Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2019
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: DUBBEL HEREN 60
  • Afdeling: 3 (12 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 30/04/2019 2024 K.T.C. AZALEA A 2004 T.C. OSWHERLU A 3-1 / 6-3 / 44-34 Afgerond
di 30/04/2019 2081 TENNIS-EN PADELCLUB D'HOEVE A 2086 T.C. ZEDELGEM B 0-4 / 0-8 / 12-48 Afgerond
di 30/04/2019 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL B 2090 T.C. KOKSIJDE A 0-4 / 1-8 / 33-52 Afgerond
di 07/05/2019 2024 K.T.C. AZALEA A 2081 TENNIS-EN PADELCLUB D'HOEVE A 3-1 / 6-2 / 36-16 Afgerond
di 07/05/2019 2004 T.C. OSWHERLU A 2090 T.C. KOKSIJDE A 1-3 / 3-6 / 35-47 Afgerond
di 07/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM B 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL B 4-0 / 8-0 / 48-12 Afgerond
di 14/05/2019 2081 TENNIS-EN PADELCLUB D'HOEVE A 2004 T.C. OSWHERLU A 0-4 / 0-8 / 15-48 Afgerond
di 14/05/2019 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL B 2024 K.T.C. AZALEA A 1-3 / 2-6 / 20-38 Afgerond
di 14/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2086 T.C. ZEDELGEM B 3-1 / 6-2 / 39-34 Afgerond
di 21/05/2019 2024 K.T.C. AZALEA A 2090 T.C. KOKSIJDE A 1-3 / 2-6 / 30-46 Afgerond
di 21/05/2019 2004 T.C. OSWHERLU A 2086 T.C. ZEDELGEM B 0-4 / 1-8 / 32-55 Afgerond
di 21/05/2019 2081 TENNIS-EN PADELCLUB D'HOEVE A 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL B 1-3 / 2-6 / 28-41 Afgerond
di 28/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM B 2024 K.T.C. AZALEA A 3-1 / 6-4 / 53-48 Afgerond
di 28/05/2019 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL B 2004 T.C. OSWHERLU A 0-4 / 0-8 / 16-48 Afgerond
di 28/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2081 TENNIS-EN PADELCLUB D'HOEVE A 4-0 / 8-0 / 48-8 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 30/04/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2029 KTC ISSERA B 4-0 / 8-0 / 49-8 Afgerond
di 30/04/2019 2033 T.C. ROESELARE A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 1-3 / 3-6 / 42-44 Afgerond
di 30/04/2019 2056 T.C. ALEXANDER A 2090 T.C. KOKSIJDE B 1-3 / 3-6 / 44-52 Afgerond
di 07/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2033 T.C. ROESELARE A 4-0 / 8-0 / 48-5 Afgerond
di 07/05/2019 2029 KTC ISSERA B 2090 T.C. KOKSIJDE B 1-3 / 3-6 / 35-45 Afgerond
di 07/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2056 T.C. ALEXANDER A 3-1 / 6-3 / 44-39 Afgerond
di 14/05/2019 2033 T.C. ROESELARE A 2029 KTC ISSERA B 3-1 / 6-3 / 51-31 Afgerond
di 14/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER A 2001 T.C. BLANKENBERGE A 0-4 / 0-8 / 10-48 Afgerond
di 14/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
di 21/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2090 T.C. KOKSIJDE B 4-0 / 8-0 / 48-11 Afgerond
di 21/05/2019 2029 KTC ISSERA B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 0-4 / 0-8 / 11-48 Afgerond
di 21/05/2019 2033 T.C. ROESELARE A 2056 T.C. ALEXANDER A 4-0 / 8-2 / 54-39 Afgerond
di 28/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2001 T.C. BLANKENBERGE A 0-4 / 2-8 / 42-56 Afgerond
di 28/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER A 2029 KTC ISSERA B 4-0 / 8-0 / 48-9 Afgerond
di 28/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE B 2033 T.C. ROESELARE A 4-0 / 8-0 / 49-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 30/04/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2072 T.C. ICHTEGEM A 3-1 / 6-2 / 43-21 Afgerond
di 30/04/2019 2147 T.C. LOGAN A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 0-4 / 0-8 / 10-48 Afgerond
di 30/04/2019 2196 TENNISCLUB OOSTROZEBEKE A 2038 KTC ISIS A 4-0 / 8-0 / 49-14 Afgerond
di 07/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2147 T.C. LOGAN A 2-2 / 4-4 / 35-36 Afgerond
di 07/05/2019 2072 T.C. ICHTEGEM A 2038 KTC ISIS A 1-3 / 4-6 / 48-52 Afgerond
di 07/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2196 TENNISCLUB OOSTROZEBEKE A 4-0 / 8-0 / 50-27 Afgerond
di 14/05/2019 2147 T.C. LOGAN A 2072 T.C. ICHTEGEM A 3-1 / 7-4 / 62-50 Afgerond
di 14/05/2019 2196 TENNISCLUB OOSTROZEBEKE A 2186 T.C. DE KODDAERT A 4-0 / 8-2 / 54-37 Afgerond
di 14/05/2019 2038 KTC ISIS A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 0-4 / 1-8 / 24-54 Afgerond
di 21/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2038 KTC ISIS A 3-1 / 7-3 / 57-45 Afgerond
di 21/05/2019 2072 T.C. ICHTEGEM A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 0-4 / 1-8 / 25-53 Afgerond
di 21/05/2019 2147 T.C. LOGAN A 2196 TENNISCLUB OOSTROZEBEKE A 1-3 / 3-7 / 37-58 Afgerond
di 28/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2186 T.C. DE KODDAERT A 4-0 / 8-0 / 48-14 Afgerond
di 28/05/2019 2196 TENNISCLUB OOSTROZEBEKE A 2072 T.C. ICHTEGEM A 4-0 / 8-0 / 48-16 Afgerond
di 28/05/2019 2038 KTC ISIS A 2147 T.C. LOGAN A 3-1 / 6-4 / 53-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 30/04/2019 2055 KTC DE EGELANTIER A 2047 T.C. BLOEMENHOF A 2-2 / 4-4 / 29-33 Afgerond
di 30/04/2019 2190 TC DE WATERTOREN A 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-4 / 0-8 / 14-49 Afgerond
di 30/04/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2004 T.C. OSWHERLU B 1-3 / 2-6 / 31-41 Afgerond
di 07/05/2019 2055 KTC DE EGELANTIER A 2190 TC DE WATERTOREN A 1-3 / 2-6 / 22-37 Afgerond
di 07/05/2019 2047 T.C. BLOEMENHOF A 2004 T.C. OSWHERLU B 4-0 / 8-1 / 54-31 Afgerond
di 07/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2053 T.C. KORTEMARK A 4-0 / 8-0 / 49-6 Afgerond
di 14/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN A 2047 T.C. BLOEMENHOF A 1-3 / 2-6 / 36-40 Afgerond
di 14/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2055 KTC DE EGELANTIER A 3-1 / 6-2 / 37-21 Afgerond
di 14/05/2019 2004 T.C. OSWHERLU B 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-4 / 0-8 / 11-48 Afgerond
di 21/05/2019 2055 KTC DE EGELANTIER A 2004 T.C. OSWHERLU B 2-2 / 6-5 / 57-57 Afgerond
di 21/05/2019 2047 T.C. BLOEMENHOF A 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-4 / 0-8 / 10-48 Afgerond
di 21/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN A 2053 T.C. KORTEMARK A 3-1 / 7-3 / 51-41 Afgerond
di 28/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2055 KTC DE EGELANTIER A 4-0 / 8-0 / 48-6 Afgerond
di 28/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2047 T.C. BLOEMENHOF A 2-2 / 4-4 / 36-34 Afgerond
di 28/05/2019 2004 T.C. OSWHERLU B 2190 TC DE WATERTOREN A 1-3 / 2-6 / 25-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 30/04/2019 2160 T.C. TER STRAETEN A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 1-3 / 3-6 / 36-49 Afgerond
di 30/04/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 1-3 / 3-6 / 39-48 Afgerond
di 30/04/2019 2029 KTC ISSERA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 4-0 / 8-2 / 52-33 Afgerond
di 07/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 0-4 / 1-8 / 23-51 Afgerond
di 07/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 1-3 / 4-6 / 49-54 Afgerond
di 07/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2029 KTC ISSERA A 4-0 / 8-1 / 53-34 Afgerond
di 14/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 4-0 / 8-1 / 52-28 Afgerond
di 14/05/2019 2029 KTC ISSERA A 2160 T.C. TER STRAETEN A 3-1 / 7-3 / 58-46 Afgerond
di 14/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-4 / 1-8 / 27-54 Afgerond
di 21/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 1-3 / 3-7 / 46-59 Afgerond
di 21/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 3-1 / 6-5 / 51-59 Afgerond
di 21/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2029 KTC ISSERA A 4-0 / 8-2 / 58-49 Afgerond
di 28/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2160 T.C. TER STRAETEN A 4-0 / 8-0 / 48-9 Afgerond
di 28/05/2019 2029 KTC ISSERA A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 4-0 / 8-0 / 48-14 Afgerond
di 28/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 0-4 / 0-8 / 29-50 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde