Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 60
  • Afdeling: 3 (12 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 02/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2055 KTC DE EGELANTIER 4-2 / 9-5 / 73-52 Afgerond
do 02/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 1-5 / 2-11 / 44-75 Afgerond
do 02/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2-4 / 5-9 / 65-77 Afgerond
do 09/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2050 TC RUMBEKE 5-1 / 10-2 / 70-36 Afgerond
do 09/05/2019 2055 KTC DE EGELANTIER 2023 T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 6-6 / 57-54 Afgerond
do 09/05/2019 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2186 T.C. DE KODDAERT 3-3 / 6-7 / 55-58 Afgerond
do 16/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2055 KTC DE EGELANTIER 2-4 / 5-9 / 54-77 Afgerond
do 16/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 0-6 / 1-12 / 46-77 Afgerond
do 16/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 4-2 / 9-4 / 75-46 Afgerond
do 23/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2023 T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 6-7 / 63-65 Afgerond
do 23/05/2019 2055 KTC DE EGELANTIER 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 4-2 / 8-5 / 66-59 Afgerond
do 23/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2186 T.C. DE KODDAERT 2-4 / 4-8 / 41-63 Afgerond
do 30/05/2019 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2-4 / 5-9 / 58-73 Afgerond
do 30/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2055 KTC DE EGELANTIER 3-3 / 6-7 / 58-69 Afgerond
do 30/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2050 TC RUMBEKE 6-0 / 12-2 / 80-44 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 02/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2095 T.C. ECLIPS 2-4 / 5-8 / 58-61 Afgerond
do 02/05/2019 2024 K.T.C. AZALEA 2056 T.C. ALEXANDER 0-6 / 0-12 / 0-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
do 02/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 1-5 / 3-11 / 49-79 Afgerond
do 09/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2024 K.T.C. AZALEA 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
do 09/05/2019 2095 T.C. ECLIPS 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 4-2 / 8-6 / 63-63 Afgerond
do 09/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2027 K.G. WITTE BEER 4-2 / 8-4 / 55-37 Afgerond
do 16/05/2019 2024 K.T.C. AZALEA 2095 T.C. ECLIPS 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
do 16/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2120 T.C. SMASH OEDELEM 1-5 / 4-11 / 70-85 Afgerond
do 16/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2056 T.C. ALEXANDER 5-1 / 10-2 / 71-35 Afgerond
do 23/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2-4 / 5-9 / 54-80 Afgerond
do 23/05/2019 2095 T.C. ECLIPS 2056 T.C. ALEXANDER 2-4 / 5-8 / 63-66 Afgerond
do 23/05/2019 2024 K.T.C. AZALEA 2027 K.G. WITTE BEER 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
do 30/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2120 T.C. SMASH OEDELEM 4-2 / 9-4 / 67-45 Afgerond
do 30/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2095 T.C. ECLIPS 1-5 / 2-10 / 27-64 Afgerond
do 30/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2024 K.T.C. AZALEA 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 02/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2090 T.C. KOKSIJDE 4-2 / 8-5 / 70-62 Afgerond
do 02/05/2019 2176 T.C. SOFOCO 2001 T.C. BLANKENBERGE 0-6 / 1-12 / 24-75 Afgerond
do 02/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-3 / 6-6 / 44-56 Afgerond
do 09/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2176 T.C. SOFOCO 5-1 / 10-2 / 69-30 Afgerond
do 09/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2-4 / 5-8 / 56-51 Afgerond
do 09/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2147 T.C. LOGAN 6-0 / 12-1 / 79-27 Afgerond
do 16/05/2019 2176 T.C. SOFOCO 2090 T.C. KOKSIJDE 1-5 / 2-10 / 38-68 Afgerond
do 16/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 1-5 / 3-10 / 44-73 Afgerond
do 16/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2001 T.C. BLANKENBERGE 1-5 / 2-10 / 32-67 Afgerond
do 23/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 5-1 / 11-2 / 75-31 Afgerond
do 23/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2001 T.C. BLANKENBERGE 1-5 / 2-11 / 34-75 Afgerond
do 23/05/2019 2176 T.C. SOFOCO 2147 T.C. LOGAN 1-5 / 4-11 / 59-88 Afgerond
do 30/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 4-2 / 8-5 / 67-57 Afgerond
do 30/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2090 T.C. KOKSIJDE 0-6 / 1-12 / 35-74 Afgerond
do 30/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2176 T.C. SOFOCO 5-1 / 10-2 / 63-29 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde