Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 2 (201 - 270)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8052 T.C. NOBEL A 3-3 / 6-7 / 62-57 Afgerond
zo 28/04/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 2-4 / 4-9 / 56-66 Afgerond
zo 05/05/2019 8052 T.C. NOBEL A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 5-1 / 10-3 / 70-44 Afgerond
zo 05/05/2019 8055 T.C. DE PINTE 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 3-3 / 7-7 / 64-62 Afgerond
zo 12/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8055 T.C. DE PINTE 5-1 / 10-2 / 68-38 Afgerond
zo 12/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8052 T.C. NOBEL A 3-3 / 6-7 / 49-65 Afgerond
zo 19/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 2-4 / 4-8 / 53-62 Afgerond
zo 19/05/2019 8055 T.C. DE PINTE 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 2-4 / 6-8 / 62-59 Afgerond
zo 26/05/2019 8052 T.C. NOBEL A 8055 T.C. DE PINTE 3-3 / 6-6 / 47-48 Afgerond
zo 26/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 2-4 / 4-9 / 49-74 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8102 T.C. HERZELE 8010 GANTOISE 1-5 / 4-10 / 58-73 Afgerond
zo 28/04/2019 8105 TC VELINA 8136 T.C. TOPSPIN 1-5 / 3-10 / 56-74 Afgerond
zo 05/05/2019 8010 GANTOISE 8105 TC VELINA 1-5 / 3-10 / 41-73 Afgerond
zo 05/05/2019 8145 TS KENTA 8102 T.C. HERZELE 2-4 / 7-8 / 64-75 Afgerond
zo 12/05/2019 8105 TC VELINA 8145 TS KENTA 6-0 / 12-0 / 72-24 Afgerond
zo 12/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8010 GANTOISE 5-1 / 10-4 / 83-62 Afgerond
zo 19/05/2019 8102 T.C. HERZELE 8105 TC VELINA 4-2 / 9-6 / 76-59 Afgerond
zo 19/05/2019 8145 TS KENTA 8136 T.C. TOPSPIN 2-4 / 6-9 / 73-81 Afgerond
zo 26/05/2019 8010 GANTOISE 8145 TS KENTA 5-1 / 11-3 / 81-52 Afgerond
zo 26/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8102 T.C. HERZELE 4-2 / 10-4 / 79-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8052 T.C. NOBEL B 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 2-4 / 6-8 / 64-66 Afgerond
zo 28/04/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8056 T.C. OUDENAARDE 5-1 / 10-3 / 74-40 Afgerond
zo 05/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 4-2 / 9-6 / 74-60 Afgerond
zo 05/05/2019 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8052 T.C. NOBEL B 3-3 / 7-8 / 62-72 Afgerond
zo 12/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 2-4 / 5-9 / 55-69 Afgerond
zo 12/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 0-6 / 1-12 / 29-79 Afgerond
zo 19/05/2019 8052 T.C. NOBEL B 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 3-3 / 6-6 / 51-52 Afgerond
zo 19/05/2019 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8056 T.C. OUDENAARDE 6-0 / 12-1 / 75-28 Afgerond
zo 26/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 5-1 / 11-2 / 74-25 Afgerond
zo 26/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8052 T.C. NOBEL B 0-6 / 3-12 / 56-86 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde