Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 7 (12 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 2-4 / 4-8 / 50-55 Afgerond
za 27/04/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8033 T.C. CHIWAWA A 5-1 / 10-2 / 63-33 Afgerond
za 27/04/2019 8072 T.C. STEKENE A 8028 T.C. ORBIS 2-4 / 5-8 / 51-61 Afgerond
za 04/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 2-4 / 6-8 / 62-62 Afgerond
za 04/05/2019 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 8028 T.C. ORBIS 2-4 / 4-8 / 33-55 Afgerond
za 04/05/2019 8033 T.C. CHIWAWA A 8072 T.C. STEKENE A 1-5 / 2-10 / 32-65 Afgerond
za 11/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 5-1 / 11-4 / 80-52 Afgerond
za 11/05/2019 8072 T.C. STEKENE A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 4-2 / 8-5 / 63-55 Afgerond
za 11/05/2019 8028 T.C. ORBIS 8033 T.C. CHIWAWA A 5-1 / 11-2 / 70-29 Afgerond
za 18/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8028 T.C. ORBIS 3-3 / 7-6 / 58-51 Afgerond
za 18/05/2019 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 8033 T.C. CHIWAWA A 4-2 / 8-5 / 69-47 Afgerond
za 18/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8072 T.C. STEKENE A 4-2 / 9-4 / 68-44 Afgerond
za 25/05/2019 8033 T.C. CHIWAWA A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 1-5 / 2-10 / 17-66 Afgerond
za 25/05/2019 8072 T.C. STEKENE A 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 2-4 / 5-9 / 62-78 Afgerond
za 25/05/2019 8028 T.C. ORBIS 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 3-3 / 7-6 / 54-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8072 T.C. STEKENE B 5-1 / 10-3 / 69-33 Afgerond
za 27/04/2019 8123 T.C. BORLUUT 8126 T.C. HOF TER BURST 6-0 / 12-3 / 82-53 Afgerond
za 27/04/2019 8079 T.H.C. INDIANA 8121 T.C. ZOTTEGEM 4-2 / 9-5 / 74-57 Afgerond
za 04/05/2019 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8123 T.C. BORLUUT 4-2 / 10-6 / 82-69 Afgerond
za 04/05/2019 8072 T.C. STEKENE B 8121 T.C. ZOTTEGEM 3-3 / 6-7 / 59-56 Afgerond
za 04/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 8079 T.H.C. INDIANA 1-5 / 5-10 / 71-84 Afgerond
za 11/05/2019 8123 T.C. BORLUUT 8072 T.C. STEKENE B 3-3 / 8-6 / 70-57 Afgerond
za 11/05/2019 8079 T.H.C. INDIANA 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 2-4 / 5-9 / 56-77 Afgerond
za 11/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8126 T.C. HOF TER BURST 3-3 / 6-6 / 48-58 Afgerond
za 18/05/2019 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8121 T.C. ZOTTEGEM 6-0 / 12-1 / 79-36 Afgerond
za 18/05/2019 8072 T.C. STEKENE B 8126 T.C. HOF TER BURST 3-3 / 6-7 / 57-62 Afgerond
za 18/05/2019 8123 T.C. BORLUUT 8079 T.H.C. INDIANA 4-2 / 9-5 / 71-44 Afgerond
za 25/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 4-2 / 9-6 / 77-57 Afgerond
za 25/05/2019 8079 T.H.C. INDIANA 8072 T.C. STEKENE B 5-1 / 11-3 / 83-53 Afgerond
za 25/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8123 T.C. BORLUUT 3-3 / 6-8 / 55-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8010 GANTOISE A 8038 T.C. SPORTINA B 2-4 / 4-8 / 36-57 Afgerond
za 27/04/2019 8034 T.C. REINAERT A 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 3-3 / 6-8 / 69-73 Afgerond
za 27/04/2019 8172 VZW TC STERRENBOS B 8005 KON. DEINZE T.C. 1-5 / 3-11 / 38-75 Afgerond
za 04/05/2019 8010 GANTOISE A 8034 T.C. REINAERT A 3-3 / 8-7 / 77-73 Afgerond
za 04/05/2019 8038 T.C. SPORTINA B 8005 KON. DEINZE T.C. 3-3 / 8-6 / 72-62 Afgerond
za 04/05/2019 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 8172 VZW TC STERRENBOS B 5-1 / 10-2 / 67-38 Afgerond
za 11/05/2019 8034 T.C. REINAERT A 8038 T.C. SPORTINA B 2-4 / 4-8 / 42-58 Afgerond
za 11/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS B 8010 GANTOISE A 1-5 / 5-10 / 57-74 Afgerond
za 11/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 5-1 / 10-3 / 69-34 Afgerond
za 18/05/2019 8010 GANTOISE A 8005 KON. DEINZE T.C. 3-3 / 6-6 / 62-57 Afgerond
za 18/05/2019 8038 T.C. SPORTINA B 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 3-3 / 6-7 / 55-58 Afgerond
za 18/05/2019 8034 T.C. REINAERT A 8172 VZW TC STERRENBOS B 5-1 / 10-2 / 72-41 Afgerond
za 25/05/2019 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 8010 GANTOISE A 2-4 / 7-8 / 67-76 Afgerond
za 25/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS B 8038 T.C. SPORTINA B 1-5 / 2-11 / 33-77 Afgerond
za 25/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8034 T.C. REINAERT A 5-1 / 10-3 / 68-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8010 GANTOISE B 8023 T.C. LIERDE 4-2 / 8-5 / 56-49 Afgerond
za 27/04/2019 8105 TC VELINA 8045 T.C. BRAKEL 5-1 / 10-2 / 65-19 Afgerond
za 27/04/2019 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 8034 T.C. REINAERT B 2-4 / 5-9 / 54-70 Afgerond
za 04/05/2019 8010 GANTOISE B 8105 TC VELINA 2-4 / 5-9 / 53-69 Afgerond
za 04/05/2019 8023 T.C. LIERDE 8034 T.C. REINAERT B 1-5 / 4-11 / 60-76 Afgerond
za 04/05/2019 8045 T.C. BRAKEL 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 2-4 / 6-8 / 49-65 Afgerond
za 11/05/2019 8105 TC VELINA 8023 T.C. LIERDE 5-1 / 11-4 / 78-40 Afgerond
za 11/05/2019 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 8010 GANTOISE B 3-3 / 8-6 / 63-53 Afgerond
za 11/05/2019 8034 T.C. REINAERT B 8045 T.C. BRAKEL 5-1 / 11-4 / 83-49 Afgerond
za 18/05/2019 8010 GANTOISE B 8034 T.C. REINAERT B 1-5 / 3-10 / 46-68 Afgerond
za 18/05/2019 8023 T.C. LIERDE 8045 T.C. BRAKEL 5-1 / 11-2 / 75-27 Afgerond
za 18/05/2019 8105 TC VELINA 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 5-1 / 10-2 / 64-32 Afgerond
za 25/05/2019 8045 T.C. BRAKEL 8010 GANTOISE B 3-3 / 6-8 / 54-62 Afgerond
za 25/05/2019 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 8023 T.C. LIERDE 3-3 / 8-6 / 62-61 Afgerond
za 25/05/2019 8034 T.C. REINAERT B 8105 TC VELINA 3-3 / 8-6 / 71-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8154 DE VALLEI 6-0 / 12-0 / 72-21 Afgerond
za 27/04/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 3-3 / 7-7 / 71-55 Afgerond
za 27/04/2019 8063 T.C. MOERBEKE 8164 T.C. 2001 2-4 / 6-9 / 64-78 Afgerond
za 04/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8136 T.C. TOPSPIN 3-3 / 6-6 / 47-53 Afgerond
za 04/05/2019 8154 DE VALLEI 8164 T.C. 2001 1-5 / 2-11 / 32-71 Afgerond
za 04/05/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8063 T.C. MOERBEKE 3-3 / 6-7 / 64-56 Afgerond
za 11/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8154 DE VALLEI 6-0 / 12-0 / 72-6 Afgerond
za 11/05/2019 8063 T.C. MOERBEKE 8083 G.T.C. GAVERE 6-0 / 12-2 / 80-37 Afgerond
za 11/05/2019 8164 T.C. 2001 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 6-0 / 12-2 / 78-44 Afgerond
za 18/05/2019 8083 G.T.C. GAVERE 8164 T.C. 2001 4-2 / 8-4 / 53-48 Afgerond
za 18/05/2019 8154 DE VALLEI 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 1-5 / 2-10 / 27-68 Afgerond
za 18/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8063 T.C. MOERBEKE 4-2 / 8-5 / 66-46 Afgerond
za 25/05/2019 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8083 G.T.C. GAVERE 4-2 / 9-4 / 70-45 Afgerond
za 25/05/2019 8063 T.C. MOERBEKE 8154 DE VALLEI 6-0 / 12-0 / 72-31 Afgerond
za 25/05/2019 8164 T.C. 2001 8136 T.C. TOPSPIN 6-0 / 12-1 / 74-33 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8172 VZW TC STERRENBOS A 3-3 / 7-6 / 62-52 Afgerond
za 27/04/2019 8148 TENNIS 2000 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 5-1 / 10-2 / 67-29 Afgerond
za 27/04/2019 8033 T.C. CHIWAWA B 8038 T.C. SPORTINA A 5-1 / 11-2 / 75-37 Afgerond
za 04/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8148 TENNIS 2000 1-5 / 3-10 / 34-65 Afgerond
za 04/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS A 8038 T.C. SPORTINA A 3-3 / 7-6 / 62-58 Afgerond
za 04/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8033 T.C. CHIWAWA B 0-6 / 0-12 / 17-72 Afgerond
za 11/05/2019 8148 TENNIS 2000 8172 VZW TC STERRENBOS A 3-3 / 8-7 / 81-66 Afgerond
za 11/05/2019 8033 T.C. CHIWAWA B 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 4-2 / 10-4 / 67-33 Afgerond
za 11/05/2019 8038 T.C. SPORTINA A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 5-1 / 10-3 / 65-39 Afgerond
za 18/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8038 T.C. SPORTINA A 4-2 / 8-5 / 60-44 Afgerond
za 18/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 0-6 / 4-12 / 61-92 Afgerond
za 18/05/2019 8148 TENNIS 2000 8033 T.C. CHIWAWA B 2-4 / 4-8 / 41-59 Afgerond
za 25/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 2-4 / 5-8 / 44-62 Afgerond
za 25/05/2019 8033 T.C. CHIWAWA B 8172 VZW TC STERRENBOS A 5-1 / 11-2 / 70-25 Afgerond
za 25/05/2019 8038 T.C. SPORTINA A 8148 TENNIS 2000 1-5 / 2-10 / 22-70 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde