Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 45
  • Afdeling: 4 (36 - 75)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 2157 T.C. DE MOTE B 2024 K.T.C. AZALEA 3-3 / 6-6 / 48-47 Afgerond
za 04/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2100 T.C. ORSCAMP 2-4 / 5-8 / 52-65 Afgerond
za 11/05/2019 2024 K.T.C. AZALEA 2090 T.C. KOKSIJDE 3-3 / 6-6 / 43-46 Afgerond
za 11/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2157 T.C. DE MOTE B 3-3 / 7-7 / 65-66 Afgerond
za 18/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-3 / 6-7 / 50-54 Afgerond
za 18/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2024 K.T.C. AZALEA 5-1 / 10-2 / 66-32 Afgerond
za 25/05/2019 2157 T.C. DE MOTE B 2090 T.C. KOKSIJDE 2-4 / 6-8 / 66-61 Afgerond
za 25/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2100 T.C. ORSCAMP 3-3 / 8-7 / 74-62 Afgerond
za 01/06/2019 2024 K.T.C. AZALEA 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2-4 / 6-8 / 70-76 Afgerond
za 01/06/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2157 T.C. DE MOTE B 3-3 / 7-6 / 57-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2008 T.C. DUINBERGEN 6-0 / 12-0 / 75-39 Afgerond
za 04/05/2019 2038 KTC ISIS 2053 T.C. KORTEMARK 2-4 / 6-8 / 57-69 Afgerond
za 11/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2038 KTC ISIS 4-2 / 8-5 / 61-49 Afgerond
za 11/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2034 T.C. BRUGHIA 1-5 / 4-10 / 65-76 Afgerond
za 18/05/2019 2038 KTC ISIS 2040 T.C. OLYMPOS 5-1 / 11-3 / 82-46 Afgerond
za 18/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2008 T.C. DUINBERGEN 2-4 / 7-8 / 70-71 Afgerond
za 25/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2038 KTC ISIS 6-0 / 12-0 / 73-18 Afgerond
za 25/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2053 T.C. KORTEMARK 3-3 / 8-7 / 81-70 Afgerond
za 01/06/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2040 T.C. OLYMPOS 2-4 / 5-9 / 52-65 Afgerond
za 01/06/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2034 T.C. BRUGHIA 3-3 / 7-6 / 60-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2157 T.C. DE MOTE A 1-5 / 3-11 / 41-79 Afgerond
za 04/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2027 K.G. WITTE BEER 6-0 / 12-0 / 73-28 Afgerond
za 11/05/2019 2157 T.C. DE MOTE A 2050 TC RUMBEKE 4-2 / 9-6 / 70-64 Afgerond
za 11/05/2019 2081 T.C.DHOEVE 2056 T.C. ALEXANDER 5-1 / 10-3 / 67-40 Afgerond
za 18/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2081 T.C.DHOEVE 4-2 / 10-7 / 85-83 Afgerond
za 18/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2157 T.C. DE MOTE A 2-4 / 4-9 / 34-72 Afgerond
za 25/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2050 TC RUMBEKE 2-4 / 4-10 / 50-80 Afgerond
za 25/05/2019 2081 T.C.DHOEVE 2027 K.G. WITTE BEER 5-1 / 10-2 / 66-26 Afgerond
za 01/06/2019 2157 T.C. DE MOTE A 2081 T.C.DHOEVE 2-4 / 6-8 / 55-61 Afgerond
za 01/06/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2056 T.C. ALEXANDER 3-3 / 6-6 / 48-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2086 T.C. ZEDELGEM 3-3 / 7-7 / 62-62 Afgerond
za 04/05/2019 2066 T.C. MIDDELKERKE 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-3 / 7-7 / 53-61 Afgerond
za 11/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM 2066 T.C. MIDDELKERKE 6-0 / 12-0 / 72-24 Afgerond
za 11/05/2019 2162 TC VELDEGEM 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 0-6 / 0-12 / 31-74 Afgerond
za 18/05/2019 2066 T.C. MIDDELKERKE 2162 TC VELDEGEM 3-3 / 6-6 / 56-61 Afgerond
za 18/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2086 T.C. ZEDELGEM 2-4 / 6-8 / 63-77 Afgerond
za 25/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2066 T.C. MIDDELKERKE 5-1 / 10-3 / 71-34 Afgerond
za 25/05/2019 2162 TC VELDEGEM 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2-4 / 4-8 / 40-58 Afgerond
za 01/06/2019 2086 T.C. ZEDELGEM 2162 TC VELDEGEM 3-3 / 9-7 / 76-69 Afgerond
za 01/06/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 4-2 / 8-5 / 58-61 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde