Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: GEMENGD 50/60
  • Afdeling: 3 (12 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 03/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2-2 / 4-5 / 38-44 Afgerond
vr 03/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2050 TC RUMBEKE 4-0 / 8-1 / 49-16 Afgerond
vr 03/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2157 T.C. DE MOTE B 3-1 / 6-3 / 46-39 Afgerond
vr 10/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2090 T.C. KOKSIJDE 0-4 / 0-8 / 13-48 Afgerond
vr 10/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2157 T.C. DE MOTE B 2-2 / 5-5 / 50-52 Afgerond
vr 10/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2008 T.C. DUINBERGEN 0-4 / 1-8 / 37-54 Afgerond
vr 17/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2132 CENTER COURT RUISELEDE 3-1 / 6-3 / 49-35 Afgerond
vr 17/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2147 T.C. LOGAN 4-0 / 8-0 / 51-20 Afgerond
vr 17/05/2019 2157 T.C. DE MOTE B 2050 TC RUMBEKE 4-0 / 8-0 / 49-15 Afgerond
vr 24/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2157 T.C. DE MOTE B 1-3 / 2-7 / 26-49 Afgerond
vr 24/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2050 TC RUMBEKE 3-1 / 6-2 / 41-22 Afgerond
vr 24/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2008 T.C. DUINBERGEN 3-1 / 6-4 / 54-46 Afgerond
vr 31/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2147 T.C. LOGAN 2-2 / 4-5 / 35-42 Afgerond
vr 31/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2132 CENTER COURT RUISELEDE 3-1 / 7-3 / 54-40 Afgerond
vr 31/05/2019 2157 T.C. DE MOTE B 2090 T.C. KOKSIJDE 2-2 / 5-4 / 45-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 03/05/2019 2157 T.C. DE MOTE A 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 4-0 / 8-2 / 56-36 Afgerond
vr 03/05/2019 2095 T.C. ECLIPS 2038 KTC ISIS 0-4 / 0-8 / 8-48 Afgerond
vr 10/05/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 2095 T.C. ECLIPS 2-2 / 5-4 / 41-39 Afgerond
vr 10/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2157 T.C. DE MOTE A 3-1 / 6-2 / 41-28 Afgerond
vr 17/05/2019 2095 T.C. ECLIPS 2034 T.C. BRUGHIA 0-4 / 1-8 / 32-55 Afgerond
vr 17/05/2019 2038 KTC ISIS 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 3-1 / 7-2 / 54-30 Afgerond
vr 24/05/2019 2157 T.C. DE MOTE A 2095 T.C. ECLIPS 4-0 / 8-0 / 48-10 Afgerond
vr 24/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2038 KTC ISIS 2-2 / 5-6 / 52-62 Afgerond
vr 31/05/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 2034 T.C. BRUGHIA 2-2 / 4-4 / 34-37 Afgerond
vr 31/05/2019 2038 KTC ISIS 2157 T.C. DE MOTE A 3-1 / 7-2 / 53-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 03/05/2019 2029 KTC ISSERA 2160 T.C. TER STRAETEN 3-1 / 7-3 / 58-39 Afgerond
vr 03/05/2019 2072 T.C. ICHTEGEM 2023 T.C. WAREGEM GAVER 4-0 / 8-1 / 55-31 Afgerond
vr 10/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2072 T.C. ICHTEGEM 1-3 / 2-6 / 31-39 Afgerond
vr 10/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2029 KTC ISSERA 2-2 / 4-6 / 34-54 Afgerond
vr 17/05/2019 2072 T.C. ICHTEGEM 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 1-3 / 2-6 / 32-39 Afgerond
vr 17/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2160 T.C. TER STRAETEN 3-1 / 7-3 / 58-38 Afgerond
vr 24/05/2019 2029 KTC ISSERA 2072 T.C. ICHTEGEM 2-2 / 5-4 / 49-35 Afgerond
vr 24/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2023 T.C. WAREGEM GAVER 3-1 / 6-4 / 53-51 Afgerond
vr 31/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 0-4 / 1-8 / 30-56 Afgerond
vr 31/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2029 KTC ISSERA 1-3 / 3-7 / 43-54 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde