Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 25
  • Afdeling: 2 (76 - 140)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8042 T.C. VLASKIA 4-2 / 9-4 / 65-42 Afgerond
zo 28/04/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8083 G.T.C. GAVERE 6-0 / 12-1 / 78-48 Afgerond
zo 28/04/2019 8114 T.C. MADISON 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 2-4 / 7-8 / 74-74 Afgerond
zo 05/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8065 T.C. WACHTEBEKE 3-3 / 9-7 / 80-70 Afgerond
zo 05/05/2019 8042 T.C. VLASKIA 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 3-3 / 6-8 / 68-68 Afgerond
zo 05/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8114 T.C. MADISON 4-2 / 9-5 / 75-59 Afgerond
zo 12/05/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8042 T.C. VLASKIA 5-1 / 10-2 / 61-32 Afgerond
zo 12/05/2019 8114 T.C. MADISON 8057 T.C. MERELBEKE 3-3 / 6-7 / 58-65 Afgerond
zo 12/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8083 G.T.C. GAVERE 4-2 / 8-5 / 63-57 Afgerond
zo 19/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 3-3 / 7-6 / 59-48 Afgerond
zo 19/05/2019 8042 T.C. VLASKIA 8083 G.T.C. GAVERE 3-3 / 7-6 / 60-55 Afgerond
zo 19/05/2019 8065 T.C. WACHTEBEKE 8114 T.C. MADISON 6-0 / 12-3 / 85-58 Afgerond
zo 26/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8057 T.C. MERELBEKE 4-2 / 8-5 / 71-65 Afgerond
zo 26/05/2019 8114 T.C. MADISON 8042 T.C. VLASKIA 3-3 / 8-6 / 71-67 Afgerond
zo 26/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8065 T.C. WACHTEBEKE 3-3 / 7-7 / 72-66 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8105 TC VELINA 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 3-3 / 6-7 / 56-63 Afgerond
zo 28/04/2019 8117 T.C. PLAYERS 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 5-1 / 10-2 / 66-36 Afgerond
zo 28/04/2019 8038 T.C. SPORTINA 8089 T.C. RESSCHEBEKE 3-3 / 6-6 / 47-44 Afgerond
zo 05/05/2019 8105 TC VELINA 8117 T.C. PLAYERS 3-3 / 7-6 / 56-56 Afgerond
zo 05/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8089 T.C. RESSCHEBEKE 4-2 / 8-4 / 59-35 Afgerond
zo 05/05/2019 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8038 T.C. SPORTINA 4-2 / 10-7 / 82-73 Afgerond
zo 12/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 1-5 / 2-11 / 36-71 Afgerond
zo 12/05/2019 8038 T.C. SPORTINA 8105 TC VELINA 3-3 / 6-6 / 50-45 Afgerond
zo 12/05/2019 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 4-2 / 8-5 / 58-48 Afgerond
zo 19/05/2019 8105 TC VELINA 8089 T.C. RESSCHEBEKE 3-3 / 6-6 / 51-54 Afgerond
zo 19/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 4-2 / 8-4 / 58-39 Afgerond
zo 19/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8038 T.C. SPORTINA 3-3 / 6-7 / 53-58 Afgerond
zo 26/05/2019 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8105 TC VELINA 3-3 / 6-6 / 46-47 Afgerond
zo 26/05/2019 8038 T.C. SPORTINA 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 1-5 / 4-10 / 64-72 Afgerond
zo 26/05/2019 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8117 T.C. PLAYERS 6-0 / 12-1 / 76-36 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde