Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 45
  • Afdeling: 5 (12 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2021 T.C. YPER C 4-2 / 8-5 / 65-55 Afgerond
za 04/05/2019 2033 T.C. ROESELARE A 2038 KTC ISIS 5-1 / 10-3 / 70-45 Afgerond
za 04/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG 2190 TC DE WATERTOREN A 2-4 / 4-8 / 46-56 Afgerond
za 11/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2033 T.C. ROESELARE A 3-3 / 7-7 / 56-64 Afgerond
za 11/05/2019 2021 T.C. YPER C 2190 TC DE WATERTOREN A 1-5 / 3-10 / 42-67 Afgerond
za 11/05/2019 2038 KTC ISIS 2084 TC HERNIEUWENBURG 1-5 / 3-10 / 43-69 Afgerond
za 18/05/2019 2033 T.C. ROESELARE A 2021 T.C. YPER C 5-1 / 11-2 / 71-29 Afgerond
za 18/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG 2031 T.C. ST-MICHIELS 6-0 / 12-2 / 83-54 Afgerond
za 18/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN A 2038 KTC ISIS 5-1 / 11-3 / 82-43 Afgerond
za 25/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2190 TC DE WATERTOREN A 4-2 / 9-7 / 79-73 Afgerond
za 25/05/2019 2021 T.C. YPER C 2038 KTC ISIS 2-4 / 5-9 / 54-64 Afgerond
za 25/05/2019 2033 T.C. ROESELARE A 2084 TC HERNIEUWENBURG 5-1 / 10-5 / 76-61 Afgerond
za 01/06/2019 2038 KTC ISIS 2031 T.C. ST-MICHIELS 3-3 / 8-7 / 68-60 Afgerond
za 01/06/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG 2021 T.C. YPER C 4-2 / 8-4 / 61-42 Afgerond
za 01/06/2019 2190 TC DE WATERTOREN A 2033 T.C. ROESELARE A 4-2 / 10-4 / 74-44 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2151 T.C. DE WAAIBERG 6-0 / 12-0 / 72-18 Afgerond
za 04/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2021 T.C. YPER B 4-2 / 8-6 / 68-59 Afgerond
za 04/05/2019 2004 T.C. OSWHERLU 2100 T.C. ORSCAMP 5-1 / 10-2 / 68-36 Afgerond
za 11/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2147 T.C. LOGAN 1-5 / 2-10 / 30-65 Afgerond
za 11/05/2019 2151 T.C. DE WAAIBERG 2100 T.C. ORSCAMP 1-5 / 2-10 / 48-67 Afgerond
za 11/05/2019 2021 T.C. YPER B 2004 T.C. OSWHERLU 2-4 / 4-9 / 39-66 Afgerond
za 18/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2151 T.C. DE WAAIBERG 4-2 / 8-5 / 54-47 Afgerond
za 18/05/2019 2004 T.C. OSWHERLU 2147 T.C. LOGAN 3-3 / 7-7 / 65-68 Afgerond
za 18/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2021 T.C. YPER B 4-2 / 9-4 / 64-36 Afgerond
za 25/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2100 T.C. ORSCAMP 4-2 / 8-4 / 62-37 Afgerond
za 25/05/2019 2151 T.C. DE WAAIBERG 2021 T.C. YPER B 2-4 / 5-8 / 60-64 Afgerond
za 25/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2004 T.C. OSWHERLU 1-5 / 2-10 / 33-68 Afgerond
za 01/06/2019 2021 T.C. YPER B 2147 T.C. LOGAN 1-5 / 2-10 / 27-63 Afgerond
za 01/06/2019 2004 T.C. OSWHERLU 2151 T.C. DE WAAIBERG 6-0 / 12-0 / 72-22 Afgerond
za 01/06/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2008 T.C. DUINBERGEN 6-0 / 12-1 / 80-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN B 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 5-1 / 11-3 / 80-41 Afgerond
za 04/05/2019 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 3-3 / 7-7 / 61-62 Afgerond
za 04/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2086 T.C. ZEDELGEM 5-1 / 10-4 / 74-53 Afgerond
za 11/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN B 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 5-1 / 11-3 / 75-34 Afgerond
za 11/05/2019 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 2086 T.C. ZEDELGEM 4-2 / 8-6 / 60-53 Afgerond
za 11/05/2019 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2023 T.C. WAREGEM GAVER 5-1 / 10-2 / 70-47 Afgerond
za 18/05/2019 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 4-2 / 8-6 / 64-68 Afgerond
za 18/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2190 TC DE WATERTOREN B 0-6 / 1-12 / 37-76 Afgerond
za 18/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2-4 / 7-8 / 68-65 Afgerond
za 25/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN B 2086 T.C. ZEDELGEM 5-1 / 10-4 / 79-50 Afgerond
za 25/05/2019 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 1-5 / 2-10 / 43-66 Afgerond
za 25/05/2019 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2023 T.C. WAREGEM GAVER 4-2 / 8-5 / 62-51 Afgerond
za 01/06/2019 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2190 TC DE WATERTOREN B 2-4 / 5-10 / 54-80 Afgerond
za 01/06/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
za 01/06/2019 2086 T.C. ZEDELGEM 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 3-3 / 6-6 / 55-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 2033 T.C. ROESELARE B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 3-3 / 6-7 / 46-56 Afgerond
za 04/05/2019 2021 T.C. YPER A 2186 T.C. DE KODDAERT 5-1 / 10-2 / 70-34 Afgerond
za 04/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2067 T.C. STADEN 3-3 / 7-7 / 66-70 Afgerond
za 11/05/2019 2033 T.C. ROESELARE B 2021 T.C. YPER A 3-3 / 6-6 / 52-53 Afgerond
za 11/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2067 T.C. STADEN 3-3 / 6-7 / 61-53 Afgerond
za 11/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2132 CENTER COURT RUISELEDE 3-3 / 8-8 / 74-74 Afgerond
za 18/05/2019 2021 T.C. YPER A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 5-1 / 10-2 / 67-33 Afgerond
za 18/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2033 T.C. ROESELARE B 1-5 / 7-10 / 70-82 Afgerond
za 18/05/2019 2067 T.C. STADEN 2186 T.C. DE KODDAERT 3-3 / 7-6 / 59-56 Afgerond
za 25/05/2019 2033 T.C. ROESELARE B 2067 T.C. STADEN 3-3 / 6-6 / 51-61 Afgerond
za 25/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2186 T.C. DE KODDAERT 6-0 / 12-0 / 73-27 Afgerond
za 25/05/2019 2021 T.C. YPER A 2132 CENTER COURT RUISELEDE 4-2 / 8-5 / 61-50 Afgerond
za 01/06/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2033 T.C. ROESELARE B 2-4 / 4-9 / 44-65 Afgerond
za 01/06/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2-4 / 4-9 / 38-64 Afgerond
za 01/06/2019 2067 T.C. STADEN 2021 T.C. YPER A 4-2 / 9-6 / 73-76 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde