Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 35
  • Afdeling: 3 (12 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8145 TS KENTA 4-2 / 8-4 / 58-46 Afgerond
zo 28/04/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8052 T.C. NOBEL 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
zo 28/04/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8057 T.C. MERELBEKE 4-2 / 9-5 / 66-45 Afgerond
zo 05/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 3-3 / 7-7 / 69-71 Afgerond
zo 05/05/2019 8145 TS KENTA 8057 T.C. MERELBEKE 0-6 / 0-12 / 36-75 Afgerond
zo 05/05/2019 8052 T.C. NOBEL 8118 T.C. LOVENDEGEM A 3-3 / 6-6 / 51-58 Afgerond
zo 12/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8145 TS KENTA 5-1 / 11-4 / 81-63 Afgerond
zo 12/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8083 G.T.C. GAVERE 5-1 / 11-3 / 81-48 Afgerond
zo 12/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8052 T.C. NOBEL 2-4 / 4-8 / 47-55 Afgerond
zo 19/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8057 T.C. MERELBEKE 3-3 / 7-7 / 61-67 Afgerond
zo 19/05/2019 8145 TS KENTA 8052 T.C. NOBEL 2-4 / 4-10 / 57-78 Afgerond
zo 19/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8118 T.C. LOVENDEGEM A 2-4 / 8-9 / 74-87 Afgerond
zo 26/05/2019 8052 T.C. NOBEL 8083 G.T.C. GAVERE 3-3 / 6-7 / 58-56 Afgerond
zo 26/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8145 TS KENTA 5-1 / 11-3 / 80-46 Afgerond
zo 26/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 3-3 / 7-6 / 51-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8159 T.C. ELEVEN A 8126 T.C. HOF TER BURST 4-2 / 8-4 / 59-51 Afgerond
zo 28/04/2019 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8064 T.C. SCHELDEDREEF 0-6 / 2-12 / 41-78 Afgerond
zo 28/04/2019 8156 TC SPARTA 8042 T.C. VLASKIA 3-3 / 7-6 / 68-56 Afgerond
zo 05/05/2019 8159 T.C. ELEVEN A 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 6-0 / 12-0 / 72-19 Afgerond
zo 05/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 8042 T.C. VLASKIA 4-2 / 8-4 / 60-39 Afgerond
zo 05/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8156 TC SPARTA 3-3 / 7-7 / 69-59 Afgerond
zo 12/05/2019 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8126 T.C. HOF TER BURST 0-6 / 0-12 / 15-73 Afgerond
zo 12/05/2019 8156 TC SPARTA 8159 T.C. ELEVEN A 5-1 / 10-3 / 71-45 Afgerond
zo 12/05/2019 8042 T.C. VLASKIA 8064 T.C. SCHELDEDREEF 5-1 / 10-3 / 67-45 Afgerond
zo 19/05/2019 8159 T.C. ELEVEN A 8042 T.C. VLASKIA 3-3 / 6-7 / 57-63 Afgerond
zo 19/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 8064 T.C. SCHELDEDREEF 2-4 / 4-9 / 48-58 Afgerond
zo 19/05/2019 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8156 TC SPARTA 0-6 / 0-12 / 16-72 Afgerond
zo 26/05/2019 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8159 T.C. ELEVEN A 6-0 / 12-3 / 82-56 Afgerond
zo 26/05/2019 8156 TC SPARTA 8126 T.C. HOF TER BURST 3-3 / 7-7 / 56-56 Afgerond
zo 26/05/2019 8042 T.C. VLASKIA 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 5-1 / 11-2 / 78-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8157 T.C. ZAFFELARE B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 1-5 / 2-10 / 31-70 Afgerond
zo 28/04/2019 8037 T.C. TEMSE 8066 T.C. TOBIAS 1-5 / 2-11 / 40-77 Afgerond
zo 28/04/2019 8070 T.C. EVERGEM 8065 T.C. WACHTEBEKE 5-1 / 10-2 / 69-31 Afgerond
zo 05/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE B 8037 T.C. TEMSE 2-4 / 7-8 / 66-71 Afgerond
zo 05/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8065 T.C. WACHTEBEKE 5-1 / 10-2 / 69-22 Afgerond
zo 05/05/2019 8066 T.C. TOBIAS 8070 T.C. EVERGEM 1-5 / 5-10 / 66-78 Afgerond
zo 12/05/2019 8037 T.C. TEMSE 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 1-5 / 2-10 / 24-67 Afgerond
zo 12/05/2019 8070 T.C. EVERGEM 8157 T.C. ZAFFELARE B 6-0 / 12-2 / 76-27 Afgerond
zo 12/05/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8066 T.C. TOBIAS 3-3 / 6-9 / 65-83 Afgerond
zo 19/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE B 8065 T.C. WACHTEBEKE 4-2 / 8-4 / 56-39 Afgerond
zo 19/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8066 T.C. TOBIAS 4-2 / 8-7 / 67-70 Afgerond
zo 19/05/2019 8037 T.C. TEMSE 8070 T.C. EVERGEM 0-6 / 0-12 / 24-73 Afgerond
zo 26/05/2019 8066 T.C. TOBIAS 8157 T.C. ZAFFELARE B 4-2 / 9-4 / 67-50 Afgerond
zo 26/05/2019 8070 T.C. EVERGEM 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 5-1 / 11-2 / 72-35 Afgerond
zo 26/05/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8037 T.C. TEMSE 1-5 / 6-10 / 75-78 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8121 T.C. ZOTTEGEM 4-2 / 9-5 / 73-55 Afgerond
zo 28/04/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8107 T.C. DEN BRUEL 4-2 / 8-6 / 66-59 Afgerond
zo 28/04/2019 8157 T.C. ZAFFELARE A 8165 TC KOUTERSLAG 3-3 / 7-8 / 76-73 Afgerond
zo 05/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8118 T.C. LOVENDEGEM B 3-3 / 7-6 / 60-61 Afgerond
zo 05/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8165 TC KOUTERSLAG 4-2 / 9-4 / 67-50 Afgerond
zo 05/05/2019 8107 T.C. DEN BRUEL 8157 T.C. ZAFFELARE A 5-1 / 11-2 / 77-49 Afgerond
zo 12/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8121 T.C. ZOTTEGEM 5-1 / 10-4 / 79-43 Afgerond
zo 12/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE A 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 3-3 / 6-6 / 55-58 Afgerond
zo 12/05/2019 8165 TC KOUTERSLAG 8107 T.C. DEN BRUEL 1-5 / 3-10 / 41-69 Afgerond
zo 19/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8165 TC KOUTERSLAG 6-0 / 12-2 / 82-32 Afgerond
zo 19/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8107 T.C. DEN BRUEL 1-5 / 3-10 / 44-70 Afgerond
zo 19/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8157 T.C. ZAFFELARE A 5-1 / 11-2 / 72-46 Afgerond
zo 26/05/2019 8107 T.C. DEN BRUEL 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 0-6 / 2-12 / 56-82 Afgerond
zo 26/05/2019 8157 T.C. ZAFFELARE A 8121 T.C. ZOTTEGEM 2-4 / 4-8 / 35-57 Afgerond
zo 26/05/2019 8165 TC KOUTERSLAG 8118 T.C. LOVENDEGEM B 0-6 / 1-12 / 34-80 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8148 TENNIS 2000 8159 T.C. ELEVEN B 2-4 / 5-9 / 55-71 Afgerond
zo 28/04/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8118 T.C. LOVENDEGEM C 6-0 / 12-0 / 74-34 Afgerond
zo 28/04/2019 8023 T.C. LIERDE 8022 T.C. EEKLO 1-5 / 4-10 / 60-74 Afgerond
zo 05/05/2019 8148 TENNIS 2000 8056 T.C. OUDENAARDE 0-6 / 1-12 / 31-74 Afgerond
zo 05/05/2019 8159 T.C. ELEVEN B 8022 T.C. EEKLO 2-4 / 4-10 / 53-82 Afgerond
zo 05/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM C 8023 T.C. LIERDE 2-4 / 4-9 / 49-68 Afgerond
zo 12/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8159 T.C. ELEVEN B 3-3 / 7-8 / 65-74 Afgerond
zo 12/05/2019 8023 T.C. LIERDE 8148 TENNIS 2000 6-0 / 12-1 / 77-38 Afgerond
zo 12/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8118 T.C. LOVENDEGEM C 6-0 / 12-1 / 78-29 Afgerond
zo 19/05/2019 8148 TENNIS 2000 8022 T.C. EEKLO 0-6 / 0-12 / 18-73 Afgerond
zo 19/05/2019 8159 T.C. ELEVEN B 8118 T.C. LOVENDEGEM C 4-2 / 8-5 / 65-54 Afgerond
zo 19/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8023 T.C. LIERDE 3-3 / 9-7 / 84-72 Afgerond
zo 26/05/2019 8118 T.C. LOVENDEGEM C 8148 TENNIS 2000 4-2 / 8-5 / 62-57 Afgerond
zo 26/05/2019 8023 T.C. LIERDE 8159 T.C. ELEVEN B 3-3 / 6-7 / 53-62 Afgerond
zo 26/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8056 T.C. OUDENAARDE 5-1 / 10-3 / 71-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 2-4 / 4-9 / 49-62 Afgerond
zo 28/04/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 6-0 / 12-1 / 78-20 Afgerond
zo 28/04/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8028 T.C. ORBIS 0-6 / 0-12 / 19-73 Afgerond
zo 05/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 3-3 / 7-7 / 53-62 Afgerond
zo 05/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8028 T.C. ORBIS 4-2 / 9-5 / 72-61 Afgerond
zo 05/05/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 3-3 / 7-7 / 70-65 Afgerond
zo 12/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 2-4 / 5-8 / 50-66 Afgerond
zo 12/05/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8136 T.C. TOPSPIN 0-6 / 0-12 / 23-72 Afgerond
zo 12/05/2019 8028 T.C. ORBIS 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 5-1 / 10-2 / 68-22 Afgerond
zo 19/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8028 T.C. ORBIS 3-3 / 7-8 / 61-76 Afgerond
zo 19/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 6-0 / 12-0 / 72-17 Afgerond
zo 19/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 5-1 / 11-3 / 79-45 Afgerond
zo 26/05/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8136 T.C. TOPSPIN 1-5 / 3-10 / 37-69 Afgerond
zo 26/05/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 0-6 / 0-12 / 26-72 Afgerond
zo 26/05/2019 8028 T.C. ORBIS 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 4-2 / 9-5 / 68-45 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde