Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 5 (12 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2008 T.C. DUINBERGEN C 4-2 / 8-5 / 62-46 Afgerond
za 27/04/2019 2022 T.C. SERVIO 2027 K.G. WITTE BEER 3-3 / 8-8 / 79-81 Afgerond
za 27/04/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2005 TENNISCLUB AVELGEM 4-2 / 9-4 / 62-42 Afgerond
za 04/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2022 T.C. SERVIO 4-2 / 8-4 / 62-32 Afgerond
za 04/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN C 2005 TENNISCLUB AVELGEM 4-2 / 9-5 / 67-54 Afgerond
za 04/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2100 T.C. ORSCAMP 3-3 / 6-7 / 53-59 Afgerond
za 11/05/2019 2022 T.C. SERVIO 2008 T.C. DUINBERGEN C 2-4 / 4-10 / 43-72 Afgerond
za 11/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2034 T.C. BRUGHIA B 4-2 / 8-5 / 65-47 Afgerond
za 11/05/2019 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2027 K.G. WITTE BEER 3-3 / 7-8 / 62-77 Afgerond
za 18/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2005 TENNISCLUB AVELGEM 3-3 / 7-6 / 56-47 Afgerond
za 18/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN C 2027 K.G. WITTE BEER 2-4 / 4-8 / 49-61 Afgerond
za 18/05/2019 2022 T.C. SERVIO 2100 T.C. ORSCAMP 1-5 / 3-10 / 37-75 Afgerond
za 25/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2034 T.C. BRUGHIA B 4-2 / 8-6 / 63-61 Afgerond
za 25/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2008 T.C. DUINBERGEN C 3-3 / 6-6 / 55-46 Afgerond
za 25/05/2019 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2022 T.C. SERVIO 4-2 / 8-5 / 63-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2008 T.C. DUINBERGEN D 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 1-5 / 4-11 / 59-87 Afgerond
za 27/04/2019 2032 A.T.C.ANZEGEM B 2090 T.C. KOKSIJDE 6-0 / 12-2 / 82-33 Afgerond
za 27/04/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 2013 OSTEND TENNIS CLUB 5-1 / 10-2 / 65-24 Afgerond
za 04/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN D 2032 A.T.C.ANZEGEM B 0-6 / 0-12 / 17-72 Afgerond
za 04/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2013 OSTEND TENNIS CLUB 6-0 / 12-0 / 72-21 Afgerond
za 04/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 4-2 / 8-4 / 58-47 Afgerond
za 11/05/2019 2032 A.T.C.ANZEGEM B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 4-2 / 9-6 / 80-65 Afgerond
za 11/05/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 2008 T.C. DUINBERGEN D 3-3 / 7-7 / 57-65 Afgerond
za 11/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2090 T.C. KOKSIJDE 5-1 / 10-2 / 62-29 Afgerond
za 18/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN D 2013 OSTEND TENNIS CLUB 5-1 / 10-2 / 66-43 Afgerond
za 18/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2090 T.C. KOKSIJDE 6-0 / 12-0 / 72-18 Afgerond
za 18/05/2019 2032 A.T.C.ANZEGEM B 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 4-2 / 9-4 / 66-38 Afgerond
za 25/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2008 T.C. DUINBERGEN D 1-5 / 3-10 / 43-76 Afgerond
za 25/05/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2-4 / 4-9 / 46-66 Afgerond
za 25/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2032 A.T.C.ANZEGEM B 1-5 / 3-11 / 44-74 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2132 CENTER COURT RUISELEDE 3-3 / 7-7 / 64-66 Afgerond
za 27/04/2019 2033 T.C. ROESELARE 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 4-2 / 8-4 / 58-49 Afgerond
za 27/04/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2066 T.C. MIDDELKERKE 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
za 04/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2033 T.C. ROESELARE 3-3 / 6-8 / 64-73 Afgerond
za 04/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2066 T.C. MIDDELKERKE 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 04/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2-4 / 6-8 / 64-71 Afgerond
za 11/05/2019 2033 T.C. ROESELARE 2132 CENTER COURT RUISELEDE 4-2 / 8-4 / 56-36 Afgerond
za 11/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2040 T.C. OLYMPOS 4-2 / 10-6 / 75-74 Afgerond
za 11/05/2019 2066 T.C. MIDDELKERKE 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
za 18/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2066 T.C. MIDDELKERKE 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
za 18/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 3-3 / 6-7 / 54-54 Afgerond
za 18/05/2019 2033 T.C. ROESELARE 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2-4 / 6-8 / 57-60 Afgerond
za 25/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2040 T.C. OLYMPOS 4-2 / 8-4 / 58-41 Afgerond
za 25/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2132 CENTER COURT RUISELEDE 3-3 / 7-7 / 60-69 Afgerond
za 25/05/2019 2066 T.C. MIDDELKERKE 2033 T.C. ROESELARE 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 2071 T.C. HOUTHULST 3-3 / 6-6 / 53-48 Afgerond
za 27/04/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG 2008 T.C. DUINBERGEN A 1-5 / 3-10 / 46-70 Afgerond
za 27/04/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2147 T.C. LOGAN A 2-4 / 4-8 / 43-60 Afgerond
za 04/05/2019 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 2084 TC HERNIEUWENBURG 3-3 / 7-7 / 71-65 Afgerond
za 04/05/2019 2071 T.C. HOUTHULST 2147 T.C. LOGAN A 1-5 / 3-10 / 45-71 Afgerond
za 04/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 6-0 / 12-1 / 74-27 Afgerond
za 11/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG 2071 T.C. HOUTHULST 5-1 / 10-5 / 74-57 Afgerond
za 11/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 5-1 / 10-3 / 70-54 Afgerond
za 11/05/2019 2147 T.C. LOGAN A 2008 T.C. DUINBERGEN A 5-1 / 11-3 / 72-51 Afgerond
za 18/05/2019 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 2147 T.C. LOGAN A 0-6 / 0-12 / 18-72 Afgerond
za 18/05/2019 2071 T.C. HOUTHULST 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-6 / 2-12 / 45-84 Afgerond
za 18/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 3-3 / 7-7 / 60-62 Afgerond
za 25/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 3-3 / 7-6 / 69-59 Afgerond
za 25/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2071 T.C. HOUTHULST 3-3 / 7-7 / 64-56 Afgerond
za 25/05/2019 2147 T.C. LOGAN A 2084 TC HERNIEUWENBURG 5-1 / 11-5 / 88-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2034 T.C. BRUGHIA A 5-1 / 10-4 / 78-56 Afgerond
za 27/04/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2182 TC DE MAENE 5-1 / 10-3 / 70-41 Afgerond
za 04/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2110 T.C. BOSTERHOUT 1-5 / 3-10 / 35-65 Afgerond
za 04/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2008 T.C. DUINBERGEN B 3-3 / 8-8 / 78-72 Afgerond
za 11/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2160 T.C. TER STRAETEN 2-4 / 7-9 / 70-78 Afgerond
za 11/05/2019 2182 TC DE MAENE 2034 T.C. BRUGHIA A 4-2 / 9-4 / 71-50 Afgerond
za 18/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2110 T.C. BOSTERHOUT 3-3 / 6-7 / 50-56 Afgerond
za 18/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2182 TC DE MAENE 3-3 / 7-6 / 61-42 Afgerond
za 25/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2160 T.C. TER STRAETEN 0-6 / 0-12 / 23-72 Afgerond
za 25/05/2019 2182 TC DE MAENE 2008 T.C. DUINBERGEN B 2-4 / 5-9 / 46-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2067 T.C. STADEN 0-6 / 1-12 / 25-74 Afgerond
za 27/04/2019 2121 T.C. VICHTE 2185 T.C. AQUILA 2-4 / 4-9 / 51-68 Afgerond
za 04/05/2019 2067 T.C. STADEN 2121 T.C. VICHTE 6-0 / 12-1 / 77-23 Afgerond
za 04/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 3-3 / 7-6 / 66-62 Afgerond
za 11/05/2019 2121 T.C. VICHTE 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2-4 / 4-8 / 45-55 Afgerond
za 11/05/2019 2185 T.C. AQUILA 2067 T.C. STADEN 1-5 / 4-10 / 63-79 Afgerond
za 18/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2121 T.C. VICHTE 4-2 / 8-5 / 65-49 Afgerond
za 18/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2185 T.C. AQUILA 0-6 / 2-12 / 35-79 Afgerond
za 25/05/2019 2067 T.C. STADEN 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 4-2 / 9-4 / 61-58 Afgerond
za 25/05/2019 2185 T.C. AQUILA 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 6-0 / 12-1 / 75-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2147 T.C. LOGAN B 2032 A.T.C.ANZEGEM A 4-2 / 8-5 / 56-50 Afgerond
za 27/04/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2044 T.C. GAVERKASTEEL 3-3 / 6-8 / 53-60 Afgerond
za 04/05/2019 2032 A.T.C.ANZEGEM A 2011 K.T.G. HOUTLAND 5-1 / 10-5 / 77-59 Afgerond
za 04/05/2019 2176 T.C. SOFOCO 2147 T.C. LOGAN B 4-2 / 8-4 / 54-45 Afgerond
za 11/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2176 T.C. SOFOCO 2-4 / 4-9 / 54-72 Afgerond
za 11/05/2019 2044 T.C. GAVERKASTEEL 2032 A.T.C.ANZEGEM A 4-2 / 9-6 / 79-59 Afgerond
za 18/05/2019 2147 T.C. LOGAN B 2011 K.T.G. HOUTLAND 3-3 / 6-6 / 56-50 Afgerond
za 18/05/2019 2176 T.C. SOFOCO 2044 T.C. GAVERKASTEEL 3-3 / 7-6 / 54-56 Afgerond
za 25/05/2019 2032 A.T.C.ANZEGEM A 2176 T.C. SOFOCO 4-2 / 8-5 / 63-50 Afgerond
za 25/05/2019 2044 T.C. GAVERKASTEEL 2147 T.C. LOGAN B 4-2 / 9-5 / 73-59 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde