Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 6 (26 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8063 T.C. MOERBEKE 1-5 / 6-10 / 71-81 Afgerond
za 27/04/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 0-6 / 1-12 / 33-77 Afgerond
za 27/04/2019 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 5-1 / 11-2 / 74-29 Afgerond
za 04/05/2019 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 4-2 / 9-4 / 66-53 Afgerond
za 04/05/2019 8063 T.C. MOERBEKE 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 4-2 / 9-6 / 71-69 Afgerond
za 04/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8089 T.C. RESSCHEBEKE 4-2 / 10-5 / 76-52 Afgerond
za 11/05/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8063 T.C. MOERBEKE 1-5 / 3-10 / 53-73 Afgerond
za 11/05/2019 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 5-1 / 10-3 / 75-42 Afgerond
za 11/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 2-4 / 5-8 / 45-65 Afgerond
za 18/05/2019 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 4-2 / 8-5 / 66-56 Afgerond
za 18/05/2019 8063 T.C. MOERBEKE 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 3-3 / 7-8 / 63-68 Afgerond
za 18/05/2019 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8089 T.C. RESSCHEBEKE 0-6 / 1-12 / 31-79 Afgerond
za 25/05/2019 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 6-0 / 12-1 / 77-34 Afgerond
za 25/05/2019 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8063 T.C. MOERBEKE 6-0 / 12-0 / 75-29 Afgerond
za 25/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 3-3 / 6-6 / 49-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8148 TENNIS 2000 8154 DE VALLEI 3-3 / 6-8 / 57-67 Afgerond
za 27/04/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8057 T.C. MERELBEKE 0-6 / 0-12 / 24-74 Afgerond
za 27/04/2019 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 8106 T.C. SOKS A 4-2 / 8-4 / 62-53 Afgerond
za 04/05/2019 8148 TENNIS 2000 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 2-4 / 5-9 / 47-64 Afgerond
za 04/05/2019 8154 DE VALLEI 8106 T.C. SOKS A 4-2 / 9-5 / 78-61 Afgerond
za 04/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 5-1 / 10-4 / 75-50 Afgerond
za 11/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8154 DE VALLEI 0-6 / 0-12 / 22-73 Afgerond
za 11/05/2019 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 8148 TENNIS 2000 1-5 / 3-10 / 54-68 Afgerond
za 11/05/2019 8106 T.C. SOKS A 8057 T.C. MERELBEKE 3-3 / 6-8 / 65-60 Afgerond
za 18/05/2019 8148 TENNIS 2000 8106 T.C. SOKS A 2-4 / 6-8 / 62-70 Afgerond
za 18/05/2019 8154 DE VALLEI 8057 T.C. MERELBEKE 5-1 / 11-4 / 76-55 Afgerond
za 18/05/2019 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 2-4 / 5-9 / 51-72 Afgerond
za 25/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8148 TENNIS 2000 4-2 / 8-5 / 62-54 Afgerond
za 25/05/2019 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 8154 DE VALLEI 2-4 / 5-8 / 56-67 Afgerond
za 25/05/2019 8106 T.C. SOKS A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 5-1 / 11-3 / 74-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8088 T.C. DE ZILVERBERK 8143 T.C. FOR EVER B 2-4 / 4-9 / 52-67 Afgerond
za 27/04/2019 8131 T.C. LUDOVIEK 8174 HAAGSE TENNISHOEK 3-3 / 7-7 / 62-77 Afgerond
za 27/04/2019 8113 T.C. OOSTAKKER 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 6-0 / 12-1 / 77-46 Afgerond
za 04/05/2019 8088 T.C. DE ZILVERBERK 8131 T.C. LUDOVIEK 5-1 / 11-2 / 80-50 Afgerond
za 04/05/2019 8143 T.C. FOR EVER B 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 6-0 / 12-3 / 83-41 Afgerond
za 04/05/2019 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8113 T.C. OOSTAKKER 6-0 / 12-1 / 77-30 Afgerond
za 11/05/2019 8131 T.C. LUDOVIEK 8143 T.C. FOR EVER B 3-3 / 6-7 / 56-64 Afgerond
za 11/05/2019 8113 T.C. OOSTAKKER 8088 T.C. DE ZILVERBERK 4-2 / 8-4 / 55-38 Afgerond
za 11/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8174 HAAGSE TENNISHOEK 1-5 / 3-11 / 62-81 Afgerond
za 18/05/2019 8088 T.C. DE ZILVERBERK 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 4-2 / 8-4 / 50-39 Afgerond
za 18/05/2019 8143 T.C. FOR EVER B 8174 HAAGSE TENNISHOEK 4-2 / 8-5 / 71-67 Afgerond
za 18/05/2019 8131 T.C. LUDOVIEK 8113 T.C. OOSTAKKER 0-6 / 0-12 / 42-74 Afgerond
za 25/05/2019 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8088 T.C. DE ZILVERBERK 2-4 / 6-10 / 70-84 Afgerond
za 25/05/2019 8113 T.C. OOSTAKKER 8143 T.C. FOR EVER B 0-6 / 0-12 / 26-73 Afgerond
za 25/05/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8131 T.C. LUDOVIEK 6-0 / 12-0 / 72-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8143 T.C. FOR EVER A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 0-6 / 0-12 / 17-72 Afgerond
za 27/04/2019 8145 TS KENTA 8121 T.C. ZOTTEGEM B 2-4 / 6-8 / 58-67 Afgerond
za 27/04/2019 8055 T.C. DE PINTE 8022 T.C. EEKLO 5-1 / 11-3 / 81-50 Afgerond
za 04/05/2019 8143 T.C. FOR EVER A 8145 TS KENTA 3-3 / 8-6 / 67-70 Afgerond
za 04/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8022 T.C. EEKLO 5-1 / 10-3 / 69-38 Afgerond
za 04/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8055 T.C. DE PINTE 3-3 / 6-7 / 59-68 Afgerond
za 11/05/2019 8145 TS KENTA 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 2-4 / 4-9 / 41-60 Afgerond
za 11/05/2019 8055 T.C. DE PINTE 8143 T.C. FOR EVER A 5-1 / 11-2 / 74-37 Afgerond
za 11/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8121 T.C. ZOTTEGEM B 1-5 / 4-10 / 51-73 Afgerond
za 18/05/2019 8143 T.C. FOR EVER A 8022 T.C. EEKLO 5-1 / 11-2 / 71-39 Afgerond
za 18/05/2019 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8121 T.C. ZOTTEGEM B 5-1 / 10-3 / 75-58 Afgerond
za 18/05/2019 8145 TS KENTA 8055 T.C. DE PINTE 1-5 / 3-10 / 49-69 Afgerond
za 25/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8143 T.C. FOR EVER A 6-0 / 12-2 / 84-44 Afgerond
za 25/05/2019 8055 T.C. DE PINTE 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 1-5 / 3-11 / 53-79 Afgerond
za 25/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8145 TS KENTA 3-3 / 8-6 / 71-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8140 T.C. BECKHAND 8159 T.C. ELEVEN 3-3 / 7-6 / 62-50 Afgerond
za 27/04/2019 8105 TC VELINA 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 3-3 / 7-7 / 64-62 Afgerond
za 27/04/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8052 T.C. NOBEL 6-0 / 12-0 / 72-15 Afgerond
za 04/05/2019 8140 T.C. BECKHAND 8105 TC VELINA 3-3 / 7-8 / 65-70 Afgerond
za 04/05/2019 8159 T.C. ELEVEN 8052 T.C. NOBEL 3-3 / 6-6 / 55-46 Afgerond
za 04/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-3 / 7-7 / 56-63 Afgerond
za 11/05/2019 8105 TC VELINA 8159 T.C. ELEVEN 2-4 / 5-8 / 65-66 Afgerond
za 11/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8140 T.C. BECKHAND 5-1 / 10-3 / 67-38 Afgerond
za 11/05/2019 8052 T.C. NOBEL 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-6 / 3-12 / 57-83 Afgerond
za 18/05/2019 8140 T.C. BECKHAND 8052 T.C. NOBEL 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
za 18/05/2019 8159 T.C. ELEVEN 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2-4 / 4-9 / 45-69 Afgerond
za 18/05/2019 8105 TC VELINA 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-4 / 5-9 / 51-66 Afgerond
za 25/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8140 T.C. BECKHAND 5-1 / 11-3 / 77-42 Afgerond
za 25/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8159 T.C. ELEVEN 3-3 / 8-8 / 81-73 Afgerond
za 25/05/2019 8052 T.C. NOBEL 8105 TC VELINA 2-4 / 4-9 / 42-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8106 T.C. SOKS B 8070 T.C. EVERGEM 4-2 / 8-6 / 65-63 Afgerond
za 27/04/2019 8172 VZW TC STERRENBOS 8136 T.C. TOPSPIN 5-1 / 11-2 / 79-30 Afgerond
za 04/05/2019 8070 T.C. EVERGEM 8172 VZW TC STERRENBOS 3-3 / 8-6 / 75-58 Afgerond
za 04/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8106 T.C. SOKS B 2-4 / 5-9 / 59-79 Afgerond
za 11/05/2019 8172 VZW TC STERRENBOS 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 6-0 / 12-4 / 91-58 Afgerond
za 11/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8070 T.C. EVERGEM 0-6 / 0-12 / 17-72 Afgerond
za 18/05/2019 8106 T.C. SOKS B 8172 VZW TC STERRENBOS 4-2 / 10-4 / 77-62 Afgerond
za 18/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8136 T.C. TOPSPIN 6-0 / 12-1 / 77-36 Afgerond
za 25/05/2019 8070 T.C. EVERGEM 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 6-0 / 12-1 / 80-35 Afgerond
za 25/05/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8106 T.C. SOKS B 1-5 / 4-11 / 46-82 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8106 T.C. SOKS C 3-3 / 6-7 / 53-54 Afgerond
za 27/04/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8056 T.C. OUDENAARDE 6-0 / 12-0 / 72-5 Afgerond
za 04/05/2019 8106 T.C. SOKS C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 3-3 / 7-6 / 57-49 Afgerond
za 04/05/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8121 T.C. ZOTTEGEM C 5-1 / 11-3 / 86-61 Afgerond
za 11/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 4-2 / 9-5 / 72-53 Afgerond
za 11/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8106 T.C. SOKS C 0-6 / 1-12 / 31-75 Afgerond
za 18/05/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 1-5 / 2-10 / 39-64 Afgerond
za 18/05/2019 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8056 T.C. OUDENAARDE 6-0 / 12-4 / 89-57 Afgerond
za 25/05/2019 8106 T.C. SOKS C 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 2-4 / 5-8 / 58-59 Afgerond
za 25/05/2019 8056 T.C. OUDENAARDE 8121 T.C. ZOTTEGEM C 4-2 / 8-5 / 60-47 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde