Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 45
  • Afdeling: 3 (76 - 140)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 11/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 5-1 / 11-3 / 76-53 Afgerond
za 11/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2008 T.C. DUINBERGEN 4-2 / 9-7 / 75-79 Afgerond
za 11/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-3 / 6-7 / 53-53 Afgerond
za 18/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2100 T.C. ORSCAMP 2-4 / 5-8 / 47-63 Afgerond
za 18/05/2019 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2-4 / 5-8 / 53-69 Afgerond
za 18/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 4-2 / 8-4 / 63-52 Afgerond
za 25/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 5-1 / 10-2 / 73-31 Afgerond
za 25/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 5-1 / 10-3 / 69-43 Afgerond
za 25/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2008 T.C. DUINBERGEN 2-4 / 5-8 / 48-65 Afgerond
za 01/06/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 5-1 / 11-3 / 71-41 Afgerond
za 01/06/2019 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2008 T.C. DUINBERGEN 0-6 / 2-12 / 41-80 Afgerond
za 01/06/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-3 / 8-6 / 64-49 Afgerond
za 08/06/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 5-1 / 11-3 / 79-41 Afgerond
za 08/06/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 3-3 / 7-8 / 63-66 Afgerond
za 08/06/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2100 T.C. ORSCAMP 2-4 / 6-9 / 62-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 11/05/2019 2121 T.C. VICHTE 2050 TC RUMBEKE 1-5 / 3-10 / 57-73 Afgerond
za 11/05/2019 2043 T.C. BLOEMENDALE 2056 T.C. ALEXANDER 1-5 / 3-10 / 52-72 Afgerond
za 11/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2029 KTC ISSERA 3-3 / 8-6 / 65-63 Afgerond
za 18/05/2019 2121 T.C. VICHTE 2043 T.C. BLOEMENDALE 5-1 / 10-4 / 74-57 Afgerond
za 18/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2029 KTC ISSERA 4-2 / 10-4 / 82-54 Afgerond
za 18/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 5-1 / 11-5 / 85-61 Afgerond
za 25/05/2019 2043 T.C. BLOEMENDALE 2050 TC RUMBEKE 4-2 / 9-6 / 77-69 Afgerond
za 25/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2121 T.C. VICHTE 5-1 / 10-2 / 70-31 Afgerond
za 25/05/2019 2029 KTC ISSERA 2056 T.C. ALEXANDER 2-4 / 5-8 / 49-60 Afgerond
za 01/06/2019 2121 T.C. VICHTE 2029 KTC ISSERA 2-4 / 6-8 / 64-66 Afgerond
za 01/06/2019 2050 TC RUMBEKE 2056 T.C. ALEXANDER 2-4 / 4-10 / 44-72 Afgerond
za 01/06/2019 2043 T.C. BLOEMENDALE 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 5-1 / 10-3 / 70-59 Afgerond
za 08/06/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2121 T.C. VICHTE 6-0 / 12-0 / 73-23 Afgerond
za 08/06/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2050 TC RUMBEKE 4-2 / 8-4 / 58-56 Afgerond
za 08/06/2019 2029 KTC ISSERA 2043 T.C. BLOEMENDALE 2-4 / 4-9 / 41-65 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde