Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 25
  • Afdeling: 5 (12 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8148 TENNIS 2000 8106 T.C. SOKS B 2-4 / 6-8 / 66-66 Afgerond
zo 28/04/2019 8094 BEVERSE T.C. 8105 TC VELINA 6-0 / 12-0 / 73-23 Afgerond
zo 28/04/2019 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 8172 VZW TC STERRENBOS 4-2 / 10-4 / 79-42 Afgerond
zo 05/05/2019 8148 TENNIS 2000 8094 BEVERSE T.C. 0-6 / 1-12 / 41-75 Afgerond
zo 05/05/2019 8106 T.C. SOKS B 8172 VZW TC STERRENBOS 2-4 / 6-8 / 51-65 Afgerond
zo 05/05/2019 8105 TC VELINA 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 0-6 / 0-12 / 15-72 Afgerond
zo 12/05/2019 8094 BEVERSE T.C. 8106 T.C. SOKS B 5-1 / 11-4 / 80-40 Afgerond
zo 12/05/2019 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 8148 TENNIS 2000 5-1 / 10-2 / 66-35 Afgerond
zo 12/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS 8105 TC VELINA 6-0 / 12-0 / 72-17 Afgerond
zo 19/05/2019 8148 TENNIS 2000 8172 VZW TC STERRENBOS 2-4 / 5-8 / 60-61 Afgerond
zo 19/05/2019 8106 T.C. SOKS B 8105 TC VELINA 3-3 / 7-7 / 66-62 Afgerond
zo 19/05/2019 8094 BEVERSE T.C. 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 4-2 / 9-8 / 87-81 Afgerond
zo 26/05/2019 8105 TC VELINA 8148 TENNIS 2000 2-4 / 5-8 / 52-64 Afgerond
zo 26/05/2019 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 8106 T.C. SOKS B 5-1 / 10-2 / 68-23 Afgerond
zo 26/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS 8094 BEVERSE T.C. 2-4 / 5-8 / 54-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE B 8045 T.C. BRAKEL 2-4 / 4-9 / 44-64 Afgerond
zo 28/04/2019 8052 T.C. NOBEL 8072 T.C. STEKENE 4-2 / 9-4 / 69-36 Afgerond
zo 28/04/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 3-3 / 6-7 / 54-65 Afgerond
zo 05/05/2019 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE B 8052 T.C. NOBEL 2-4 / 4-8 / 37-62 Afgerond
zo 05/05/2019 8045 T.C. BRAKEL 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 4-2 / 8-5 / 67-44 Afgerond
zo 05/05/2019 8072 T.C. STEKENE 8056 T.C. OUDENAARDE 4-2 / 9-4 / 71-53 Afgerond
zo 12/05/2019 8052 T.C. NOBEL 8045 T.C. BRAKEL 2-4 / 4-8 / 36-59 Afgerond
zo 12/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE B 4-2 / 9-4 / 65-48 Afgerond
zo 12/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8072 T.C. STEKENE 6-0 / 12-0 / 72-22 Afgerond
zo 19/05/2019 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 0-6 / 0-12 / 37-75 Afgerond
zo 19/05/2019 8045 T.C. BRAKEL 8072 T.C. STEKENE 5-1 / 10-3 / 71-37 Afgerond
zo 19/05/2019 8052 T.C. NOBEL 8056 T.C. OUDENAARDE 4-2 / 8-4 / 60-47 Afgerond
zo 26/05/2019 8072 T.C. STEKENE 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE B 2-4 / 5-9 / 54-69 Afgerond
zo 26/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8045 T.C. BRAKEL 3-3 / 6-6 / 41-44 Afgerond
zo 26/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8052 T.C. NOBEL 4-2 / 8-6 / 74-71 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8106 T.C. SOKS A 8107 T.C. DEN BRUEL 1-5 / 2-10 / 43-65 Afgerond
zo 28/04/2019 8117 T.C. PLAYERS 8145 TS KENTA 5-1 / 11-3 / 80-45 Afgerond
zo 28/04/2019 8050 T.C. 78 8057 T.C. MERELBEKE 4-2 / 9-4 / 72-58 Afgerond
zo 05/05/2019 8106 T.C. SOKS A 8117 T.C. PLAYERS 3-3 / 6-6 / 57-50 Afgerond
zo 05/05/2019 8107 T.C. DEN BRUEL 8057 T.C. MERELBEKE 4-2 / 9-5 / 75-57 Afgerond
zo 05/05/2019 8145 TS KENTA 8050 T.C. 78 2-4 / 5-9 / 62-67 Afgerond
zo 12/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8107 T.C. DEN BRUEL 3-3 / 7-7 / 65-56 Afgerond
zo 12/05/2019 8050 T.C. 78 8106 T.C. SOKS A 3-3 / 6-7 / 57-68 Afgerond
zo 12/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8145 TS KENTA 0-6 / 1-12 / 47-79 Afgerond
zo 19/05/2019 8106 T.C. SOKS A 8057 T.C. MERELBEKE 4-2 / 8-5 / 58-49 Afgerond
zo 19/05/2019 8107 T.C. DEN BRUEL 8145 TS KENTA 3-3 / 7-6 / 61-51 Afgerond
zo 19/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8050 T.C. 78 0-6 / 1-12 / 38-79 Afgerond
zo 26/05/2019 8145 TS KENTA 8106 T.C. SOKS A 1-5 / 3-10 / 35-73 Afgerond
zo 26/05/2019 8050 T.C. 78 8107 T.C. DEN BRUEL 5-1 / 10-4 / 72-53 Afgerond
zo 26/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8117 T.C. PLAYERS 0-6 / 1-12 / 37-79 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde