Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DUBBEL DAMES 50
  • Afdeling: 3 (12 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 30/04/2019 2050 TC RUMBEKE 2007 T.C. VIJVERHOF 2-2 / 4-4 / 35-36 Afgerond
di 30/04/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2081 T.C.DHOEVE 2-2 / 4-5 / 41-46 Afgerond
di 30/04/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2034 T.C. BRUGHIA A 2-2 / 6-5 / 57-52 Afgerond
di 07/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2023 T.C. WAREGEM GAVER 0-4 / 2-8 / 32-58 Afgerond
di 07/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2034 T.C. BRUGHIA A 2-2 / 4-5 / 40-45 Afgerond
di 07/05/2019 2081 T.C.DHOEVE 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2-2 / 5-4 / 47-31 Afgerond
di 14/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2007 T.C. VIJVERHOF 3-1 / 7-2 / 52-35 Afgerond
di 14/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2050 TC RUMBEKE 4-0 / 8-1 / 55-33 Afgerond
di 14/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2081 T.C.DHOEVE 0-4 / 3-8 / 49-64 Afgerond
di 21/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2034 T.C. BRUGHIA A 0-4 / 0-8 / 16-48 Afgerond
di 21/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2081 T.C.DHOEVE 0-4 / 0-8 / 14-48 Afgerond
di 21/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-1 / 7-2 / 54-30 Afgerond
di 28/05/2019 2081 T.C.DHOEVE 2050 TC RUMBEKE 3-1 / 7-2 / 51-25 Afgerond
di 28/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2007 T.C. VIJVERHOF 3-1 / 6-2 / 45-22 Afgerond
di 28/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2023 T.C. WAREGEM GAVER 0-4 / 0-8 / 20-50 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 30/04/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2100 T.C. ORSCAMP 2-2 / 4-4 / 36-38 Afgerond
di 30/04/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2190 TC DE WATERTOREN 0-4 / 0-8 / 14-48 Afgerond
di 30/04/2019 2021 T.C. YPER 2001 T.C. BLANKENBERGE 1-3 / 3-6 / 36-48 Afgerond
di 07/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2040 T.C. OLYMPOS 4-0 / 8-1 / 57-30 Afgerond
di 07/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2001 T.C. BLANKENBERGE 1-3 / 3-6 / 41-49 Afgerond
di 07/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2021 T.C. YPER 4-0 / 8-1 / 52-30 Afgerond
di 14/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2100 T.C. ORSCAMP 1-3 / 2-6 / 29-47 Afgerond
di 14/05/2019 2021 T.C. YPER 2090 T.C. KOKSIJDE A 2-2 / 4-6 / 42-58 Afgerond
di 14/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2190 TC DE WATERTOREN 2-2 / 4-5 / 41-44 Afgerond
di 21/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2001 T.C. BLANKENBERGE 3-1 / 6-4 / 51-52 Afgerond
di 21/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2190 TC DE WATERTOREN 1-3 / 3-6 / 38-49 Afgerond
di 21/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2021 T.C. YPER 0-4 / 2-8 / 35-58 Afgerond
di 28/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2090 T.C. KOKSIJDE A 2-2 / 5-4 / 46-33 Afgerond
di 28/05/2019 2021 T.C. YPER 2100 T.C. ORSCAMP 4-0 / 8-0 / 50-19 Afgerond
di 28/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2040 T.C. OLYMPOS 4-0 / 8-1 / 52-33 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 30/04/2019 2090 T.C. KOKSIJDE B 2034 T.C. BRUGHIA B 0-4 / 1-8 / 35-55 Afgerond
di 30/04/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2147 T.C. LOGAN 3-1 / 6-2 / 43-33 Afgerond
di 30/04/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2186 T.C. DE KODDAERT 2-2 / 6-4 / 54-47 Afgerond
di 07/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 0-4 / 0-8 / 13-48 Afgerond
di 07/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2186 T.C. DE KODDAERT 4-0 / 8-0 / 48-13 Afgerond
di 07/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-1 / 6-2 / 47-32 Afgerond
di 14/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2034 T.C. BRUGHIA B 2-2 / 5-4 / 47-38 Afgerond
di 14/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2090 T.C. KOKSIJDE B 1-3 / 3-6 / 35-42 Afgerond
di 14/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2147 T.C. LOGAN 0-4 / 0-8 / 13-49 Afgerond
di 21/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE B 2186 T.C. DE KODDAERT 3-1 / 6-2 / 39-33 Afgerond
di 21/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2147 T.C. LOGAN 0-4 / 1-8 / 30-53 Afgerond
di 21/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-1 / 7-2 / 52-21 Afgerond
di 28/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2090 T.C. KOKSIJDE B 4-0 / 8-0 / 48-9 Afgerond
di 28/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2034 T.C. BRUGHIA B 0-4 / 0-8 / 21-49 Afgerond
di 28/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 0-4 / 1-8 / 29-53 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde