/2019 8082 T.C. DENDERLEEUW 8114 T.C. MADISON 1-5 / 3-10 / 45-73 Afgerond
zo 05/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8082 T.C. DENDERLEEUW 0-6 / 0-12 / 46-76 Afgerond
zo 05/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 5-1 / 11-3 / 80-39 Afgerond
zo 12/05/2019 8082 T.C. DENDERLEEUW 8083 G.T.C. GAVERE 6-0 / 12-1 / 78-31 Afgerond
zo 12/05/2019 8114 T.C. MADISON 8117 T.C. PLAYERS 5-1 / 10-2 / 65-39 Afgerond
zo 19/05/2019 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 8082 T.C. DENDERLEEUW 4-2 / 9-6 / 73-78 Afgerond
zo 19/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8114 T.C. MADISON 2-4 / 4-9 / 48-69 Afgerond
zo 26/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8083 G.T.C. GAVERE 3-3 / 6-8 / 62-72 Afgerond
zo 26/05/2019 8114 T.C. MADISON 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 3-3 / 8-7 / 76-71 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde