Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 25
  • Afdeling: 4 (12 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 2-4 / 4-8 / 54-63 Afgerond
zo 28/04/2019 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 0-6 / 0-12 / 21-74 Afgerond
zo 05/05/2019 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 3-3 / 6-7 / 56-62 Afgerond
zo 05/05/2019 8038 T.C. SPORTINA 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 2-4 / 4-10 / 47-69 Afgerond
zo 12/05/2019 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8038 T.C. SPORTINA 4-2 / 8-4 / 57-38 Afgerond
zo 12/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 4-2 / 9-4 / 70-45 Afgerond
zo 19/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 1-5 / 3-11 / 51-78 Afgerond
zo 19/05/2019 8038 T.C. SPORTINA 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 1-5 / 2-10 / 22-65 Afgerond
zo 26/05/2019 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8038 T.C. SPORTINA 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 26/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 6-0 / 12-1 / 76-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8117 T.C. PLAYERS 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 1-5 / 4-10 / 57-75 Afgerond
zo 28/04/2019 8159 T.C. ELEVEN 8022 T.C. EEKLO 2-4 / 6-10 / 62-91 Afgerond
zo 05/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8159 T.C. ELEVEN 4-2 / 8-5 / 69-55 Afgerond
zo 05/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8117 T.C. PLAYERS 5-1 / 11-2 / 66-44 Afgerond
zo 12/05/2019 8159 T.C. ELEVEN 8076 T.C. 'T LOBBEKE 0-6 / 1-12 / 34-77 Afgerond
zo 12/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 2-4 / 5-9 / 60-78 Afgerond
zo 19/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8159 T.C. ELEVEN 3-3 / 7-7 / 68-62 Afgerond
zo 19/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8022 T.C. EEKLO 5-1 / 11-3 / 76-45 Afgerond
zo 26/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2-4 / 4-8 / 46-51 Afgerond
zo 26/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8117 T.C. PLAYERS 4-2 / 9-4 / 64-58 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8136 T.C. TOPSPIN B 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-3 / 7-8 / 66-70 Afgerond
zo 28/04/2019 8034 T.C. REINAERT 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 5-1 / 10-3 / 75-50 Afgerond
zo 05/05/2019 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8034 T.C. REINAERT 4-2 / 9-4 / 70-37 Afgerond
zo 05/05/2019 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8136 T.C. TOPSPIN B 1-5 / 3-10 / 48-70 Afgerond
zo 12/05/2019 8034 T.C. REINAERT 8174 HAAGSE TENNISHOEK 4-2 / 8-4 / 60-36 Afgerond
zo 12/05/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 0-6 / 2-12 / 43-79 Afgerond
zo 19/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN B 8034 T.C. REINAERT 5-1 / 10-4 / 78-56 Afgerond
zo 19/05/2019 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 5-1 / 10-3 / 68-45 Afgerond
zo 26/05/2019 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8174 HAAGSE TENNISHOEK 6-0 / 12-1 / 78-36 Afgerond
zo 26/05/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8136 T.C. TOPSPIN B 4-2 / 8-5 / 64-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8136 T.C. TOPSPIN A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 5-1 / 11-2 / 77-30 Afgerond
zo 28/04/2019 8033 T.C. CHIWAWA 8017 T.C. HAMME 3-3 / 6-8 / 62-64 Afgerond
zo 05/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN A 8033 T.C. CHIWAWA 3-3 / 6-6 / 53-58 Afgerond
zo 05/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8017 T.C. HAMME 3-3 / 8-8 / 79-72 Afgerond
zo 12/05/2019 8033 T.C. CHIWAWA 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 5-1 / 11-3 / 74-38 Afgerond
zo 12/05/2019 8017 T.C. HAMME 8136 T.C. TOPSPIN A 2-4 / 5-9 / 47-71 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde